CZ SK EN

TPA POMÁHÁ PEČOVAT O OPUŠTĚNÉ KOČKY

Vydáno dne: 25. 6. 2019 12:58 TPA

Poradenská společnost TPA velmi vítá a podporuje dobročinné aktivity svých zaměstnanců. Kdokoli z kolegů může přijít s návrhem podpory neziskového projektu, a to prostřednictvím sbírky mezi zaměstnanci i přímého daru TPA. V loňském roce firma na návrh své kolegyně podpořila spolek Kočičí naděje, z. s., který pečuje o opuštěné a nemocné kočky. Vybraná částka 25 000 Kč byla použita na vydání knihy povídek a příhod nejen s kočičími mazlíčky – Nejen kočka, napsali. Výtěžek z prodeje knihy bude použit na aktivity spolku Kočičí naděje.

„Od loňského roku mají naši zaměstnanci možnost se aktivně podílet na výběru projektů, které v rámci naší společenské zodpovědnosti podpoříme. Kolegyně přišla s návrhem na obdarování spolku Kočičí naděje a uspořádala sbírku, do které přispěli nejen jednotliví zaměstnanci, ale rovněž firma jako celek. Konečná vybraná částka 25 000 Kč zafinancovala vydání knihy Nejen kočka, napsali. Výtěžek z jejího prodeje poputuje přímo spolku Kočičí naděje a podpoří tak jeho aktivity," uvádí Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA.

Spolek Kočičí naděje, z. s. se stará o opuštěné kočky a pomáhá jim hledat nový domov. V několika depozitech v Praze a ve středních a východních Čechách najde každý rok dočasný domov kolem čtyř set koček, z nichž se většinu podaří umístit do nových domovů. Spolek ve svých depozitech zvířatům zajišťuje veterinární péči, stelivo, krmivo a vše, co k životu potřebují. Krom koček se spolek stará také o několik psů.

Pro více informací kontaktujte:
Marcela Štefcová
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 731 613 669
www.crestcom.cz
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Informace pro editory:

Skupina TPA Group poskytuje v České republice své služby od roku 1993 a působí celkem v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Poskytuje služby zejména z oblasti daňového poradenství a auditu. Zaměřuje se především na korporátní klienty podnikající na mezinárodní úrovni v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Skupina TPA Group je nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž dalšími členy je celosvětová poradenská síť Baker Tilly International a samostatný člen Baker Tilly International, Baker Tilly v Německu. Díky členství v Baker Tilly Europe Allience nabízí skupina TPA Group svým klientům služby globální sítě Baker Tilly International, která patří do první desítky celosvětových poradenských sítí.

Soubory ke stažení

Obrázky
TPA_podpora_Kocici nadeje.jpg
Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA, s kolegyní Andreou Šípovou, organizátorkou sbírky v TPA
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.