CZ SK EN

NOVÉ POJIŠTĚNÍ PSŮ A KOČEK PETEXPERT SE ZÚČASTNILO VELETRHU FOR PETS 2018

Vydáno dne: 16. 4. 2018 11:09 PetExpert

Na výstavišti PVA Expo Praha se od 12. do 15. dubna uskutečnil veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS 2018. Letošního 8. ročníku se zúčastnilo více jak sto vystavovatelů. Jedním z nejnavštěvovanějších stánků bylo stanoviště nového pojištění psů a koček PetExpert.

Tým PetExpert připravil nepřehlédnutelný stánek, návštěvníkům byl představován koncept pojištění i jeho výhody. Přímo na místě bylo možné si pojištění sjednat. Jelikož všichni zaměstnanci pojištění PetExpert mají alespoň dva domácí mazlíčky, některým z nich dělali jejich čtyřnozí kamarádi společnost i na veletrhu.

„Návštěvníky nejvíce zajímalo, čím se odlišujeme od ostatních pojištění domácích zvířat. Vysvětlovali jsme, že naše pojištění vzniklo, protože jsme byli sami jako majitelé domácích mazlíčků nespokojeni s dosavadní nabídkou na českém trhu. Dotazy se samozřejmě často týkaly i ceníku za jednotlivá pojištění, která nabízíme," říká MVDr. Kristína Škubalová, členka manažerského týmu PetExpert. „Zpětné vazby od samotných majitelů čtyřnohých kamarádů si nesmírně ceníme a jsme rádi, že se takovýchto akcí, jako je například veletrh FOR PETS, můžeme účastnit," dodává.

Všeobecné zvířecí pojištění PetExpert využívá vlastní digitální platformu a k té jsou připojeni smluvní veterináři. Majitel pojištěného zvířete u veterináře nic neplatí. Veterinář obdrží platbu za ošetření přímo od pojištění PetExpert a to do 24 hodin od nahlášení pojistné události. Sjednat pojištění lze on-line, nebo na terminálech během návštěvy vybraných veterinárních ordinací smluvních partnerů. Celá akce přitom nezabere více jak pět minut. Veškerý kontakt ohledně pojištění pak trvale zajišťují lidé, kteří díky osobním zkušenostem s domácími mazlíčky dokonale rozumí jejich potřebám i potřebám jejich majitelů.

Více na www.petexpert.cz

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications a.s.
Daniel Sommer
Ostrovní 30, 110 00 Praha 1
mobil.: +420 778 543 041
E- mail: daniel.sommer@crestcom.cz
www.crestcom.cz

O všeobecném zvířecím pojištění PetExpert:
PetExpert je férové, dostupné a srozumitelné pojištění psů a koček, které odpovídá skutečným potřebám zodpovědných majitelů domácích mazlíčků. PetExpert je jistotou pro majitele mazlíčků, že při nenadálých situacích bude o jejich čtyřnohého kamaráda dobře a kvalifikovaně postaráno. A to bez rizika neočekávaných finančních výdajů. Projekt funguje ve spolupráci s ČSOB pojišťovnou. PetExpert podporuje dobré životní podmínky zvířat a využití inovací v jejich diagnostice a léčbě. Více informací na www.petexpert.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
PetExpert na FOR PETS 2018.jpeg
PetExpert na FOR PETS 2018.jpeg
PetExpert1.jpeg
PetExpert1.jpeg
PetExpert2.jpeg
PetExpert2.jpeg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme partnerem
reklamní agentury
Birel Advertising.