CZ SK EN

AFI KARLÍN HLÁSÍ TŘI NOVÉ NÁJEMCE A TÉMĚŘ KOMPLETNÍ OBSAZENOST

Vydáno dne: 26. 10. 2018 10:16 AFI EUROPE

Developer AFI EUROPE získal tři nové nájemce do svého administrativního centra AFI Karlín v Praze 8. Společnosti Bohemia Interactive Simulations, Maersk Czech Republic a Sapeli si dohromady pronajaly 2 500 metrů čtverečních. Moderní kancelářský komplex se zelenou certifikací BREEAM Excellent a celkovou pronajímatelnou plochou 23 000 metrů čtverečních je tak již téměř kompletně obsazen. Poslední volné prostory jsou rezervovány pro expanzi současných nájemců, mezi které patří také ALEF, Edenred, IQVIA, Kulina.cz, mBank a Slevomat.cz.

„AFI Karlín nabízí skutečně velkorysé a promyšleně navržené pracovní prostředí, které využívá všech výhod rezidenční čtvrti s nabídkou plné občanské vybavenosti a služeb. V kombinaci s jedinečnou architekturou a použitými technologickými prvky, které pomáhají šetřit náklady nájemců, se budova pronajímala snadno. S některými nájemci jsme se rovnou domluvili na opci dalších prostor pro případ jejich expanze," říká Kateřina Holická, leasingová manažerka AFI EUROPE.

Bohemia Interactive Simulations si v AFI Karlín pronajala 1 350 m2 kancelářských prostor. Společnost byla založena v roce 2001 původně v České republice a Austrálii a je globálním vývojářem pokročilého vojenského výcvikového a simulačního softwaru. Její výrobky jsou používány ve více než 50 zemích světa a každoročně poskytují virtuální školení stovkám tisíc vojáků.

Dalším nájemcem je Maersk Czech Republic, který obsadí 900 m2 kanceláří. Společnost působí jako univerzální agent pro největšího operátora kontejnerové námořní dopravy na světě. Na českém trhu je aktivní od roku 1991, přičemž v oblasti námořní přepravy je tuzemskou jedničkou. Společnost je součástí dánské podnikatelské skupiny A. P. Moller-Mærsk Group, která mj. působí jako provozovatel kontejnerových terminálů a dopravní přepravce.

Trojici nových nájemců uzavírá společnost Sapeli, která si v AFI Karlín pronajala showroom o velikosti 250 m2. Česká jednička na trhu interiérových dveří aktivně působí ve 20 zemích světa. Zaměřuje se mimo jiné na zakázkovou výrobu designových a řemeslně zpracovaných produktů, jejímiž odběrateli jsou nejen domácnosti, ale i veřejné instituce a komerční stavby. Samotná značka funguje na českém trhu více než 25 let, přičemž kořeny této společnosti sahají až do roku 1918.

AFI Karlín pochází z dílny architektonického studia CMC Architects a je držitelem certifikátu BREEAM Excellent. Moderní kancelářský komplex s unikátní zelenou fasádou tvořenou 40 tisíci živých rostlin byl dokončen loni v prosinci. Budova se vyznačuje celou řadou technologických řešení šetrných k životnímu prostředí: okny z izolačního trojskla, LED osvětlením všech společných prostor včetně podzemního parkoviště, výtahy s rekuperací elektřiny při jízdě dolů, automatickými externími roletami řízenými podle dopadu slunečních paprsků, nabíjecí stanicí pro elektromobily, úschovnou kol s kompletním zázemím pro cyklisty, vzduchotechnikou s tepelnou rekuperací a různými typy přístřešků pro ptáky, čmeláky a netopýry. Součástí projektu je také park s původní barokní kapličkou a vodními prvky.

www.afi-europe.eu
www.butterfly-karlin.cz


AFI EUROPE Czech Republic, dceřiná společnost skupiny Africa Israel Investments, je předním mezinárodním investorem a developerem v oblasti komerčních a bytových nemovitostí se zaměřením na realitní trhy střední a východní Evropy. AFI EUROPE Czech Republic působí v České republice od roku 1997, kde dokončila celou řadu úspěšných projektů: nákupní centra Palác Flora a AFI Palác Pardubice, rezidenční komplexy Korunní Dvůr, Tulipa Rokytka a Tulipa Modřanská rokle nebo logistický park D8 European Park. Na poli kancelářských nemovitostí AFI EUROPE Czech Republic dokončila tři fáze administrativního centra Classic 7 Business Park, AFI Karlín a AFI Vokovice v Praze 6 - Veleslavíně. Zároveň je ve výstavbě i rezidenční projekt Tulipa Třebešín v Praze 3 a multifunkční projekt AFI CITY v Praze 9 u stanice metra Kolbenova, který zahrnuje rezidenční, administrativní a obchodní plochy.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Denisa Kolaříková

Account Manager
Gsm: +420 731 613 606
email: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Kamila Čadková
Account Director
Gsm: +420 731 613 609
email: kamila.cadkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (1).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (1).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (2).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (2).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (3).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (3).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (4).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (4).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (5).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (5).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (6).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (6).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (7).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (7).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (8).jpg
AFI Karlín_foto_(c)_Tomaš_Malý_ (8).jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.