CZ SK EN

BC BONACURE SCALP GENESIS JE PRVNÍM KOMPLEXNÍM DETOXIKAČNÍM SYSTÉMEM PRO VLASOVOU POKOŽKU OD SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Vydáno dne: 13. 12. 2017 13:57 Schwarzkopf Professional

Je pochopitelné, že krásné vlasy souvisí se zdravou vlasovou pokožkou. Proto prémiová značka péče o vlasy Schwarzkopf Professional BC Bonacure, zařadila do svého portfolia novou unikátní řadu na vlasy a pokožku: BC Scalp Genesis.

Uspěchaný životní styl, znečištěná města a špatné životní prostředí způsobují, že zdravé trendy jako detoxikace pokožky hlavy se stávají rázem důležitou službou pro klienty kadeřnických salónů. Společnost Schwarzkopf Professional velmi vnímá vliv těchto faktorů na vlasy a pokožku hlavy - a co je důležité - řeší, jak se s nimi vypořádat. Novinka BC Scalp Genesis je první komplexní detoxikační systém pokožky hlavy od firmy Schwarzkopf Professional s komplexem StemCodeTM, který okamžitě vyvažuje nerovnováhu pokožky hlavy a současně pracuje na zlepšení a následném udržením budoucího stavu vlasů.

Nerovnováha vlasové pokožky
Díky 360° přístupu k dosažení zdravé pokožky hlavy a krásných vlasů - uvnitř i navenek - BC Scalp Genesis nabízí komplexní sortiment bez silikonů, který přináší vynikající technologii pro prevenci a řešení následujících případů nerovnováhy pokožky hlavy:

• Suchá a citlivá pokožka (Zklidňující řada)

• Mastná pokožka (Čisticí řada)

• Lupy (Řada proti lupům)

• Ztráta vlasů (Řada aktivující kořínky)


Vynikající technologie
Vynikající technologie BC Scalp Genesis obsahuje unikátní komplex StemCodeTM, jako například vitamíny, které v dané oblasti vytvářejí systém odolný vůči stresu, který pomáhá chránit před oxidací a vnějšími agresory při ochraně vlasového kořínku.
Dvojitý účinek StemCodeTM komplexu s hydrolyzovaným rýžovým extraktem a sójovým extraktem podporuje růst zdravých vlasů:

Účinek 1: Ochrana kmenových buněk
Kmenová buňka, která je součástí vlasového folikulu, hraje důležitou úlohu při růstu zdravých vlasů. Nejen, že přenáší původní informaci o struktuře vlasů a přirozené barvě, ale také je výchozím bodem pro další generaci vlasů, když předchozí vlas vypadne.

Účinek 2: Ochrana kořínků
Růst vlasů z vlasových kořínků je chráněn před každodenním oxidačním zasažením.

Vitamín B3 (Derivát Niancinamidu)
Posiluje vlasy.

Vitamín B5 (Panthenol)
Hydratuje a pomáhá vyrovnávat vlhkost uvnitř vlasů a vlasové pokožky.

Vitamín E (Tocopheryl Actetate)
Antioxidant, který chrání pokožku před externími vlivy.

Biotin (Vitamín B7)
Posiluje vlasové kořínky a pomáhá předcházet řídnutí vlasů.


„Všichni chceme krásné vlasy, a proto potřebujeme vyváženou zdravou pokožku hlavy pro optimální kvalitu vlasů", říká Gary Taylor, velvyslanec péče o vlasy od Schwarzkopf Professional ve Velké Británii. Dále dodává, že „spolu s exkluzivní službou detoxikace pokožky hlavy nyní můžeme ochránit pokožku hlavy tím, že se pokusíme odstranit příčinu, a ne jen řešit příznaky."

Inovativní služba detoxikace pokožky
S využitím nového sortimentu BC Scalp Genesis společnost Schwarzkopf Professional vyvinula inovativní Detoxikační službu v salónech, která umožňuje kadeřníkům odstranit problém s nerovnováhou vlasové pokožky při poskytování nejvyšší úrovně péče svým klientům.

Po individuální konzultaci služba Detox kombinuje přípravek BC Scalp Genesis a Samozahřívací přípravnou detoxikační kúru s detoxikační masáží. Aktivuje tak mikrocirkulaci krve a eliminuje nečistoty a tvorbu mazu.

Po detoxikaci následuje použití šampónu a séra na pokožku BC Scalp Genesis
pro efektivní vyčistění pokožky a zaručení růstu zdravých vlasů

Co naleznete v řadě BC Scalp Genesis
Samozahřívací přípravné detoxikační sérum (exkluzivně u kadeřníka)
BC Scalp Genesis Samozahřívací přípravné detoxikační sérum se používá k detoxikaci normální až mastné pokožky.
100 ml - dostupné v salónech Schwarzkopf Professional

Čisticí šampón
BC Scalp Genesis Čisticí šampón se StemCodeTM komplexem a vitamínem B3 hloubkově čistí mastnou pokožku i vlasy a efektivně odstraňuje přebytečný maz.
200 ml
279 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Zklidňující šampón
BC Scalp Genesis Zklidňující šampón se StemCodeTM komplexem a vitamínem B5 jemně, ale efektivně čistí suchou a citlivou pokožku.
200 ml
279 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Zklidňující sérum
BC Scalp Genesis Zklidňující sérum se StemCodeTM komplexem a vitamínem B5 zklidňuje citlivou pokožku a pomáhá posílit přirozený povrch pokožky.
100 ml
749 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Šampón proti lupům
BC Scalp Genesis Šampón proti lupům se StemCodeTM komplexem a vitamínem E jemně, ale efektivně čistí pokožku náchylnou na lupy a odstraňuje viditelné šupinky.
200 ml
279 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Vyrovnávající sérum proti lupům
BC Scalp Genesis Vyrovnávající sérum proti lupům se StemCodeTM komplexem a vitamínem E vyrovnává citlivou a namáhanou pokožku náchylnou na tvorbu lupů a pomáhá předcházet viditelným šupinkám.
749 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Šampón aktivující kořínky
BC Scalp Genesis Šampón aktivující kořínky s karnitin tartrátem, taurinem a echinaceou aktivuje vlasové kořínky a je prvním krokem pro vlasy, kterým chybí síla a hustota.
200 ml
279 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Sérum aktivující kořínky
BC Scalp Genesis Sérum aktivující kořínky s karnitin tartrátem, taurinem a echinaceou je určen pro řídnoucí vlasy, kterým chybí síla a hustota - je druhým krokem v řadě aktivující kořínky. Redukuje nepatologickou ztrátu vlasů. Používá se po umytí vlasů šampónem aktivujícím kořínky.
100 ml / 7 x 10ml
749,00 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Zhušťující pěna
BC Scalp Genesis Zhušťující pěna se StemCodeTM komplexem a biotinem vlasy, a vytváří o 30 % více objemu. Receptura na bázi křemíku vytváří hustší vzhled i pocit, že vlasy jsou pětkrát odolnější vůči lámání.
150 ml
349,00 Kč (doporučená maloobchodní cena)

Řada BC Scalp Genesis je dostupná v partnerských salónech Schwarzkopf Professional.

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.