CZ SK EN

TOMÁŠ STAŘÍK JE NOVÝM PARTNEREM SKUPINY REALISM, POVEDE ASSET MANAGEMENT

Vydáno dne: 28. 7. 2020 15:07 Realism (dříve T.E)

Tomáš Stařík se stal partnerem skupiny Realism a zároveň bude zastávat pozici ředitele asset managementu. Ve své funkci se bude věnovat kompletní správě portfolia a vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti asset managementu, kterou plánuje skupina Realism dynamicky rozvíjet. V oboru nemovitostí se Tomáš Stařík pohybuje více než 12 let, naposledy vedl českou pobočku nadnárodního koncernu Immofinanz.

Praha, 28. července 2020 – V rámci posilování asset managementu přivítala skupina Realism ve svých řadách Tomáše Staříka, který má dlouholeté zkušenosti v sektoru nemovitostí. Zastávat bude pozici ředitele asset managementu, a zároveň se stává partnerem Realism. Tomáš Stařík se primárně zaměří na rozvoj obchodních příležitostí a získávání zakázek mimo skupinu.

Asset management, který je vedle developmentu a stavebního managementu jedním z hlavních byznysových pilířů skupiny Realism, nabízí investorům kompletní péči o jejich nemovitosti – od prvotních analýz přes výběr aktiv a realizaci transakcí až po správu celého portfolia nebo jednotlivých nemovitostí. Tomáš Stařík také přebírá asset management stávajících areálů vlastněných skupinou Realism, než je developer zrevitalizuje na nové polyfunkční projekty. Jde například o bývalou papírnu v Bubenči či komerční areál na Jarově, kde se v současné době nacházejí prostory se sklady, obchody a službami.

Tomáš Stařík vystudoval České vysoké učení technické. Před vstupem do skupiny Realism měl jako Country Manager Operations společnosti Immofinanz na starosti její obchodní a provozní vedení v České republice. To zahrnovalo řízení asset a property management týmu a tím správu portfolia nemovitostí v tržní hodnotě přes 400 milionů eur. Během jeho působení česká pobočka Immofinanz výrazně navýšila obsazenost, provedla strategickou změnu složení kancelářského portfolia a realizovala akvizici komplexu Palmovka Open Park. Předchozí zkušenosti nabral také během šesti let práce pro společnost HB Reavis, kde zastával pozici Senior Leasing / Acquisition Manager, v rámci níž měl na starosti české logistické portfolio, následně pronájmy objektů River Garden a Metronom a v neposlední řadě i akvizice.


POZNÁMKA PRO EDITORY

„ISMUS nelze vykládat čistě jako soubor uměleckých směrů. Je to v první řadě komplex individuálních způsobů smýšlení, filozofických východisek a společenských postojů. Projekty pod značkou Realism reprezentují zcela unikátní a individuální ISMUS. Souhrn rysů a vlastností, se kterým se nemusí ztotožnit všichni, ale ti, kteří ano, pro ty to bude to REAL, to pravé. Stejně jako je jediný a pravý jejich život samotný.
Z těchto úvah a názorů plyne způsob, jakým tvoříme naše projekty a pro jaké klienty a partnery zde jsme.“
Developerská a stavební skupina Realism [výslovnost: ˈrɪəˌlɪzəm] (dříve T.E) se soustředí na výstavbu osobitých projektů odrážejících specifický životní styl svých obyvatel či uživatelů. Značka Realism zastřešuje skrze činnost specializovaných společností hned čtyři segmenty realitního byznysu – development pozemků a projektový management, realizaci staveb, investice do nemovitostí a asset management. Cílem je pokrývat všechna hlavní odvětví nemovitostního trhu a poskytovat tak kompletní servis – od investice přes přípravu projektu a řízení stavby až po následnou správu portfolia.

Skupina Realism aktuálně dokončuje rezidenční komplex Bleriot, který už má po kolaudaci. Jejími realizovanými projekty jsou rovněž Barrandovská zahrada, Truhlárna, Milhouse a Sakura. Formou prodeje projektu s vydaným stavebním povolením dokončila Barrandez-vous. Sakura je první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad. Byla nominována mezi šest finalistů kategorie Project of the Future v rámci světově největší architektonické soutěže WAN Awards. Zařadila se také mezi šestnáct nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival. Dalším úspěšným projektem skupiny Realism je rezidence Truhlárna, která se stala vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018. V ročníku 2019 developer prvenství obhájil s rezidencí Barrandovská zahrada.

Skupina rozvíjí několik velkých územních celků v Praze a Brně čítajících dohromady zhruba 2 000 bytů. Pracuje také na nových akvizicích. Ve střednědobém horizontu plánuje expanzi do zahraničí.

Více informací naleznete na webových stránkách www.realism.cz a na tiskovém středisku www.crestcom.cz.

Pro další informace se prosím obraťte na:

Crest Communications
Marcela Kukaňová
+420 731 613 618
marcela.kukanova@crestcom.cz

Realism
Adéla Vaverová
+420 721 522 216
adela.vaverova@realism.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Tomas_Starik_REALISM.jpg
Tomas_Starik_REALISM.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.