CZ SK EN

V ÚNORU SI V BB CENTRU VYCHUTNÁTE NEJEN DOBRÉ JÍDLO

Vydáno dne: 5. 2. 2019 10:31 PASSERINVEST GROUP

Do nového roku jsme po Vánocích všichni vstoupili odpočatí a naplněni novou energii. Ta se však s postupujícím časem začíná vytrácet a je potřeba ji nějak obnovit. Třeba na některé z únorových akcí BB Centra, jež pořádá společnost PASSERINVEST GROUP a které jsou určené pro širokou veřejnost i nájemce kancelářských budov. Zastavte se v BB Centru!

7. 2. Cestovatelský večer na téma Maroko

14. 2. Sladký život v BB Centru

28. 2. Masopust v BB Centru

Počasí za oknem je ještě pořád zimní, sluníčko se objeví pouze občas a spíš mimoděk a do léta je daleko. Když už není možné užívat si letních teplot venku, můžou se návštěvníci BB Centra do horkého podnebí přenést alespoň prostřednictvím cestopisné přednášky. V dalším z oblíbených Cestovatelských večerů konaný ve čtvrtek 7. února v restauraci KOBE zavede fotografka a cestovatelka Jana Kupčáková posluchače do slunného Maroka a ukáže jim krásu mořského pobřeží, vyprahlé pouště nebo třeba tradičních hlučných bazarů.

V následujícím týdnu si přijdou na své všichni milovníci sladkých cukrovinek. Na náměstí Brumlovka v BB Centru se totiž bude 14. února slavit svátek sv. Valentýna. Od jedenácti hodin dopoledne až do šesté večerní budou návštěvníkům k dispozici stánky se sladkým občerstvením, chutnými nápoji a pestrými květinami. K dispozici bude rovněž tematický fotokoutek, živá hudba a doprovodný program pro děti.

Závěr měsíce bude patřit masopustu. To pravé karnevalové veselí odstartuje na náměstí Brumlovka ve čtvrtek 28. února. Nebudou chybět stánky s nefalšovanými masopustní hody v podobě smažených koblih nebo bramboráků a dalších oblíbených tradičních pochutin a nápojů spojených s tímto svátkem předjaří. Děti si mohou vyrobit vlastní maškarní masku a třeba si v ní zatančit během karnevalových oslav. Pro malé i velké zahraje na kytaru Jakub Xavier Baro a vystoupí klauni.

Více informací a přehled akcí naleznete na facebookových stránkách BB Centra.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
Mobil: (+420) 602 186 708
E-mail: Kristyna.Samkova@Passerinvest.cz
www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

O developerovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 - Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším projektem ve střední Evropě, si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Soubory ke stažení

Obrázky
BB Centrum_Cestovatelsky vecer_Maroko.jpg
BB Centrum_Cestovatelsky vecer_Maroko.jpg
BB Centrum_sladky zivot v BB Centru.jpg
BB Centrum_sladky zivot v BB Centru.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.