CZ SK EN

FESTIVAL VZÁŘÍ ZNÁ VÍTĚZE SOUTĚŽE VE VIDEOMAPPINGU

Vydáno dne: 29. 9. 2013 1:17 VZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGU

Sobotní videomappingové projekce třetího ročníku Festivalu světla a videomappingu VZÁŘÍ v Olomouci opět okouzlily návštěvníky a tentokrát hned několikrát zcela přetvořily bývalou Občanskou besedu. Odborná porota v závěru večera vyhlásila za celkového vítěze soutěže ve videomappingu tvůrce komiksu Zombie Killaz a jejich Aktaión podle Ovidia. Za nejlepší tematický videomapping vybrala projekci inspirovanou čokoládou Milka, cenu diváků pak získala projekce 440. výročí založení Univerzity Palackého.

Videomappingové projekce festivalu VZÁŘÍ v sobotu vrcholily hned čtyřmi různými tématy a pokračovalo usilování o sympatie odborné poroty ve složení Olga Staníková, Radim Schubert a Petr Skala a především diváků, kteří si nenechali neobvyklé vizuální představení ujít. Projekce týmu doslova přestěhovala na fasádu další olomoucké domy, tematický mapping se inspiroval čokoládou, a to především bublinkovou novinkou Milka Bubbly. Další projekce představila výsledky videomappingového workshopu, který v průběhu festivalu probíhal, a i v sobotní večer mohli návštěvníci sledovat komiks na fasádě, tentokrát s názvem Signál.

Festival VZÁŘÍ od svého vzniku úzce spolupracuje s Českým rozhlasem Olomouc a olomouckým TyfloCentrem, které pomáhá nevidomým. Pomocí radiových vln se podařilo přenést videomappingovou projekci i mezi diváky za hranicemi města. Obrazovou podívanou převedenou do slov, odvysílanou za doprovodu hudby, zvuků a dalších ruchů tak bylo možné sledovat i se zavřenýma očima.

I v závěrečný den festivalu VZÁŘÍ se v čase mezi projekcemi mohli návštěvníci pohupovat v rytmu koncertů pod širým nebem nebo v klubu S-cube, pokochat se mohli módní přehlídkou netradičních modelů vytvořených studenty VOŠ obalové techniky Štětí z obalových materiálů, na motivy čokolády Milka Bubbly. Nebo se mohli projet na koloběžce, RWE trenažéru či zajít na některou z festivalových výstav, pochutnat si na nějaké místní dobrotě a zahřát se ve festivalovém Lemond baru a v Kavárně POTMĚ.

Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ 2013
Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ se koná v Olomouci od 24. do 28. září 2013. V soutěžní části programu budou diváci moci sledovat originální videomappingové projekce na historické budovy v centru Olomouce, připravené jsou i koncerty, workshopy a zajímavá výstava. Na internetových stránkách www.vzari.cz je uveřejněn podrobný program festivalu včetně všech doprovodných akcí. Přidejte se k fanouškům festivalu na Facebooku www.facebook.com/septembeam.


Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
T: + 420 222 927 113
M: +420 731 613 614
E:: andrea.pitronova@crestcom.cz

ARTnative
Kamil Zajíček
ředitel Festivalu světla a videomappingu VZÁŘÍ
Masarykova tř. 39
Olomouc
T: +420 587 207 111
F: +420 587 208 222
E: info@artnative.cz
http://www.vzari.cz/

Soubory ke stažení

Obrázky
Projekce CR.jpg
Projekce CR.jpg
Projekce Komiks_vitez.jpg
Projekce Komiks_vitez.jpg
Projekce komiks.jpg
Projekce komiks.jpg
Projekce workshop.jpg
Projekce workshop.jpg
Tematicka projekce Milka.jpg
Tematicka projekce Milka.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.