CZ SK EN

NOVINKA: GRILOVANÉ MAKRELY RIO MARE ZPESTŘÍ ČESKÝ JÍDELNÍČEK

Vydáno dne: 10. 4. 2017 13:22 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Rio Mare přináší na český trh grilované filety z makrely, která patří mezi nejchutnější a nejvýživnější druhy ryb. Jedinečné chuťové i výživové vlastnosti makrely obohatí zdravý jídelníček ve dvou variantách. Rio Mare grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji a Rio Mare grilované filety z makrely s barbecue omáčkou jsou připravené charakteristickým italským způsobem. Novinka je k dostání ve 120g balení za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Jedno z nejoblíbenějších jídel ve středomoří jsou právě grilované filety z makrel. Grilování je jednoduchý, rychlý a velmi populární způsob přípravy masa, ryb nebo zeleniny. Grilovaná makrela je lehká, snadno stravitelná a má výraznou chuť.
Grilované makrely od Rio Mare mají prvotřídní kvalitu. Moderní a zdravá pochoutka má vynikající rybí chuť a je připravená ze skutečně grilovaných makrel.

Rio Mare Grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji ocení milovníci intenzivní a nezaměnitelné chuti grilované ryby. Podávají se většinou s míchanou grilovanou zeleninou, olivovým olejem a bylinkami. Rio Mare Grilované filety z makrely s barbecue omáčkou si oblíbí všichni, kteří vyhledávají jemnou kouřovou chuť grilovaných makrel a typické barbecue omáčky. Chutným tipem k vyzkoušení je propojení grilované makrely s opečenými plátky bagety potřené česnekem.

Pro zdravé a vyvážené stravování se doporučuje konzumovat ryby alespoň dvakrát týdně. Konzervované ryby si uchovávají všechny výživové vlastnosti čerstvé ryby a jsou bohaté na jedinečné přírodní látky. V mase makrely je vysoké zastoupení bílkovin, omega 3 nenasycených mastných kyselin a vitamínu A. Jedno balení Rio Mare Grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji obsahuje stejný počet kalorií jako tři plátky vařené šunky, ale má více bílkovin a třikrát méně tuku.

Praktická konzerva s jednoduchým a rychlým otevíráním obsahuje celé filety makrely obecné. Na obalu konzervy najdou zákazníci návod na servírování, výživové vlastnosti a tabulku výživových hodnot.

Poznámky pro editory:
Společnost BOLTON CZECHIA
Je dceřinou firmou skupiny Bolton Group, která je dynamicky rostoucí mezinárodní společností vyrábějící a uvádějící na trh širokou řadu vysoce kvalitních spotřebních výrobků, jež jsou přítomny ve více než 125 zemích světa. Klíčovou potravinářskou značkou Bolton Czechia je Rio Mare. Mezi další výrobky z portfolia Bolton Czechia pro Českou republiku patří zejména extra panenské olivové oleje Monini, krájená rajčata a pyré Valfrutta, prémiové italské těstoviny Rummo, italská pesta Arisi, šťáva ze sicilských citronů LiMMi, balsamikové octy Ponti a japonské sójové omáčky Kikkoman. Více na www.boltonczechia.cz

Kontakt:
Lukáš Klapil, Crest Communications Ostrava, e-mail: klapil@crestmorava.cz, mob.: 603 824 194

Soubory ke stažení

Obrázky
Foto_Rio Mare Grilované filety z makrely s barbecue omáčkou.png
Foto_Rio Mare Grilované filety z makrely s barbecue omáčkou.png
Foto_Rio Mare Grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji.png
Foto_Rio Mare Grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji.png
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.