CZ SK EN

HUISMAN MÁ SPECIÁLNÍ DOTAČNÍ PROGRAM PRO ZAMĚSTNANECKÉ PROJEKTY

Vydáno dne: 18. 6. 2015 14:42 HUISMAN KONSTRUKCE

Společnost Huisman spustila letos v červnu další kolo dotačního programu, do kterého přihlašují projekty samotní zaměstnanci. Program funguje od roku 2013 a firma zatím podpořila více než desítku projektů zaměstnanců v celkové částce bezmála 200 000 Kč. Cílem Dotačního programu Huisman je podpora mimo pracovních aktivit zaměstnanců českého závodu.

Aby měl projekt šanci na podporu z dotačního programu, musí být společensky prospěšný, realizován v okolí sviadnovského závodu nebo blízkém regionu a přinášet užitek co nejvíce lidem. Podstatným hlediskem, zohledňujícím přiznání finanční podpory, je aktivní podíl žadatele na projektu. Povaha projektu musí být rovněž v souladu s filozofií a hodnotami společnosti Huisman.

Od začátku trvání dotačního programu zaslali zaměstnanci k posouzení několik desítek projektů. V každém dalším vyhlášeném kole obdrží hodnotící komise složená ze zástupců managementu a HR více žádostí. „Zpětná vazba zaměstnanců na náš program je velmi pozitivní. Lidé oceňují, že zaměstnavatel podporuje jejich aktivity, které vykonávají dobrovolně, nezištně a ve svém volném čase," říká PR zástupce společnosti Huisman David Waliczek.

Finanční prostředky obdržely v pěti vypsaných kolech programu spolky na ochranu zvířat, amatérské sportovní kluby, sdružení dobrovolných hasičů a další neziskové organizace a sdružení. Jedním z podpořených projektů Dotačního programu Huisman je také příměstský tábor pro autistické děti, na který vyrazí 36 dětí z Havířova, Frýdku-Místku, Ostravy a přilehlých obcí. Za jeho organizací stojí občanské sdružení "ADAM - autistické děti a my". Na aktivitách sdružení se také dlouhodobě podílí zaměstnankyně Huismanu.

O společnosti Huisman

· Společnost Huisman je specialista v konstrukčním navrhování a výrobě „hi-tech" strojírenských výrobků s vysokou přidanou hodnotou.

· Mezi produkty firmy patří ropné vrtné soupravy, pozemní a námořní jeřáby, zařízení pro pokládání potrubí v moři a další.

· Výrobky společnosti Huisman míří výhradně na export do celého světa. Zařízení ze Sviadnova je možné vidět například v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích, v západní Austrálii nebo v Hongkongu.

· Ve spolupráci se společností SAAB Czech společnost Huisman vyvinula simulátor vrtné soupravy pro zaškolování vrtařů. Je to první zařízení svého druhu na světě.

· Společnost je členem nadnárodní skupiny Huisman, která je světovou špičkou v oboru a působí v 6 zemích po celém světě. Centrála společnosti je v Nizozemí.

· Společnost Huisman působí ve Sviadnově od roku 1997. V České republice firma zaměstnává 750 pracovníků. Celá skupina Huisman má 2 800 zaměstnanců

· Ve Sviadnově se nachází moderní konstrukční a vývojové centrum, ve kterém pracuje 120 techniků. Technici pracují v mezinárodních týmech a jsou v kontaktu se světovou technickou špičkou.

· V posledních dvou letech prošel areál společnosti ve Sviadnově rozsáhlou modernizací za více než 500 mil. Kč. Firma vystavěla moderní vývojové a konstrukční centrum, montážní halu a několik dalších staveb.

· Firma úzce spolupracuje s VŠB-TU Ostrava a středními technickými školami v Moravskoslezském kraji.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications (zast. spol. Huisman)
Lukáš Klapil
Tel: 603 824 194
E-mail: klapil@crestmorava.cz

Huisman (PR zástupce společnosti)
David Waliczek, Huisman
Tel.: 739 601 140
E-mail: dwaliczek@HUISMAN-CZ.com

Soubory ke stažení

Obrázky
Ilustracni foto_Primestsky tabor_2.JPG
Ilustracni foto_Primestsky tabor_2.JPG
Ilustracni foto_Primestsky tabor.jpg
Ilustracni foto_Primestsky tabor.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.