CZ SK EN

ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT V SOUVISLOSTI S RŮSTEM PORTFOLIA PROJEKTŮ VÝZNAMNĚ PERSONÁLNĚ POSILUJE

Vydáno dne: 5. 10. 2018 8:30 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, v souvislosti s rozšiřováním portfolia projektů expanduje také po stránce personální. Nově totiž obsadila dvě vysoké manažerské pozice: Head of Project Management, kterou bude zastávat architekt Jiří Boudník, a Senior Project Manager, na níž nastupuje Zdeněk Brancuzký. Oba svým know-how a zkušenostmi znamenají pro společnost výrazné posílení a přispějí tak k jejímu dalšímu rozvoji.

Uznávaný architekt Jiří Boudník bude mít na pozici Head of Project Management na starosti zejména akvizice a development mezinárodních projektů. Velkou část své profesionální kariéry působil v USA, kde vedle své soukromé praxe a angažmá v několika architektonických kancelářích pracoval také po útocích 11. září 2001 na budovy Světového obchodního centra pro Oddělení designu a výstavby města New York. Vytvořil pro záchranáře první model místa tragédie a poté 3D modely budov zbořených teroristickými útoky, které pomáhaly při hledání lidí, odklízecích pracích a majiteli centra v jednáních s pojišťovnami a znovuvýstavbou. Ve Spojených státech v roce 1997 vystudoval architekturu na Cooper Union v New Yorku, kde předtím absolvoval také obor umění a designu. Své znalosti umění a designu získal i na newyorském Munson Williams Proctor Arts Institute. Po návratu do České republiky v roce 2008 vedle řady různých aktivit v architektuře a stavebnictví působil mj. jako učitel architektury na Střední průmyslové škole stavební v Plzni. Jiří Boudník hovoří anglicky, německy a rusky. Ve svém volném čase píše knihy, maluje a rekonstruuje tvrz na Klatovsku.

Mezi hlavní úkoly Zdeňka Brancuzkého na postu Senior Project Manager bude patřit akvizice a development projektů v ČR. Zúročí tak své dlouholeté zkušenosti z oblasti stavebního inženýrství a přípravy projektů, které získal zejména během svého dlouholetého působení v architektonické kanceláři CMC Architects. Na nové pozici uplatní zároveň své bohaté znalosti z výstavby rezidenčních a administrativních budov, nabyté při práci pro mezinárodní developerské firmy. Zdeněk Brancuzký vystudoval obor civilní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně a hovoří anglicky a rusky. Angažuje se také ve sféře občanských aktivit a je členem Rozvojového výboru obce Jenštejn. Mezi jeho hobby patří motorky, cestování, sport a literatura.

O společnosti Zeitgeist Asset Management
Zeitgeist Asset Management s kancelářemi v Praze, Varšavě a Berlíně se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory v České republice, v Polsku, v Maďarsku a v Německu. Zeitgeist v současnosti spravuje aktiva v hodnotě 312 mil. EUR.

Pro více informací kontaktujte prosím:

Kateřina Krbcová Lanková
Crest Communications
Tel.: +420 775 899 353
E-mail: katerina.lankova@crestcom.cz
Web: www.crestcom.cz

Ivona Kapinusová
ZEITGEIST Asset Management, s.r.o.
Tel.: +420 221 864 140
E-mail: ivona.kapinusova@zeitgeist.re
Web: www.zeitgeist.re

Soubory ke stažení

Obrázky
Zeitgeist_Head of Project Management_Jiri Boudnik.jpg
Zeitgeist_Head of Project Management_Jiri Boudnik.jpg
Zeitgeist_Senior Project Manager_Zdenek Brancuzky.jpg
Zeitgeist_Senior Project Manager_Zdenek Brancuzky.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.