CZ SK EN

UBM BOHEMIA

https://www.ubm-development.com/

O skupině UBM Group
Skupina UBM Group se zaměřuje na development, pronájem a marketing rezidenčních, kancelářských a komerčních nemovitostí a hotelů po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 1873. Má široké obchodní zázemí se zastoupením v Německu, Polsku, Francii, Nizozemsku, Rumunsku, Rusku, Švýcarsku, Slovensku, Bulharsku, Chorvatsku a Maďarsku. V České republice je koncern zastoupen společností UBM Bohemia Projectdevelopement-Planning-Construction s.r.o. od roku 1993.
Mateřská společnost UBM Realitätenentwicklung AG je kótována na vídeňské burze. Jejími nejvýznamnějšími akcionáři jsou od roku 1912 stavební společnost Porr a od roku 2007 také nemovitostní fondy CA Immo. V Evropě je pouze několik málo společností, které mají za sebou tak dlouhou historii, a není mezi nimi žádný realitní developer. Kvalita, udržitelný rozvoj a respekt k životnímu prostředí jsou základními pilíři filozofie UBM. Společnost je postavena na ekonomicky pevných základech; její úspěch je založen na politice orientované na hodnoty a nepodstupování rizika.

O společnosti UBM Bohemia
Společnost UBM Bohemia Projectdevelopement-Planning-Construction s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Mezi realizované projekty patří Rezidence Zvonařka v Praze na Vinohradech s 220 byty, multifunkční komplex Anděl City na pražském Smíchově, který na 125.000 m2 plochy zahrnuje 202 bytů, kanceláře, obchody, restaurace, multikino se 14 sály, design hotel Andel`s a hotel Angelo. Na Václavském náměstí realizovala administrativní budovu Darex, v Brně nákupní centrum Velký Špalíček, v Plzni čtyřhvězdičkový hotel Angelo. Nejnovějším projektem UBM, který byl zkolaudován na podzim roku 2013, je kancelářská budova DOCK 01 v Praze - Libni s pronajímatelnou plochou cca 8 700 m2, která byla vybudována ve spolupráci se společnosti Crestyl.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 19. 2. 2015 20:01 UBM BOHEMIA

Vídeň/Praha, 19. února 2015 UBM, přední rakouská developerská společnost, která působí v České republice pod obchodním jménem UBM Bohemia, završila zápisem do obchodního rejstříku třístupňovou transakci, kterou se zrodil developer evropského formátu. V rámci downstream fúze byla společnost PIAG, která zahrnovala Strauss & Partner Development a nemovitosti PORR AG, nevyužívané pro provozní činnost, sloučena do UBM. Akcie PIAG byly k tomu směněny v poměru 10 ku 3,701098 za akcie UBM. Na nejbližší valné hromadě se plánuje odsouhlasení změny obchodní firmy na „UBM Development AG“.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 28. 11. 2014 20:12 UBM BOHEMIA

Apartmány Medvědín, které developerská společnost UBM Bohemia letos dokončila ve Špindlerově Mlýně u dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu Medvědín, získávají letos ocenění již ve třetí soutěži. Poté, co si odnesly dvě ceny ze soutěže Realitní projekt roku 2014 a získaly Cenu čtenářů mediálních partnerů v soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit 2014, triumfovaly včera i v soutěži CIJ Awards Czech Republic, kde ovládly kategorii Nejlepší rezidenční development (Best Residential Development).

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 11. 2014 20:16 UBM BOHEMIA

Developerská společnost UBM Bohemia získala tento týden řadu ocenění od odborníků i široké veřejnosti za projekt Apartmány Medvědín, který letos dokončila ve Špindlerově Mlýně u dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu Medvědín. Ze 4. ročníku developerské soutěže Realitní projekt roku 2014 si odnesla Cenu veřejnosti a Cenu odborné poroty v regionu Královehradecký kraj. V 16. ročníku soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit 2014, která se v České republice považuje za nejprestižnější v oboru, získaly Apartmány Medvědín Cenu čtenářů mediálních partnerů, o které rozhodla široká veřejnost, a porazily tak všech svých 36 konkurentů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 1. 4. 2014 20:20 UBM BOHEMIA

Developerská společnost UBM úspěšně zkolaudovala Apartmány Medvědín ve Špindlerově Mlýně, nacházející se v těsné blízkosti dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu Medvědín. Projekt obsahuje 110 apartmánů, z nichž polovina je již prodána. Prodejní kancelář je otevřena denně v recepci v místě projektu. Díky tomu má každý zájemce možnost podívat se do kteréhokoli apartmánu a prohlédnout si také vzorový zařízený apartmán, na němž UBM spolupracovala se společností Home Art. Noví majitelé se do Apartmánů Medvědín budou stěhovat počátkem letošního léta.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 1. 2013 20:23 UBM BOHEMIA

Developerská společnost UBM pokračuje podle plánu ve výstavbě projektu Apartmány Medvědín ve Špindlerově Mlýně. Generální dodavatel stavby, jímž je společnost Metrostav, divize 9, v současné době provádí zemní práce a betonáž základové desky suterénu. Apartmány Medvědín se nacházejí v těsné blízkosti dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu Medvědín a nabízejí 108 apartmánů s výhledy na krkonošské hřebeny i nedaleké sjezdovky.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.