CZ SK EN

CBRE

https://www.cbre.cz/

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2019). S přibližně 100 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 530 poboček po celém světě (do tohoto součtu nejsou započteny dceřiné společnosti). Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, investičního managementu přes oceňování nemovitostí, pronájmu a prodeje nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 6. 4. 2020 10:49 CBRE

CBRE, the world leader in real estate services, has announced the appointment of Katarína Brydone as Head of Investment Properties of CBRE in the Czech Republic effective from 1st June 2020. Katarína Brydone succeeds Chris Sheils who spent four successful years in this position and has taken the decision to leave the business following Clare Sheils’ promotion to Managing Director of CBRE Czech Republic. Katarína will be responsible for a team of seven senior consultants, developing strong relationship with the clients and coordinating the purchase and sale of a wide scope of properties ranging from offices, retail and logistics through to hotels and residential buildings. Katarína will also continue to lead the Retail Sector at CBRE, which covers all retail services for investors, retailers and shopping centres owners.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 6. 4. 2020 10:43 CBRE

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala Katarínu Brydone do funkce vedoucí oddělení investic do nemovitostí (Head of Investment Properties) s účinností od 1. června 2020. Nahradí přitom Chrise Sheilse, který se po čtyřech úspěšných letech strávených na této pozici rozhodl (v souvislosti s povýšením své manželky Clare Sheils do funkce generální ředitelky CBRE) pro kariérní změnu. Katarína Brydone bude zodpovědná za tým sedmi seniorních konzultantů, budování a rozvoj vztahů s klienty a koordinaci nákupu a prodeje širokého spektra nemovitostí: od kanceláří a retailu přes logistiku a hotely až po rezidenční portfolio. Katarína současně i nadále povede retailové oddělení CBRE, které poskytuje služby jak pro investory a maloobchodníky, tak majitele obchodních center.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 3. 2020 10:00 CBRE

Praha, 24. března 2020 – V současné době moderních technologií má s home office neboli s prací z domova zkušenost řada českých zaměstnanců, tzv. bílých límečků pracujících u počítače každý den. Ve většině případů se však jedná o pouhých pár dní v roce. Proto je zcela bezprecedentní aktuální situace, kdy firmy zavádějí v boji proti šíření koronaviru a ochraně svých zaměstnanců práci z domova ve velkém. Pro zaměstnance to znamená ochranu, ale zároveň také výzvu, jak si co nejlépe zorganizovat svou práci a čas (obzvlášť nyní, když doma fungujeme v mnoha dalších rolích, třeba jako kuchaři či učitelé svých dětí). CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, proto přináší sedm základních doporučení, jak práci z domova zvládat efektivně a bez šrámů na duši i na zdraví.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 23. 3. 2020 14:00 CBRE

Praha, 23. března 2020 – Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem cca 15 500 metrů čtverečních kancelářských prostor neustále se rozrůstající pražské pobočce nadnárodní korporace ExxonMobil v administrativní budově Luxembourg Plaza na pomezí Vinohrad a Žižkova v Praze 3. Celkem 1 200 zaměstnanců, kteří dosud pracují ve dvou různých kancelářských budovách v Praze, tím získá společné zázemí na jedné adrese. Rozsahem se jedná o největší transakci svého druhu v České republice v roce 2019. V budově Luxembourg Plaza co nevidět začnou stavební práce pod dohledem týmu odborníků CBRE specializujícího se na Building Consultancy, který pro ExxonMobil i nadále zajišťuje project management. Dokončení kancelářských prostor se očekává v 1. čtvrtletí roku 2022.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 20. 3. 2020 12:59 CBRE

Právě teď v ČR i na celém světě řešíme pandemii koronaviru a všichni přemýšlíme nad tím, jak ochránit sebe a své blízké. Česká vláda rozhodla o uzavření škol, většiny obchodů a služeb. Kdo může, pracuje z domova, ale ne všichni mají stejné možnosti a příležitosti. Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, se proto rozhodla finančně podpořit ženy z Klubu svobodných matek, které jsou na výchovu dětí úplně samy a nyní se často dostávají do tíživé finanční situace. Podle dostupných informací a organizací, podporujících tuto skupinu lidí, může totiž ošetřovné pro některé samoživitelky stačit akorát tak na zaplacení nájmu.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.