CZ SK EN

V BB CENTRU SE MŮŽETE TĚŠIT NA VELIKONOČNÍ OSLAVY, JARNÍ MLSÁNÍ I BĚŽECKÉ PODVEČERY

Vydáno dne: 9. 4. 2019 14:08 PASSERINVEST GROUP

Duben s sebou letos krom poněkud aprílového počasí přináší také s jarem spojené velikonoční svátky. Příjemných venkovních teplot můžete využít například na některé z akcí BB Centra. Pro návštěvníky z řad nájemců i široké veřejnosti jsou připraveny gastro i sportovní akce. Stačí si vybrat.

10. 4. Cestovatelský večer - Cesta kolem světa: nejkrásnější místa naší planety

17. 4. Velikonoční slavnost

23. 4. Podvečerní běhy v okolí BB Centra

25. 4. Festival jarních chutí

18. 3. - 22. 4. Výstava Proměny 100 let očima fotografů v budově Alpha

Máte rádi cestování a rádi si o něm povídáte? V BB Centru se pravidelně pořádají zajímavé přednášky s českými cestovateli. Ve středu 10. dubna vás cestovatel, fotograf a pořadatel festivalu „Kolem Světa" Karel Wolf vezme po krásách naší planety. Představí vám místa, která v posledních 15 letech navštívil na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy. Jeho kroky od vysokých hor a sopek, přes malé ostrůvky uprostřed oceánu až k obrovským solným planinám a pouštím budete moci sledovat ve středu 10. dubna od 17:30 hod. v restauraci KOBE na Náměstí Brumlovka.

Ve čtvrtek 17. dubna oslaví v BB Centru Velikonoce. Na Náměstí Brumlovka se od 11:00 do 18:00 hod. bude konat tematická slavnost, na níž se budete moci seznámit s velikonočními tradicemi, pletením pomlázky i malování kraslic, a ochutnat pochoutky s těmito svátky spojené, jako mazanec či beránek. Pro děti je připravená kreativní dílnička, k poslechu a navození pohodové atmosféry vám zahraje Jakub Xavier Baro a Michal Strnad & band.

Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, můžete se zapojit do podvečerních běhů, které se budou pravidelně pořádat od úterý 23. dubna v BB Centru. Pod vedením zkušených instruktorů Soni Hrabec Kotulové a Michala Hrabce z Running2.cz budete moci zjistit, jak jste na tom s kondicí a kde máte prostor pro zlepšení. Sraz je vždy v úterý v 17:20 na recepci budovy Beta.

K jaru neodmyslitelně patří také záplava svěžích chutí. Zaplnit jimi své chuťové pohárky budete moci už ve čtvrtek 25. dubna od 11:00 do 18:00 hod., kdy se na Náměstí Brumlovka odehraje Festival jarních chutí. Stánky budou plné sladkých i slaných pokrmů a nápojů, jsou připravena vystoupení hudebníků Karla Bárty a Dua MarZ, Markéty Zdeňkové a Štěpána Janouška. Na akci budou navíc po celý den k dispozici nutriční specialistky ze Zdravého stravování, které vám pomocí speciálního přístroje změří množství svalové a tukové hmoty či rychlost metabolismu, a navíc zodpoví všechny vaše zvídavé dotazy týkající se správné výživy.

Více informací a přehled akcí naleznete na facebookových stránkách BB Centra.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail: Kristyna.Samkova@Passerinvest.cz
www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

O developerovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká investiční a developerská společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací lokality BB Centrum v Praze 4 - Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším projektem ve střední Evropě, si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé jak investiční, developerské projekty, tak i projekty, které slouží široké veřejnosti a obyvatelům Prahy.

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.