CZ SK EN

LINDE MATERIAL HANDLING

http://www.linde-mh.cz

Linde MH je komplexní dodavatel manipulační techniky a logistických řešení. Dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení. Na českém trhu působí od roku 1990, avšak historie společnosti se datuje již od roku 1904. Od roku 2006 je divize Material Handling součástí skupiny KION Group. Dnes je hlavní sídlo společnosti Linde MH ČR v Praze, kde je také centrální servisní středisko, dále firma disponuje čtyřmi pobočkami v Ostravě, Velkých Bílovicích, Plzni a v Teplicích. Hustá síť prodejců a servisních techniků pokrývá celé území ČR.

Společnost Linde MH ČR je certifikována pro systém managementu dle EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 a BS OHSAS 18001:2007.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 9. 5. 2016 11:00 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling představuje na veletrhu WOMH budoucnost logistiky pomocí 3D hologramu. Zboží, které se pohybuje samo. Vozíky, které při práci vyrobí více energie, než spotřebují. Kompletně propojený sklad zboží využívající logistiku se skupinovou inteligencí. Science fiction? Ano, ale s důrazem na science – vědu. Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, se na základě vlastních schopností, produktů a konkrétních plánů zaměřuje na budoucnost: Jak by mohla intralogistika vypadat v roce 2030? Které trendy je možné rozpoznat již nyní a jaké prognózy z toho lze vyvodit? Odpovědi prezentuje Linde MH v podobě 3D hologramu na veletrhu World of Material Handling (WOMH).

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 4. 2016 10:19 LINDE MATERIAL HANDLING

Linde MH na dalším ročníku veletrhu World of Material Handling propojuje přítomnost s budoucností Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, se od 9. května ujme role hostitele několikatýdenní akce nazvané World of Material Handling (WOMH). V tomto oboru jde o jedinečnou událost, která se pod heslem „Propojené perspektivy“ zaměří tentokrát na propojování, automatizaci, zákaznická řešení a otázky energie pro provoz techniky. Akce bude po dva a půl týdne přístupná jak domácím návštěvníkům z Německa, tak i dalším zájemcům z jiných zemí. Ojedinělá přehlídka se uskuteční v průmyslové hale Fredenhagen v Offenbachu nedaleko mezinárodního letiště ve Frankfurtu nad Mohanem.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 16. 3. 2016 9:30 LINDE MATERIAL HANDLING

Flotila firemních osobních vozů společnosti Linde Material Handling Česká republika (Linde MH), dodavatele manipulační techniky včetně vysokozdvižných vozíků na CNG, najela již tři miliony kilometrů na stlačený zemní plyn. Roční úspory Linde MH Česká republika na pohonných hmotách dosahují částky pohybující se okolo 700 tisíc korun, a je tedy jasné, že se investice společnosti za tři roky provozu více než vyplatila. Linde MH proto i nadále pořizuje další nová vozidla na CNG s vidinou ekonomických úspor, ale také v souladu s principy udržitelného rozvoje a ochranou životního prostředí.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 9. 3. 2016 10:45 LINDE MATERIAL HANDLING

Linde Material Handling (Linde MH) představí na veletrhu LogiMAT dva nové modely ze své inovativní série robotických vozíků Linde-MATIC. Nízkozdvižný paletový vozík Linde T-MATIC a stohovací protizátěžový vysokozdvižný vozík Linde L-MATIC AC doplní současnou nabídku předního evropského výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků. Cílem Linde MH ve střednědobém horizontu je nabídnout jednu robotickou verzi vozíku pro každou ze svých hlavních produktových řad, a to ve spolupráci s francouzskou firmou Balyo, specializující se na robotizaci. Další modely mají být představeny ještě letos v květnu na velké akci pro zákazníky nazvané World of Material Handling (WOMH), která bude trvat dva a půl týdne nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 2. 3. 2016 13:20 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling, přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, společně se společností Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., celosvětově největším výrobcem cihlářských produktů, uspořádala v půlce února v prostorách výrobního závodu v Novosedlech soutěž Wienerberger Linde Cup. Soutěžící z řad zaměstnanců firmy Wienerberger změřili svoje síly v řízení a jemné manipulaci s vysokozdvižnými vozíky Linde a připomněli si zásady bezpečného provozu.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
LINDE MATERIAL HANDLING

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.