CZ SK EN

FIDELITY INTERNATIONAL

https://www.fidelity.cz/

Fidelity International byla založena v roce 1969 a poskytuje investiční služby a produkty soukromým a institucionálním investorům. Od ostatních globálních investičních společností se liší zejména formou vlastnictví. Jedná o čistě privátní, soukromou společnost vlastněnou přímo členy zakládající rodiny a managementem firmy. Společnost klade veliký důraz na provádění podrobných analýz, na jejichž základě pak identifikují pro klienty nejvýhodnější investiční příležitosti. Její speciální týmy investičních analytiků a odborníků působí ve všech hlavních finančních centrech světa - v Londýně, Frankfurtu, Paříži, Hong Kongu, Tokyu, Singapuru, Soulu, Delhi, Mumbai a v Sydney. V současné době administruje aktiva ve výši 87 mld USD (assets under administration) a globálně pro klienty nainvestovala 290 mld USD ve 25 zemích napříč Evropou, Asií, Tichomořím, středním Východem a jižní Amerikou. V České republice Fidelity působí od roku 2012 a mezi její klienty patří celá řada významných institucionálních i privátních klientů, všechny významné banky, pojišťovny, finanční společnosti a nezávislí finanční poradci, kteří koncovým investorům zprostředkovávají investiční fondy této globální investiční společnosti.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 26. 4. 2016 13:42 FIDELITY INTERNATIONAL

Japonsko je nejlepší zemí, co se investiční nálady týče, Evropa vykazuje mírný stabilní pokrok, znepokojivá je situace na rozvíjejících se trzích Podle výsledků průzkumu analytiků společnosti Fidelity International budou klíčové podnikové ukazatele evropských a amerických firem i nadále srovnatelné s loňským rokem – možná poněkud lepší v Evropě a mírně horší v USA. Dobrý je investiční sentiment v Japonsku a zpomalení Číny bude mít nulový nebo mírně pozitivní vliv na strategické investiční plány firem.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 4. 2016 14:11 FIDELITY INTERNATIONAL

Trend globálního zvýšení dividendových výnosů začal v roce 2000. Roční nárůst v dividendových výnosech v Evropě nyní dosahuje 3,6 %, zatímco v USA jen 2,1 %. Analýza Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, ukazuje, že investoři, kteří dlouhodobě investovali do evropských akcií, dosáhli za posledních 20 let nejvyšších dividendových výnosů v porovnání s akciemi z USA, Tichomoří či asijských rozvíjejících se trhů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 31. 3. 2016 11:39 FIDELITY INTERNATIONAL

Po dvou letech analytického optimismu je celkový sentiment na trhu jemně vyvážený, investiční klima je však stále složitější a stoupá i množství rizik Podle výsledků průzkumu analytiků společnosti Fidelity International, budou v roce 2016 hnací silou růstu inovativní a výrazně technologicky zaměřené společnosti a také spotřebitelé z rozvinutých trhů USA a Evropy. Jejich kupní síla roste díky nízkým cenám energií, nízké inflaci, příznivému vývoji na trhu s bydlením, růstu mezd (byť velmi utlumeného) a zotavujícím se trhům práce.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 16. 3. 2016 16:23 FIDELITY INTERNATIONAL

Podle Kevina O’Nolana, portfolio managera ve Fidelity Solutions, trhy i nadále podceňují riziko zvýšení úrokových sazeb americkým Fedem. A to i přes to, že se centrální banka snaží investory na další zvyšování připravit.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 3. 2016 10:42 FIDELITY INTERNATIONAL

Podle odborníků z Fidelity International je včerejší rozhodnutí Evropské centrální banky a jejího guvernéra Maria Draghio velmi odvážné a nečekané, ale velmi pozitivní pro finanční trhy a zejména pro reálnou ekonomiku. Jedná se o silnou řadu opatření, která překvapila i ty nejvíce holubičí prognostiky. Ze sady přijatých opatření budou těžit evropské úvěrové trhy a tyto kroky by měly podpořit další poskytování úvěrů domácnostem a podnikům, přinést nižší náklady na úvěry a významně snížit náklady bank na kapitál.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.