CZ SK EN

BALANCE CLUB BRUMLOVKA ZAVÁDÍ NOVÁ EKOLOGICKÁ OPATŘENÍ

Vydáno dne: 11. 9. 2019 11:25 PASSERINVEST GROUP

Balance Club Brumlovka v pražském BB Centru se rozhodl přistoupit k novým ekologickým opatřením, díky nimž by měl být provoz klubu ještě přátelštější k životnímu prostředí. Závazkem klubu do příštích měsíců je omezit množství produkovaného odpadu a zároveň ještě lépe a efektivněji třídit ten, který při běžném provozu vzniká.

Balance Club Brumlovka ve spolupráci s Janou Půlpánovou z agentury Envirostyl připravil program nových ekologických opatření, která by měla zvýšit šetrnost klubu k životnímu prostředí. Z průzkumu agentury Envirostyl vyplynulo, že v rámci Balance Clubu se každoročně vyprodukuje ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Ročně je použito zhruba 84 300 jednorázových plastových kelímků, téměř 200 000 plastových tašek a přes milion papírových ručníků.

V rámci nových ekologických opatření půjde zejména o snížení množství jednorázového nádobí. Nápoje i potraviny na barech budou servírovány ve skle či porcelánu, jednorázové kelímky budou nahrazeny těmi na opakované použití, omezí se množství brček a je možné požádat o přípravu nápoje do vlastní donesené nádoby. Aby bylo třídění odpadu v prostorách klubu co nejefektivnější, dojde k úpravě rozmístění košů a také k jejich přesnému označení, aby nedocházelo k zbytečnému zmatení, kam který odpad patří. Přibydou rovněž nádoby na bioodpad. Vedle toho se bude klub snažit o edukativní činnost v oblasti třídění odpadů a pravidelné proškolování zaměstnanců k dané problematice. Zároveň je na zaměstnance myšleno, i pokud jde o výběr papíru pro tisk účtenek - nově budou využívány kotoučky PHENOL FREE ze zdraví nezávadného papíru zcela bez přítomnosti škodlivé látky Bispenol typu A a S.

Balance Club Brumlovka je založen na bázi klubového členství. Klub prezentuje nejnovější směry v přístupu ke zdraví a sportovně orientovanému životnímu stylu a snaží se naučit dnešní populaci, jak vytvořit harmonii mezi tělem, duší a myslí. Toto všechno zajišťuje velký a vysoce profesionální tým trenérů, instruktorů, masérů a dalších pracovníků s proklientským přístupem. Kromě cvičení jsou pro členy klubu připraveny i různé doprovodné akce a přednášky.

Balance Club Brumlovka se nachází v multifunkčním areálu BB Centrum v budově BRUMLOVKA na ploše 5 000 m2 a jeho investorem je PASSERINVEST GROUP.

Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který se řadí mezi špičku českých fitness a wellness center v České republice. Hlavní filozofií klubu je přirozeně propojit zdravý vyvážený životní styl s relaxací. V Balance Club Brumlovka najdete prostornou fitness a cardiozónu, sály pro skupinové lekce (silové, body&mind či taneční), dále speciální sál pro Group Cycling, 25metrový bazén, relaxační zónu se saunovým světem a v neposlední řadě i střešní terasu.
www.balanceclub.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
BCB Cardio Zone - 007.jpg
Balance Club Brumlovka
BCB Terasa Night 00.jpg
Balance Club Brumlovka
BCB Terasa Night 01.jpg
Balance Club Brumlovka
BCB wellness-12.jpg
Balance Club Brumlovka
BCB wellness-9.jpg
Balance Club Brumlovka
IMG_6748.jpg
Balance Club Brumlovka, nádoby na recyklovatelný odpad
IMG_6753.jpg
Balance Club Brumlovka, nádoby na recyklovatelný odpad
IMG_6766.jpg
Balance Club Brumlovka, kelímky pro opakové použití
Současní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.