CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 10. 2. 2020 14:26 PASSERINVEST GROUP

Fitness a wellness klub Balance Club Brumlovka v pražském BB Centru má novou generální manažerku, Petru Tyrpeklovou. Petra Tyrpeklová bude mít na starosti řízení týmu Head of Department, bude zodpovídat za rozvojové aktivity klubu, za jeho strategii, provoz a klientský servis. Do Balance Clubu Brumlovka přichází z Aquapalace Praha, kde působila jako manažerka SPA & Wellness.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 10. 2. 2020 10:12 PASSERINVEST GROUP

Počasí si z nás tak trochu dělá dobrý den a nemůže se rozhodnout, jestli má být ještě zimní nebo se radši přehoupnou do jara. Bez ohledu na to, že nebe nám neustále trochu depresivně hrozí přeháňkami, však můžete dorazit do BB Centra a načerpat dobrou náladu na některé ze zdejších akcí. Nebudou chybět food festivaly, oblíbené cestovatelské večery nebo přednášky se zajímavými lidmi.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 2. 2020 15:09 PASSERINVEST GROUP

Čtvrtý díl autobiografické tetralogie 3 a ½ roku úspěšného českého investora, urbanistického developera, milovníka fotbalu a především křesťana Radima Passera zachycuje události jeho podnikatelského, duchovního i osobního života, tentokrát v letech 2010 až 2013. V období, které bylo v jeho životě jedno z nejdůležitějších. Období významných strategických kroků k restrukturalizaci jeho společnosti Passerinvest Group, vyrovnání se s rozvodem a nalezení ženy, se kterou by opět vybudoval stabilní rodinné zázemí. Životní příběh Radima Passera je otevřenou výpovědí o provázanosti byznysu a politiky, hledání síly k odpuštění těm, kteří mu usilovali o život, i těm, kteří ho připravili o osobní štěstí. Čtvrtý díl autobiografie je od 4. února k dostání v knihkupectvích nebo na webových stránkách www.radimpasser.cz.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 2. 2020 12:05 PASSERINVEST GROUP

Křesťansky orientovaná organizace Maranatha slavnostně otevřela ve čtvrtek 23. ledna 2020 novou modlitebnu a Společenské centrum v Sedlčanech. Modlitebnu bude využívat především místní společenství Církve adventistů sedmého dne, a to nejen pro pravidelné sobotní bohoslužby. Společenské centrum nabídne bohatý kulturní, společenský, vzdělávací i duchovní program v průběhu celého roku. Slavnostního otevření se zúčastnili zástupci organizace Maranatha v čele s jejím zakladatelem Radimem Passerem, zástupci architektonické kanceláře A8000, generálního dodavatele společnosti HSF System, zastupitelstva města i odborná veřejnost města Sedlčany.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 3. 2. 2020 11:12 PASSERINVEST GROUP

Měli jste někdy pocit, že jste spojeni on-line, ale odpojeni jeden od druhého? Digitální technologie a zařízení mění svět našich nejintimnějších vztahů i naši komunikaci. Jak budovat silné manželství ve věku digitálních technologií? To je otázka, na kterou se zaměří již čtrnáctý ročník Národního týdne manželství, který se uskuteční ve valentýnském týdnu od 10. do 16. února, a ponese podtitul MANŽELSTVÍ V SÍTI.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.