CZ SK EN

TITUL GENTLEMANSKÁ FIRMA ROKU 2019 ZÍSKAL ISOLIT-BRAVO

Vydáno dne: 13. 6. 2019 12:17 TPA

Inovativnost, lidský a individuální přístup ke spolupracovníkům, zodpovědnost vůči obchodním partnerům, velký důraz na ekologii i filantropii, to je jen hrubý výčet důvodů, proč se firma Isolit-Bravo stala pro rok 2019 Gentlemanskou firmou. Isolit-Bravo je ryze českou společností specializující se na výrobky z plastických hmot i formy pro lisování plastů převážně pro automobilový průmysl a je zároveň výrobcem domácích spotřebičů Bravo. Předání ocenění Zvláštní cena TPA Gentlemanská firma roku proběhlo 12. června v rámci galavečera CZECH TOP 100 ve Španělském sále Pražského hradu. Za Isolit-Bravo cenu převzal Milan Žemlička, personální ředitel společnosti.

Členové Výkonného výboru Gentlemanské firmy v čele s Rostislavem Kunešem a Janou Vítkovou z poradenské společnosti TPA vybrali z celkem přihlášených 11 společností 5 finalistů. Ocenění Gentlemanská firma roku 2019 nakonec získala společnost Isolit-Bravo z Jablonného nad Orlicí a pro cenu na galavečeru CZECH TOP 100 si do Španělského sálu přišel Milan Žemlička, personální ředitel Isolit-Bravo.

„Osobně musím podotknout, že na setkání s majitelem vítězné společnosti Isolit-Bravo Kvido Štěpánkem budu dlouho vzpomínat. Je to velmi inspirující člověk, který dokázal pro své spolupracovníky udělat práci zodpovědnou zábavou. Pořádají společně různé firemní akce pro místní obyvatele, bývalé kolegy i obchodní partnery. Firma jednu ze svých budov pronajímá za symbolickou částku místní školce, firemní jídelna je otevřena pro všechny a zajišťují i rozvoz. Pomáhají nejenom v obci a kraji, ale také za hranicemi České republiky. Letos vypravili již několikátý konvoj s humanitární pomocí na Ukrajinu. To není zdaleka celý přehled jejich odpovědného chování," uvádí členka Výkonného výboru Gentlemanské firmy Jana Vítková, partnerka TPA.

„Navštívili jsme osobně všech pět finalistů a rozhodování bylo letos opravdu jedno z nejtěžších za dobu udílení tohoto ocenění. V těsném závěsu za letošním vítězem, společností Isolit-Bravo, byl dovozce ovoce a zeleniny EFES. Zaujal nás řadou svých certifikátů v oblasti řízení kvality a ekologie, přispíváním ke zdravému stravování ve školách a podporou zaměstnanců i veřejných aktivit," doplňuje k letošnímu ročníku Gentlemanské firmy Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA.

Pro více informací kontaktujte:
Marcela Štefcová
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 731 613 669
www.crestcom.cz
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Informace pro editory:

Zvláštní cena TPA Gentlemanská firma roku oceňuje již od roku 2014 společnosti, které při svých úspěšných ekonomických aktivitách ctí principy etiky, společenské odpovědnosti, podpory rozvoje vědy a výzkumu, ekologie a dlouhodobé udržitelnosti podnikání i péče o vlastní zaměstnance podporou jejich kulturních, sportovních a vzdělávacích aktivit. Cena Gentlemanská firma roku se udílí v rámci vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR, který sestavuje Sdružení CZECH TOP 100.

Skupina TPA Group poskytuje v České republice své služby od roku 1993 a působí celkem v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Poskytuje služby zejména z oblasti daňového poradenství a auditu. Zaměřuje se především na korporátní klienty podnikající na mezinárodní úrovni v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Skupina TPA Group je nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž dalšími členy je celosvětová poradenská síť Baker Tilly International a samostatný člen Baker Tilly International, Baker Tilly v Německu. Díky členství v Baker Tilly Europe Allience nabízí skupina TPA Group svým klientům služby globální sítě Baker Tilly International, která patří do první desítky celosvětových poradenských sítí.

Soubory ke stažení

Obrázky
Gentlemansk firma roku 2019_predani.JPG
Gentlemansk firma roku 2019_predani.JPG
Gentlemanska firma roku 2019_TPA_Isolit Bravo.JPG
Gentlemanska firma roku 2019_TPA_Isolit Bravo.JPG
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.