CZ SK EN

TPA POSILUJE A ROZŠIŘUJE SVÉ KANCELÁŘE

Vydáno dne: 10. 8. 2017 13:47 TPA

TPA, přední česká poradenská společnost, posiluje své působení na českém trhu a postupně přibírá nové kvalifikované zaměstnance. V reakci na růst společnosti se TPA rozhodla pronajmout si dalších 288 m2 kancelářských ploch v administrativní budově Budějovická alej na Praze 4, kde sídlí. Z třetího nadzemního podlaží expandovala TPA do čtvrtého nadzemního podlaží, kam umístila oddělení BackOffice a Valuation & Advisory.

Skupina TPA Group se před necelým rokem stala nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance a její členství přispělo k růstu TPA Česká republika a posílení postavení společnosti na trhu.

Do svého nynějšího sídla v administrativní budově Budějovická alej na Praze 4 se společnost přestěhovala v roce 2014, kdy si pronajala 1 600 m2. Kanceláře byly uspořádány do zón dle konkrétní činnosti tak, aby měly vyhovující podmínky pro soustředěnou práci na počítači, pro diskuze s kolegy nebo telefonování. Součástí je i relaxační zóna pro hledání inspirace. Jednotlivé zóny jsou odděleny nábytkem, zelení, akustickými doplňky a opticky dělícími prvky.

Architektonické řešení bylo z větší části dodrženo i při realizaci nových kanceláří ve čtvrtém nadzemním podlaží. Novinkou je popisovatelná magnetická výmalba přímo v kancelářích, která slouží našim zaměstnancům ke kreativnímu zaznamenávání vzkazů, úkolů a poznámek. Jedna zvláštnost je i v interní zasedací místnosti a tou jsou akustické panely, které zkvalitňují zvuk uvnitř a zároveň zabraňují rušení kolegů v okolních prostorách. Máme zde i moderně pojatou kuchyňku s několika stolky, kde si v klidu můžeme vychutnat oběd nebo se s kolegy sejít na odpolední kávu a probrat pracovní i soukromé záležitosti," říká Rostislav Kuneš, generální ředitel a partner TPA.

Pro více informací kontaktujte:

Marcela Štefcová
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 731 613 669
www.crestcom.cz
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Informace pro editory:

Skupina TPA Group poskytuje v České republice své služby od roku 1993 a působí celkem v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Poskytuje služby zejména z oblasti daňového poradenství a auditu. Zaměřuje se především na korporátní klienty podnikající na mezinárodní úrovni v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Skupina TPA Group je nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž dalšími členy je celosvětová poradenská síť Baker Tilly International a samostatný člen Baker Tilly International, Baker Tilly v Německu. Díky členství v Baker Tilly Europe Allience nabízí skupina TPA Group svým klientům služby globální sítě Baker Tilly International, která patří do první desítky celosvětových poradenských sítí.

Soubory ke stažení

Obrázky
TPA_nove kancelare_kuchynka.JPG
Jídelní koutek jako součást nové firemní kuchyňky TPA
TPA_nove kancelare_zasedaci mistnost.JPG
Zasedací místnost TPA s akustickými panely
TPA_nove kancelare.JPG
Nové kanceláře TPA ve čtvrtém nadzemním podlaží budovy Budějovická alej na Praze 4
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme partnerem
reklamní agentury
Birel Advertising.