CZ SK EN

ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT

http://zeitgeist.re/

Zeitgeist Asset Management s kancelářemi v Praze, Varšavě a Berlíně se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory v České republice, Polsku, Maďarsku a Německu. Zeitgeist v současnosti spravuje aktiva v hodnotě 424 mil. EUR.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 4. 10. 2018 9:20 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT

Zeitgeist Asset Management, a company specializing in property development and asset management services for private and institutional investors, is expanding the offer of rental housing in Prague by more than 150 flats. They will be going up in attractive Prague localities in five residential buildings, newly purchased for a German pension fund. Due to the current high real estate prices in the Czech Republic, rental housing has already become a popular alternative to home ownership. Thus, Zeitgeist is planning to further expand the offer of rental housing in the capital city.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 10. 2018 9:00 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, rozšíří v Praze nabídku nájemního bydlení o více než 150 bytů. Ty vzniknou v atraktivních pražských lokalitách v rámci pěti rezidenčních domů, nově zakoupených pro německý penzijní fond. Nájemní bydlení se kvůli současným vysokým cenám nemovitostí stává už i v Česku vyhledávanou alternativou k vlastnickému bydlení. Zeitgeist proto plánuje nabídku nájemního bydlení v hlavním městě dále rozšiřovat.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 9. 2018 11:12 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT

Zeitgeist Asset Management, a company specializing in property development and asset management services for private and institutional investors, is planning to expand the offer of student housing in Warsaw. It will be using the newly-purchased office building by the Vistula River for this, following its successful U Průhonu student house project in Prague - Holešovice. The subsidiary Zeitraum will also be taking care of operations in this case. The legal services in the entire process of acquiring the building were provided by act BSWW law firm.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 9. 2018 11:11 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, plánuje ve Varšavě rozšířit nabídku studentského bydlení. Využije pro ni nově zakoupenou kancelářskou budovu u řeky Visly a naváže tak na svůj úspěšný projekt studentského domu U Průhonu v pražských Holešovicích. O provoz se i v tomto případě postará dceřiná společnost Zeitraum. Právní služby v celém procesu akvizice budovy zajistila společnost act BSWW.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 18. 4. 2018 10:03 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT

Zeitgeist Asset Management, a company specializing in property development and asset management services for private and institutional investors, has expanded its portfolio by acquisition of a new property for a German pension fund, administered by Institutional Investment Partners. The residential project is located in Budapest downtown.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.