CZ SK EN

PRODEJNY NA MÍRU Z MODULŮ: PRUŽNÁ REAKCE NA ZÁJEM SPOTŘEBITELŮ

Vydáno dne: 8. 7. 2015 18:42 TOUAX

Praha, 8. 7. 2015 – Řadu obcí a mikroregionů v České republice trápí nedostatečná občanská vybavenost. Svým obyvatelům by chtěly nabídnout základní nabídku obchodů a služeb, ale firmy se do malých obcí kvůli obavám o návratnost investice příliš nehrnou. Jak zde tedy zajistit například prodejnu smíšeného zboží, která nabídne základní sortiment, aby lidé nemuseli pro rohlíky jezdit několik kilometrů do větších měst? Pro firmy, které by své produkty a služby chtěly nabízet i v menších obcích, může být řešením flexibilní modulová technologie.

Příkladem takové realizace jsou prodejny Jednoty - spotřebního družstva v Mikulově, člena skupiny COOP. Společnost Touax, přední výrobce a dodavatele modulových staveb, pro tuto maloobchodní síť zaměřující se na prodej potravin, drogistického a průmyslového zboží postavila obchody se smíšeným zbožím v Horních Věstonicích a Olšanech u Vyškova a obchod s obuví v Pohořelicích u Brna. „Modulové objekty dávají investorovi šanci pružně reagovat na chování trhu a vývoj v regionu. Prodejnu může podle potřeby zvětšit či zmenšit nebo v případě volby nevhodné lokality snadno přestěhovat. Moduly totiž vyrobíme na míru v továrně v Supíkovicích a převezeme na místo, kde je pak v řádu několika dnů smontujeme. A obchod umíme díky speciální lamelové fasádě také 'obléknout' do firemních barev," uvádí Jan Petr, marketingový ředitel společnosti Touax.

Kromě jednotného stylu je pro investora největší výhodou až třetinová úspora nákladů oproti klasické stavbě, variabilita modulů a rychlost výstavby. Například prodejna obuvi v Pohořelicích, která se skládá ze 6 modulů zabírajících plochu 133 m2, byla postavena za pouhých 9 dní. „Ještě rychleji stavíme dočasné obchody pro účely různých akcí. Kompletní budovu Bageterie Boulevard na filmovém festivalu v Karlových Varech jsme realizovali za 2 dny. V tomto případě šlo o nájemní objekt. Výstavba nájemních modulů je další výhodou této technologie," dodává Jan Petr. Na návrzích modulových staveb Touax pracují zkušení architekti, objekty splňují veškeré platné normy a předpisy. Prodejny lze vybavit podle požadavků investora, například úspornými LED svítidly, stropními sálavými panely či klimatizačními jednotkami.


***

Touax s.r.o. je dceřinou společností Divize modulových staveb francouzské skupiny Touax, která patří mezi přední evropské firmy na trhu modulových staveb. Specializuje se na projektování, průmyslovou výrobu a stavbu dočasných nebo trvalých objektů stavebnicovým systémem modulů. V České republice má v Supíkovicích hlavní výrobní závod a vývojové oddělení pro celou divizi. V tuzemsku působí již od roku 1991 a těží z více než čtyřicetileté zkušenosti celé skupiny Touax, zejména z modulových trhů Evropské unie.

Skupina Touax, která byla založena již za Napoleona III. v roce 1853, se specializuje na operativní leasing a prodej námořních kontejnerů, nákladních železničních vagónů, nákladních říčních člunů a modulových objektů. Denně pronajímá tato hmotná aktiva více než 5000 zákazníkům po celém světě, a to jak na vlastní účet, tak z pověření investorů. Správa aktiv v hodnotě více než 2 miliardy dolarů řadí skupinu TOUAX mezi vůdčí evropské společnosti na daném trhu.

Společnost Touax je kótovaná na pařížské burze NYSE EURONEXT - Euronext Paris Compartment C (kód ISIN FR0000033003) a je součástí indexů CAC® Small a CAC® Mid & Small a SRD Long-only.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Account Manager
Tel.: + 420 222 927 119
Gsm : + 420 731 613 618
e-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Touax_Bageterie Boulevard_01.JPG
Touax_Bageterie Boulevard_01.JPG
Touax_Jednota Horni Vestonice_01.jpg
Touax_Jednota Horni Vestonice_01.jpg
Touax_Jednota Olsany_01.JPG
Touax_Jednota Olsany_01.JPG
Touax_Jednota Pohorelice_ 02.jpg
Touax_Jednota Pohorelice_ 02.jpg
Touax_Jednota Pohorelice_01.jpg
Touax_Jednota Pohorelice_01.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.