CZ SK EN

NOVÁ ÉRA PÉČE O VLASY S UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIÍ BC FIBRE CLINIX OD SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Vydáno dne: 8. 11. 2018 10:00 Schwarzkopf Professional

BC Fibre Clinix pokládá základní kámen pro obnovu vlasů s novou Triple Bonding a C21 technologií. V harmonii s těmito postupy jsou i služby individuálně řešené na míru klienta a jedinečné nástroje, které zajistí dokonalý výsledek.

Schwarzkopf Professional již v tomto roce znovu uvedl v plném rozsahu prémiovou značku péče o vlasy BC Bonacure se složkami inspirovanými péčí o pleť a přelomovou Micelární Technologií. Účelem bylo přinést profesionální a inovativní péči o vlasy nejen do salonů, ale věnovat ji pozornost i doma.

S novou hloubkovou péčí BC Fibre Clinix od Schwarzkopf Professional dochází k převratu při regeneraci poškozených vlasů. Technologie Triple Bonding a C21 obsažené v BC Fibre Clinix společně s novými posilujícími Boostery udávají osobitý přístup, který umožňuje kadeřníkům splynout s přáním klienta.


Pokročilá technologie, jednoduše krása

Zvýšená spolupráce značek s influencery a blogery a zvyšující se povědomí o nejnovějších technologiích způsobuje, že spotřebitelé dnes aktivně vyhledávají profesionální produkty, které přinášejí řešení plně uzpůsobená individuálním požadavkům. BC Fibre Clinix přináší odpověď pro jejich potřeby s kompletně personalizovanou exkluzivní službou do salonů, která je přizpůsobitelná pro všechny typy vlasů.


Opakované chemické či mechanické vlivy narušují celistvost vlasu různými způsoby. Vnitřní a vnější struktura může být oslabena, následkem čehož se vlas stává porézním, matným, postrádá sílu a je náchylný k lámání. Technologie BC Fibre Clinix zabezpečuje dosud nejvýkonnější regenerační výkon od Schwarzkopf Professional pro dokonalou obnovu vlasů.


Díky jedinečné řadě mohou kadeřníci snadno pečovat, oživovat a mýt vlasy svých klientů tak, aby jim navrátili dokonale zdravý a přirozený vzhled.

MYTÍ s BC Fibre Clinix Tribond Šampón
Jemný a přesto účinný mycí šampon pro všechny typy vlasů připravuje vlasovou strukturu na osobitou péči s BC Fibre Clinix Kúrou.

PÉČE s BC Fibre Clinix Tribond Kúrou pro hrubé či jemné vlasy
Na výběr je ze dvou typů kúr BC Fibre Clinix, která spojuje vnitřní vazbu vlasu pro zvýšenou odolnost a sílu, zatímco je vnější struktura vlasu zacelena pro snazší úpravu a lesk.

Přizpůsobení na míru s výběrem BC Fibre Clinix Boosters
BC Fibre Clinix Booster byl vyvinut s obsahem jedinečné koncentrované technologie BC Bonacure inspirované péčí o pleť. Smíchaný s příslušnou BC Fibre Clinix Tribond Kúrou přináší řešení na míru, které regeneruje vnitřní i vnější poškození vlasu s přihlédnutím ke specifickým potřebám vlasů:

BC Fibre Clinix Peptide Repair Rescue Booster pro poškozené vlasy
BC Fibre Clinix Hyaluronic Moisture Booster pro normální až suché / kudrnaté vlasy
BC Fibre Clinix pH 4.5 Color Booster pro barvené vlasy
BC Fibre Clinix Collagen Volume Booster pro jemné vlasy
BC Fibre Clinix Keratin Smooth Booster pro nepoddajné vlasy


Zákazníci si mohou uchovat účinky BC Fibre Clinix až po dobu 60 dní s použitím doporučené řady BC Bonacure pro domácí péči, která odpovídá aplikování BC Fibre Clinix Boosteru.

Technologie Triple Bonding a C21
Při použití kompletního rozsahu BC Fibre Clinix přetváří technologie Triple Bonding a C21 vlasy díky:
1. Hloubkové regeneraci, která vytváří trojrozměrné vazby uvnitř vlasového vlákna (namísto dvourozměrných vazeb současných technologií).

2. Dokonalému vyhlazení povrchu a úplnému zacelení vlasové poréznosti výměnou všech 21 proteolipidů přítomných v pokožce (místo 18 řetězců proteolipidů se současnými technologiemi)

Nová generace technologie bondingu v BC Fibre Clinix zvyšuje až 10x elasticitu a odolnost vlasů. Kadeřníci tak i na dále plní klientům přání, aby mohli vypadat a cítit se krásně #BelieveinConfidence!

Od listopadu 2018 bude BC Fibre Clinix dostupný jako exkluzivní služba na kadeřnických salonech.

Objevte svět Schwarzkopf Professional na sociálních sítích přes @schwarzkopfpro a držte krok s BC Fibre Clinix na sociálních sítích s tagy #FibreClinix, #BelieveinConfidence a #BCbonacure.

Společnost Henkel působí celosvětově s vedoucími značkami a technologiemi ve třech oblastech: Laundry & Home Care, Beauty Care a Adhesive Technologies. Společnost Henkel založená v roce 1876 si drží globální vedoucí postavení na trhu jak ve spotřebitelském tak v průmyslovém segmentu, díky světoznámým značkám jakými jsou Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel zaměstnává okolo 50 000 lidí a vykazuje obrat ve výši 18,1 miliard eur a čistý provozní zisk 2,9 miliard eur za fiskální rok 2015. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů.

Další informace naleznete na www.schwarzkopfpro.com a www.henkel.com/press

Kontakt

Schwarzkopf Professional

Oddělení pro styk s veřejností

Mandy Doherr

Phone: +49 (0)40 - 88 24 22-88

Fax: +49 (0)40 - 88 24 23-29

Email: mandy.doherr@henkel.com

Henkel AG & Co. KGaA

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.