CZ SK EN

NEJLEPŠÍM KOMORNÍM REZIDENČNÍM PROJEKTEM V ČESKU SE STALA TRUHLÁRNA

Vydáno dne: 19. 11. 2018 11:40 T.E

Komorní rezidence Truhlárna developerské skupiny T.E zaujala odbornou jury jubilejního 20. ročníku soutěže Best of Realty a vyhrála v kategorii menších bytových projektů. Porotce renomované tuzemské soutěže oslovila zejména svým nápaditým zasazením do stávající zástavby historické části pražského Břevnova a velmi zdařilou architekturou.

Projekt čtyř velkorysých rodinných domů s názvem Truhlárna zvítězil v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu (do 50 bytových jednotek) a pyšní se tak prestižním titulem „Nejlepší z realit 2018". Rezidenci Truhlárna skupina T.E postavila na místě původního zájezdního hostince a staré truhlárny v Praze 6. Podle odborné poroty se jí ve spolupráci s architekty podařilo do řešení stavby promítnout historický ráz i atmosféru lokality a současně vytvořit intimní a velmi netradiční bydlení pro ty nejnáročnější klienty.

„Truhlárna pro nás představuje nejen radost z nádherné stavby, ale i radost z překonání řady překážek. Během její přípravy a realizace jsme totiž slyšeli snad všechny důvody, proč ‘to nedokážete‘ nebo ‘se to tak nedělá‘, a to od založení developerské společnosti na zelené louce přes složitou akvizici nebo nalezení shody s občanskými sdruženími a úřady," uvádí partner skupiny T.E Martin Hubinger. Druhý partner společnosti Petr Teplý k tomu doplňuje: „Vítězství Truhlárny nás těší o to více, že tato rezidence je naším úplně prvním developerským počinem, kterým jsme začali psát příběh skupiny T.E. Zároveň je projektem, jehož koncepci jsme utvářeli již od samého začátku sami, měli jsme tak možnost držet kontrolu nad každým detailem - od nákupu parcely, přes přípravu architektonického řešení až po realizaci domu naší stavební společností."

Truhlárna stejně jako další projekty skupiny T.E zcela naplňuje stěžejní rysy prémiového developmentu, který kromě komfortního prostředí klade důraz na kvalitní detail a dokonalé řemeslné provedení. Čtyři třípodlažní rodinné domy se střešními terasami a soukromými zahradami s množstvím zeleně jsou navíc postaveny v energetické třídě A - splňují tak nejnáročnější požadavky na nízkoenergetickou výstavbu. Ke koupi zbývá už jen poslední z nich.

POZNÁMKA PRO EDITORY

Developerská a stavební skupina T.E se soustředí na výstavbu prémiových nemovitostí s důrazem na kvalitu použitých materiálů a jedinečnost zpracování. Vznikla v roce 2014, za jejími hlavními představiteli však stojí mnohaleté zkušenosti s výstavbou nejen v České republice, ale i v zahraničí. Skupina T.E zastřešuje řadu dalších firem specializujících se na jednotlivé developerské aktivity. K financování budoucích akvizic projektů nově využívá vlastní mezaninový uzavřený investiční fond s názvem IRQ T.E Development I Fund.

Skupina T.E dokončila rezidenční projekty Barrandovská zahrada a Truhlárna. Aktuálně má ve výstavbě projekty Sakura, Milhouse a Bleriot a na začátku roku 2019 začne stavět projekt Barrandez-vous. Sakura je první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad a byla nominována i na Projekt budoucnosti v rámci světové prestižní architektonické soutěže WAN Awards. Zařadila se i na shortlist 16 nejlepších projektů světa v kategorii Residential - Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival. Dalším úspěšným projektem developera je rezidence Truhlárna, která vyhrála kategorii Rezidenční projekty - menší bytové projekty v soutěži Best of Realty 2018. V přípravě má nyní skupina T.E několik dalších projektů a pracuje na nových akvizicích - nejnověji koupila pozemek původního stavebního dvora na Jarově, kde postaví byty, obchody a kanceláře. Tímto polyfunkčním projektem tak rozšíří svou činnost i do dalších segmentů developmentu. Ve střednědobém horizontu plánuje expanzi do zahraničí.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Tel.: +420 731 613 618
E-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

skupina T.E
Adéla Vaverová
Tel.: +420 721 522 216
E-mail: adela.vaverova@t-e.cz
www.t-e.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
T.E_Best of Realty_predani ceny.jpg
Partneři skupiny T.E Martin Hubinger a Petr Teplý (zleva) přebírají první cenu za komorní rezidenční projekt Truhlárna v soutěži Best of Realty od Timura Zaslavského ze společnosti KOPF Advisory, jež je jedním z partnerů galavečera
T.E_Truhlarna_01.jpg
T.E_Truhlarna_01.jpg
T.E_Truhlarna_02.jpg
T.E_Truhlarna_02.jpg
T.E_Truhlarna_03.jpg
T.E_Truhlarna_03.jpg
T.E_Truhlarna_04.jpg
T.E_Truhlarna_04.jpg
T.E_Truhlarna_05.jpg
T.E_Truhlarna_05.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.