CZ SK EN

DO PARKU P3 PRAGUE HORNÍ POČERNICE MÍŘÍ TRADIČNÍ ČESKÁ SPOLEČNOST BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, A.S.

Vydáno dne: 10. 9. 2015 12:20 P3 CZ

Společnost P3, vlastník průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, ve svém parku P3 Prague Horní Počernice přivítala firmu BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, která si zde nově pronajímá více než 7 000 m2. Významná česká firma zabývající se vývojem, výrobou a prodejem nátěrových hmot se stěhuje ze svých stávajících prostor v Hostivaři po téměř 79 letech. Tento krok je výsledkem dynamického rozvoje tohoto tradičního výrobce s více než 120 letou historií.

Skladové plochy budou zahrnovat 5 841 m2 a budou vybaveny speciálními nakládacími rampami a energeticky úspornými technologiemi. V nových kancelářích o celkové ploše 1 250 m2 pak nalezne své nové pracoviště všech 90 zaměstnanců.

„Rozhodnutí společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ připojit se k nájemcům parku P3 Prague Horní Počernice po tak dlouhé době strávené ve svém starém působišti je výrazem skutečné důvěry v náš rychle se rozvíjející park," říká Tomáš Míček, ředitel společnosti P3 pro Českou republiku. „Horní Počernice jsou dostupné pro většinu jejích obchodních partnerů. Zároveň bude tato česká firma s dlouholetou tradicí sousedit s takovými zvučnými jmény, jakými jsou IKEA, Alza.cz a další."

„Z našeho hostivařského areálu, který v době dokončení patřil k nejmodernějším podnikům distribuujícím do celé východní Evropy, se stěhujeme po téměř 79 letech. Přesun kanceláří a distribučního skladu do Horních Počernic je tedy pro naši společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ významným a dobře promyšleným krokem," říká Ing. Dariusz Jakubowicz, předseda představenstva BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s., a dodává, „naším přáním byly moderní kancelářské a skladové prostory a areál společnosti P3 v Horních Počernicích naše požadavky dokonale splňuje. Navíc nás oslovil svojí výbornou polohou a dobrou infrastrukturou. Věříme, že nám tato změna přinese další optimalizaci distribučních toků a naše zboží bude na pultech prodejen a u svých zákazníků ještě rychleji než doposud."

P3 Prague Horní Počernice se nachází v okrese Praha-východ, 15 minut od centra Prahy, na exitu 3 rychlostní silnice R10 spojující Prahu s Německem. Park je dostupný hromadnou dopravou a železniční stanice je vzdálená necelý 1 km. Jeho výstavba byla zahájena v roce 2006 a v současnosti park tvoří 28 budov. Největšími nájemci parku jsou společnosti Alimpex Food, Alza, Coca-Cola, Datart, DSV, Ikea, MD Logistika, Pet Center, PNS, RTR a Wavin.

Více informací o společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a. s. je tradiční český výrobce nátěrových hmot, jehož historie sahá až do roku 1893. V současné době má 51 vlastních a 90 franchisingových prodejen, disponuje špičkovým vývojovým a znalostním zázemím a poskytuje v oboru nátěrových hmot nejmodernější technologie a řešení. Výrobky společnosti se vyznačují evropskou kvalitou za české ceny a společnost věnuje velké úsilí individuální péči o zákazníky. BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a. s. je členem Asociace výrobců nátěrových hmot ČR a hlavním partnerem Cechu malířů a lakýrníků ČR.

Poznámka pro editory
P3 je vlastník, developer a správce evropských logistických nemovitostí. Do portfolia P3 o rozsahu 3 mil. m2 v rámci 9 zemí nyní spadá 144 logistických nemovitostí a společnost dále disponuje pozemky o rozloze více než 1,3 mil. m2, které jsou určené pro další rozvoj a výstavbu.

Společnost P3 se zaměřuje na poskytování prvotřídních služeb svým klientům v perfektně situovaných, vysoce kvalitních budovách. Všechny nemovitosti, které P3 staví, jsou šetrné k životnímu prostředí a odpovídají nejvyšším mezinárodním standardům.

PointPark Properties zavedl korporátní označení „P3" a používá obchodní značku „P3 Logistic Parks", která lépe vystihuje podnikání společnosti. Více informací o P3 naleznete na webových stránkách www.p3parks.com.

Vlastníky společnosti P3 jsou TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Andrea Pitronová
Account Director
Tel. +420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Současní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.