CZ SK EN

ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

http://zeitgeist.re/

Zeitgeist Asset Management s kancelářemi v Praze, Varšavě a Berlíně se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory v České republice, Polsku, Maďarsku a Německu. V současnosti spravuje aktiva v hodnotě 424 mil. EUR.

Provozovatel studentského bydlení ZEITRAUM je dceřinou společností Zeitgeist Asset Management. Aktuálně nabízí ubytovací kapacity pro studenty v hlavním městě, a to ve třech rezidenčních budovách v Praze 3, 7 a 10.

 

 

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 5. 10. 2018 8:40 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, a Real Estate Developer and Asset Manager for private and institutional investors is expanding, along its project portfolio expansion, also its personal ranks. Two people have filled high managerial positions: the architect Jiří Boudník as the Head of Project Management, and Zdeněk Brancuzký as the Senior Project Manager. Their know-how and experiences represent a significant enhancement for the company and a contribution to its further development.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 10. 2018 8:30 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, v souvislosti s rozšiřováním portfolia projektů expanduje také po stránce personální. Nově totiž obsadila dvě vysoké manažerské pozice: Head of Project Management, kterou bude zastávat architekt Jiří Boudník, a Senior Project Manager, na níž nastupuje Zdeněk Brancuzký. Oba svým know-how a zkušenostmi znamenají pro společnost výrazné posílení a přispějí tak k jejímu dalšímu rozvoji.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 10. 2018 9:20 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, a company specializing in property development and asset management services for private and institutional investors, is expanding the offer of rental housing in Prague by more than 150 flats. They will be going up in attractive Prague localities in five residential buildings, newly purchased for a German pension fund. Due to the current high real estate prices in the Czech Republic, rental housing has already become a popular alternative to home ownership. Thus, Zeitgeist is planning to further expand the offer of rental housing in the capital city.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 10. 2018 9:00 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, rozšíří v Praze nabídku nájemního bydlení o více než 150 bytů. Ty vzniknou v atraktivních pražských lokalitách v rámci pěti rezidenčních domů, nově zakoupených pro německý penzijní fond. Nájemní bydlení se kvůli současným vysokým cenám nemovitostí stává už i v Česku vyhledávanou alternativou k vlastnickému bydlení. Zeitgeist proto plánuje nabídku nájemního bydlení v hlavním městě dále rozšiřovat.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 9. 2018 11:12 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, a company specializing in property development and asset management services for private and institutional investors, is planning to expand the offer of student housing in Warsaw. It will be using the newly-purchased office building by the Vistula River for this, following its successful U Průhonu student house project in Prague - Holešovice. The subsidiary Zeitraum will also be taking care of operations in this case. The legal services in the entire process of acquiring the building were provided by act BSWW law firm.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.