CZ SK EN

FIDELITY INTERNATIONAL

https://www.fidelity.cz/

Fidelity International byla založena v roce 1969 a poskytuje investiční služby a produkty soukromým a institucionálním investorům. Od ostatních globálních investičních společností se liší zejména formou vlastnictví. Jedná o čistě privátní, soukromou společnost vlastněnou přímo členy zakládající rodiny a managementem firmy. Společnost klade veliký důraz na provádění podrobných analýz, na jejichž základě pak identifikují pro klienty nejvýhodnější investiční příležitosti. Její speciální týmy investičních analytiků a odborníků působí ve všech hlavních finančních centrech světa - v Londýně, Frankfurtu, Paříži, Hong Kongu, Tokyu, Singapuru, Soulu, Delhi, Mumbai a v Sydney. V současné době administruje aktiva ve výši 87 mld USD (assets under administration) a globálně pro klienty nainvestovala 290 mld USD ve 25 zemích napříč Evropou, Asií, Tichomořím, středním Východem a jižní Amerikou. V České republice Fidelity působí od roku 2012 a mezi její klienty patří celá řada významných institucionálních i privátních klientů, všechny významné banky, pojišťovny, finanční společnosti a nezávislí finanční poradci, kteří koncovým investorům zprostředkovávají investiční fondy této globální investiční společnosti.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 7. 1. 2016 11:59 FIDELITY INTERNATIONAL

I v případě války nebo teroristického útoku v USA byly cenové výkyvy akciových trhů nižší v USA než v Asii či v Evropě Z analýzy Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, vyplývá zajímavé zjištění. Ačkoliv většina krachů a pádů burz začala v USA, poklesem cen akcií trpěly daleko více trhy v Evropě nebo v Asii. Obdobně tomu bylo i v případě přírodních katastrof, finančních krizí či teroristických útoků, které vedly ke zhroucení akciových trhů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 17. 12. 2015 12:41 FIDELITY INTERNATIONAL

Aktuální zvýšení úrokových sazeb americkým Fedem posílí důvěru investorů, aby se vrátili na úvěrové trhy, které opustili v roce 2015 Podle analytiků Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, je zvýšení úrokových sazeb americkou centrální bankou pro trhy a investory pozitivním signálem. Fidelity očekává, že FED v roce 2016 sazby ještě zvýší, a to dvakrát až čtyřikrát.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 14. 12. 2015 11:39 FIDELITY INTERNATIONAL

Ceny amerických a evropských akcií kolísají dlouhodobě jen nepatrně Podle analýzy Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, vykazují americké a evropské akcie dlouhodobě velmi nízkou volatilitu. „Analýza posledních 25 let ukazuje, že vyšší výnos nemusí být nutně spojen s vyšším rizikem. Navzdory své nižší volatilitě dokázaly americké a evropské akcie vygenerovat vyšší průměrný výnos za rok než akcie z tichomořského regionu a z asijských rozvíjejících se trhů. To je silným argumentem pro udržení vysokého podílu těchto akcií v investičním portfoliu,” říká Dominic Rossi, Global Chief Investment Officer pro akcie ve Fidelity International.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 12. 2015 11:48 FIDELITY INTERNATIONAL

Středně a dlouhodobé investice do amerických a evropských akcií jsou velmi výnosnou investicí Analýza Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, ukázala, jak vysoké výnosy z investic do akciových titulů na etablovaných trzích v USA a v Evropě získali investoři v průběhu posledního čtvrtstoletí. Americké akcie dosáhly průměrného ročního výnosu 9,7 % a akcie významných evropských firem (blue chips) 7,8 %. Tento trend trvá podle Fidelity International i v současnosti.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.