CZ SK EN

BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

http://www.boltonczechia.cz

http://www.riomare.cz
http://www.borotalco.cz

Společnost Bolton Czechia je dceřinou firmou skupiny Bolton Group, která je dynamicky rostoucí mezinárodní společností vyrábějící a uvádějící na trh širokou řadu vysoce kvalitních spotřebních výrobků, jež jsou přítomny ve více než 125 zemích světa. Klíčovou potravinářskou značkou Bolton Czechia je Rio Mare.

Mezi další výrobky z portfolia Bolton Czechia pro Českou republiku patří zejména extra panenské olivové oleje Monini, krájená rajčata a pyré Valfrutta, italská pesta Arisi, šťáva ze sicilských citronů LiMMi, balsamikové octy Ponti, japonské sójové omáčky Kikkoman a nově také italská značka kosmetiky Borotalco.

RIO MARE
Maso tuňáka Rio Mare vyniká svou jemností a kompaktností. Tuňákové steaky jsou připraveny zcela bez konzervačních látek či dochucovadel. Díky vaření v páře zůstává maso jemné a lahodné, přidáním olivového oleje se špetkou mořské soli si udržuje ty nejlepší možné chuťové vlastnosti. Maso tuňáka je bohaté na bílkoviny, jež jsou velice důležité pro stavbu svalové tkáně a představují nezbytnou složku kompletní, lehké a vyvážené stravy. Tuňákové maso obsahuje důležité vitamíny A, B2, B12, a v potravinách vzácný vitamin D a vitamin B3 (PP). Tuňák je zvláště vhodný pro malé děti a seniory.

BOROTALCO
Tradiní italská značka Borotalco si získala obdiv a uznání již před více než sto lety. Kromě Itálie jsou výrobky Borotalco oblíbené také v Rakousku, Švýcarsku nebo Slovinsku. Deodorant Borotalco Original s unikátní přírodní složkou Microtalcum účinně pohlcuje pot, reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou. Deodoranty navíc provoní pokožku nezaměnitelnou vůní klasického tělového pudru. Řadu Borotalco Original doplňují na českém trhu deodoranty Borotalco Invisible, sprchové gely Borotalco Original a Fresh a tělový pudr Borotalco Talcum.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 9. 12. 2016 14:31 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Letošní 4. ročník gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare vyhrál Dominik Nedoma ze Střední školy pedagogické, hotelnictví a služeb, Litoměřice. Za prvenství v celostátní soutěži získal cenu v hodnotě 7 000 Kč. Do živého finále v Praze postoupilo 15 nejlepších mladých kuchařek a kuchařů. Úkolem soutěžících byla příprava originální svačiny za použití tuňáka Rio Mare.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 10. 2016 14:26 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Rekordní počet 37 středních škol se letos účastní 4. ročníku gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare. Studenti středních škol se zaměřením na gastronomii budou soutěžit o ceny v hodnotě 20 000 Kč a výrobky Rio Mare. Do odborné poroty usednou Mistr kuchař Vladimír Picka a šéfkuchař Jiří Král. Finále celostátní soutěže proběhne v Praze, moderovat ho bude opět Markéta Hrubešová.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 31. 8. 2016 14:22 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Nové kuřecí saláty přicházejí. Kvalita Rio Mare zůstává. Vyzkoušejte výběrová kuřecí prsíčka s vytříbenou zeleninou a typickými středomořskými ingrediencemi. Rio Mare kuřecí saláty jsou vždy připravené k servírování. Zvládnete s nimi hravě studený oběd i teplou večeři. Vyberte si ze tří příchutí Rio Mare kuřecí salát se zeleninou, Rio Mare kuřecí salát sladkokyselý nebo Rio Mare kuřecí salát pikantní.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 1. 6. 2016 10:08 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Dobré těstoviny potřebují svůj čas. Italské těstoviny Rummo mají 170letou tradici. Při jejich výrobě se používá nejkvalitnější tvrdozrnná pšenice, jedinečná metoda pomalého zpracování „Lenta Lavorazione“ a unikátní patentovaná forma objevená rodinou Rummo. Zkuste třeba výrobky z klasické řady RUMMO Linguine No. 13 a RUMMO Fusilli No. 48. Získají si vás hned při prvním ochutnání. Pravé a kvalitní italské těstoviny Rummo s vysokým obsahem bílkovin si nejlépe vychutnáte „al dente“.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 12. 5. 2016 10:58 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Inspirujte se typickými chutěmi Itálie. Rio Mare přináší nové masové a rybí paštiky v pěti chuťových variantách pro celou rodinu. Vyznačují se kvalitním složením a použitím vytříbených surovin. Pochoutky jsou snadno roztíratelné, mají jemnou konzistenci a najdete je v praktickém a snadno otevíratelném balení. Rozmanité příchutě jemných a lahodných paštik Rio Mare Paté si vychutnáte kdykoliv a kdekoliv. Skvěle se hodí na snídani, odpolední svačinku i jako hlavní jídlo. Záleží jen na vás, jakou příležitost k zakousnutí si vyberete.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.