CZ SK EN

EXPO REAL

http://www.exporeal.net

21. ročník Expo Realu, jednoho z nejprestižnějších evropských realitních veletrhů, se uskutečnil v areálu Nového výstaviště v Mnichově od 8. do 10. října 2018. Veletrh se zaměřuje na networking při realizaci mezinárodních a mezioborových projektů, investice a financování. Účastní se jej města a celé regiony, banky, investiční fondy, developeři, stavební firmy, architekti, projektanti i poradenské společnosti. 21. ročník Expo Realu překonal rekord v návštěvnosti: zúčastnilo se jej více než 44 500 odborníků ze 72 zemí. K vidění bylo 2 095 expozic umístěných v 6 halách na celkové výstavní ploše 64 000 metrů čtverečních. České municipality Praha, Brno, Ostrava, Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj měly společně s komerčními partnery expozici CZECH CITIES & REGIONS, která byla co do počtu partnerů dosud největší českou prezentací v historii Expo Realu.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 11. 10. 2018 11:12 EXPO REAL

Wednesday of 10 October saw the close of the 21st Expo Real, the prestigious commercial property and investment exhibition, held in Munich. Czech cities and regions have also focused on the presentation of their innovation potential, which makes them increasingly competitive, in addition to showing their investment visions and projects on their joint exhibition stand. Trends and predictions from real estate experts, participants in Expo Real: growth prospects will remain favourable for European investment and property market despite geopolitical tensions, commercial wars and international indebtedness. In the CEE region, including the Czech Republic, the economic cycle will reach its peak soon; however, it is envisaged that no steep decline will occur. What is expected to play an increasingly important role on the property market, aside from innovation, is digitalization, especially within the concept of so-called smart cities.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 10. 2018 9:33 EXPO REAL

Ve středu 10. října skončil v Mnichově 21. ročník Expo Realu, prestižního evropského veletrhu komerčních nemovitostí a investičních příležitostí. Česká města a kraje se ve společné expozici vedle svých investičních vizí a projektů soustředila také na prezentaci svého inovačního potenciálu, který zvyšuje jejich konkurenceschopnost. Trendy a predikce realitních expertů – účastníků Expo Realu: navzdory geopolitickým tenzím, obchodním válkám a mezinárodnímu dluhu zůstanou podmínky pro rozvoj investičního a realitního trhu v Evropě nadále příznivé. V regionu CEE včetně České republiky je vrchol ekonomického cyklu na spadnutí, strmý pád však nepřijde. Stále větší roli na trhu nemovitostí bude hrát vedle inovací také digitalizace, a to zejména v konceptu tzv. chytrých měst.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 17. 9. 2018 11:59 EXPO REAL

Just like last year, the Czech cities and regions have joined forces in order to present themselves in a joint exhibition, CZECH CITIES & REGIONS, at the prestigious 21st Expo Real trade fair of commercial property in Munich, thus providing interested visitors with a comprehensive view of the entire Czech Republic and investment opportunities in Prague, Brno, Ostrava, the South Moravian Region and the Moravian-Silesian Region. If we include 15 co-exhibiting partners, the Czech exhibition is the absolute largest in the history of the fair which opens its gates on October 8 and will last till October 10. It is attended by investors, developers, cities and regions, banks, construction companies, architects, real estate agents and further important players on the European property and investment market.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 17. 9. 2018 11:31 EXPO REAL

Stejně jako vloni spojily česká města a kraje síly, aby se na 21. ročníku prestižního veletrhu komerčních nemovitostí Expo Real v Mnichově představily ve společné expozici CZECH CITIES & REGIONS a poskytly tak zájemcům ucelený přehled o celé České republice a investičních příležitostech v Praze, Brně, Ostravě, Jihomoravském a Moravskoslezském kraji. Připočteme-li k tomu 15 spoluvystavujících partnerů, je česká expozice vůbec největší v celé historii veletrhu, který otevírá své brány 8. října a potrvá do 10. října. Účastní se jej investoři, developeři, města a regiony, banky, stavební firmy, architekti, realitní agenti a další významní aktéři evropského realitního a investičního trhu.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
EXPO REAL

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme partnerem
reklamní agentury
Birel Advertising.