CZ SK EN

Kuřecí parťák pro vaše novoroční předsevzetí

Vydáno dne: 29. 11. 2018 10:30 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Silvestr a Nový rok. Noc, kdy je i půlnoční obloha posetá zářícími světly ohňostrojů. Lidé zapomínají na vše staré a s radostí vychází vstříc Novému roku. Přímo hýříme nápady na změnu životního stylu, vymýšlíme předsevzetí a jsme tak nějak celkově šťastní a plni naděje. Nesmíme však zapomenout na vydatnou podporu našich cílů v podobě šťavnatého kuřecího masa připraveného od Drůbežářského závodu Klatovy.

Toto speciálně připravené duo pozdvihne už tak vzrušující atmosféru toho nejpřelomovějšího dne v roce. Nezáleží na tom, s kým si pokrm na silvestrovskou oslavu připravíte. Spokojeni budou jak ti, co milují ostřejší chuť, tak i milovníci jemných, avšak velmi specifických chutí.

Balení marinovaných mas je speciálně připraveno pro všechny chuťové pohárky. Přijdete si na své, i když Silvestra slavíte s přáteli, či trávíte s dětmi. Balíček Happy Party myslel na všechny chuťové kategorie. Jedna půlka balení je totiž bylinková pro ty, kteří preferují jemnější chuť a druhá půlka je pikantní, pro ty, co upřednostní něco ostřejšího. Navíc příprava je velmi jednoduchá a nezatěžující. Však, která žena si místo zkrášlování na silvestrovskou oslavu vybere nekonečné stání u plotny? Silvestr je přece dnem oslav a zábavy, ne vaření.
Kvalitní kuřecí maso z Drůbežářského závodu Klatovy si můžete udělat opravdu snadno a rychle. Tuto nenáročnou vypečenou dvojici jednoduše vyjměte z obalu a vložte do trouby a pečte 30 - 40 min. dle výkonu trouby. Pokud chcete vstoupit do nastávajícího roku poněkud netradičně, můžete maso vložit na gril a řádně ogrilovat. Díky marinádám již nebudete potřebovat olej, a pokud je vaším novoročním předsevzetím shodit pár kil, tak už teď si vedete.

Díky praktickému plastovému balení je snadné ho v lednici uskladnit. Uvnitř je celkem 1600 gramů kuřecího masa, takže každý bude mít dost. A ať už je vaše novoroční přání či předsevzetí jakékoli, s tímto kuřecím parťákem ho určitě zvládnete!

Happy party kuřecí maso bude k dostání od 1. prosince 2018 v obchodních řetězcích Ahold, Tesco a Billa.

O společnosti Drůbežářský závod Klatovy a.s. Drůbežářský závod Klatovy a.s. je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobcem uzenin z kuřecího masa v České republice. Měsíční produkce je v objemu 2 000 t kuřecího masa a 850 t masných výrobků. Česká kvalita našich potravin směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Společnost obchoduje s více než 3 000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Drůbežářský závod Klatovy a.s. také provozuje jídelnu Slávie na klatovském náměstí, kde si zákazníci mohou pochutnat na cenově dostupných pokrmech, především z kuřecího masa vlastní produkce. Vybrané produkty si dále mohou zákazníci zakoupit přímo ve dvou podnikových prodejnách v Klatovech. Drůbežářský závod Klatovy a.s. zaměstnává přibližně 800 lidí. Více informací naleznete na: http://www.dzklatovy.cz/


Pro více informací kontaktujte:

Michaela Janoušková
Account Manager

Crest Communications a.s.
Ostrovní 12630
Praha 110 00
GSM: +420 778 543 041
E-mail: michaela.janouskova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
Crest Communications je členem celosvětové sítě IPRN, www.iprn.com

Soubory ke stažení

Obrázky
Happy party kuře DZK .jpg
Happy party kuře DZK .jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.