CZ SK EN

SNÍDANĚ S NEJKRÁSNĚJŠÍM VÝHLEDEM NA VÝCHOD SLUNCE

Vydáno dne: 20. 5. 2020 10:42 ROTER HAHN

Přes 145 farem ze sdružení Roter Hahn v Jižním Tyrolsku se nachází v nadmořské výšce nad 1 500 metrů. Pokud si zde naplánujete dovolenou, máte tak nespočet možností, jak najít svůj vlastní ráj uprostřed jihotyrolských hor. Budete daleko od velkých měst a rušné dopravy, v klidných místech s nádhernou přírodou.

Hory lákají k pěší turistice a dostat se na vrchol některé z nich je v těchto uspěchaných časech balzámem pro tělo i duši. Při pěší turistice se můžete těšit pohledem na horskou květenu. A když budete mít štěstí, potkáte třeba jelena pasoucího se na lukách. Nebo zahlédnete skupinku svišťů, jak pobíhají kolem své nory a pohvizdují si v trávě daleko od zbytku světa.

Dostat se na vrchol v těchto brzkých ranních hodinách často znamená, že máte hory jen pro sebe. Jste obklopeni dechberoucí krásou přírody, můžete naslouchat jejím tonům a obdivovat rozmanitost života.

Když se vydáte na procházku hned po rozednění, můžete vidět, jak se obloha probouzí při východu slunce. Na vrcholku kopce či hory si můžete roztáhnout deku, vybalit piknikový koš plný pochoutek z farmy (vařené vejce, špek, sýr, chléb, čerstvé ovoce) a nasnídat se v místě s tím nejkrásnějším výhledem. To vše dohromady vytváří neopakovatelný zážitek.

Klidná krajina je výborná i pro meditaci. Zastavíte-li se na nejvyšším bodě, rozprostře se nad vámi jen velká modrá obloha. Slunce vychází, aby pozdravilo den, svěží vánek pohladí vaší kůži. Barvami pulzující příroda vás uchvátí a ucítíte, jak skrze ni čerpáte novou energii. Nad hlavou vám budou třepotat křídla různých druhů ptáků, hnízdících v horách. To člověku dává pocit svobody, vnitřní spokojenosti a štěstí.

Po návratu na farmu v časných hodinách vám zbude ještě spousta času pro odpočinek na zahradě. Můžete nakouknout přes rameno manželky farmáře, jak připravuje lahodné domácí džemy nebo sirupy z ovoce, které vyrostlo přímo na statku nebo v jeho blízkém okolí. V tichu, daleko od hlučných měst, rodina obstarává hospodářská zvířata a těší se z krásného počasí.

Zemědělci z farem Roter Hahn svým hostům rádi poskytnou i místní doporučení pro nejhezčí horské túry či výlety. Mohou vás po okolí i osobně doprovodit a ukázat vám to nejlepší, co jihotyrolská příroda nabízí. Farmy Roter Hahn, které se specializují právě na pěší turistiku, najdete zde:https://www.roterhahn.cz/cz/dovolena-na-statku-v-jiznim-tyrolsku/apartmany-a-pokoje/dovolena-na-statku/statek-pro-turisty/#[p=001]|reisende=2|typ=3|spez=2|bez0=1

___________________________________________________________________________
O značce kvality Roter Hahn:
Značku kvality Roter Hahn (Červený kohout) uvedl na trh Zemědělský svaz Jižního Tyrolska v roce 1998. Označuje farmy nabízející turistům dovolenou v malebném prostředí Jižního Tyrolska, slunného regionu italských Alp. V nabídce má více než 1 700 farem specializovaných na chov dobytka, pěstování vína a ovoce. Hosté zde najdou celoročně rekreační ubytování v podobě samostatných pokojů s útulnou osobní atmosférou, domácí gastronomii a nespočet příležitostí pro aktivní dovolenou a wellness. Kromě možnosti zblízka se seznámit se životem na zemědělském statku a ochutnat vynikající domácí speciality - čerstvé mléko, sýry, džusy, chléb a mnoho dalších pochoutek - jsou farmy skvělým výchozím bodem pro poznávání okolí a nabízejí nespočet možností trávení volného času. Návštěvníci si mohou vybrat od turistiky přes silniční i horskou cyklistiku až po sjezdové a běžecké lyžování a další outdoorové sporty. Ubytování pak zajišťují přímo rodiny farmářů, které nejlépe vědí, jak svým hostům připravit domáckou atmosféru a splnit jim jejich přání. V roce 2018 strávili turisté na farmách označených znakem červeného kohouta přes 2,8 milionu noclehů. Kromě ubytování na farmách provozuje sdružení Roter Hahn rodinné restaurace umístěné přímo na statcích, udržuje tradici řemesel a provozuje také prodejny místních potravinářských specialit.
Další informace o Roter Hahn (v češtině, němčině, angličtině, italštině a polštině) najdete zde: http://www.roterhahn.cz/cz/ Objednejte si zdarma nový katalog (pouze v italském a německém jazyce): https://www.roterhahn.cz/cz/dovolena-na-statku-v-jiznim-tyrolsku/katalog/

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications a.s.
Jana Okapalová
Account Manager
GSM: +420 731 613 624
e-mail: jana.okapalova@crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Pesi_turistika_RH_n.jpg
Pesi_turistika_RH_n.jpg
Putovani_RH_n.jpg
Putovani_RH_n.jpg
Vychod_slunce_RH_n.jpg
Vychod_slunce_RH_n.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.