CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 1. 7. 2019 15:55 PASSERINVEST GROUP

On Wednesday, 19 June, Radim Passer, the founder and CEO of Passerinvest Group, presented the future plans of the development of the locality of the former Interlov cutting plant at the third meeting with the public in the Interlov complex. Today the remnants of the buildings’ foundations can be found here, grown over with wild trees and bushes. The project architect, Martin Krupauer from A8000, explained the current plans in detail while Transport Engineer Václav Malina filled in the traffic solution. The mayor of Prague 11 Jiří Dohnal and Deputy Mayor Martin Sedeke also appeared at the event. The revitalisation of the brownfield in Prague 11 increases the safety, permeability and growth of greenery. At the same time, it brings new housing and relaxation possibilities and new job opportunities. As part of the accompanying programme, parents with children could try sports/entertainment activities all afternoon in the already-finished part of the park above the former Interlov complex.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 6. 2019 12:04 PASSERINVEST GROUP

Budoucí plány rozvoje lokality bývalé bourárny Interlovu, prezentoval Radim Passer, zakladatel a CEO společnosti Passerinvest Group, ve středu 19. června na třetím setkání s veřejností v areálu Interlovu. Dnes se zde nacházejí pozůstatky základů budov zarostlé náletovými dřevinami. Podrobnosti k současnému záměru vysvětlil architekt projektu Martin Krupauer z A8000 a dopravní řešení doplnil dopravní inženýr Václav Malina. Na akci vystoupili také starosta Prahy 11 Jiří Dohnal a místostarosta Martin Sedeke. Revitalizace brownfieldu v Praze 11 zvýší bezpečnost, průchodnost i kultivaci zeleně. Zároveň přinese možnosti nového bydlení i relaxace a nové pracovní příležitosti. V rámci doprovodného programu si mohli rodiče i děti po celé odpoledne vyzkoušet sportovně-zábavné aktivity v již úpravné části parku nad areálem bývalého Interlovu.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 6. 2019 13:35 PASSERINVEST GROUP

Radim Passer, úspěšný český investor, developer a zakladatel organizace Maranatha, bude od neděle 30. června do soboty 13. července vždy od 18:00 hod. otevírat témata biblických poselství v dnešní době, životních příběhů či rad ohledně zdraví. Série dvaceti sedmi přednášek se uskuteční netradičně ve velkém stanu na louce Parku Drama věků ve Štětkovicích na Sedlčansku. Pro děti bude připraven doprovodný program s americkým lektorem Ericem.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 18. 6. 2019 15:15 PASSERINVEST GROUP

Další ze snídaní nového cyklu Link and Breakfast se v BB Centru odehrála na konci května. Tentokrát se sešli Facility a Office Manageři firem sídlících v areálu, aby nasdíleli své zkušenosti z oboru. Organizátorem akce je společnost PASSERINVEST GROUP, jejíž zakladatel a CEO Radim Passer setkání zahájil.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 12. 6. 2019 13:25 PASSERINVEST GROUP

Nový vzdělávací program společnosti PASSERINVEST GROUP pro studenty stavebních průmyslových škol odstartoval v květnu v BB Centru. Jeho cílem je představit zdejší městskou čtvrť a poukázat na moderní stavebnictví s akcentem na udržitelný rozvoj. Studenti se prostřednictvím komentované prohlídky seznámí s urbanistickým celkem BB Centrum a rovněž se základními principy, jak budovat nové město.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.