CZ SK EN

NEJVĚTŠÍ PŘEHLED REZIDENČNÍCH PROJEKTŮ V ČESKÉ REPUBLICE NA JEDNÉ ADRESE

Vydáno dne: 29. 10. 2010 1:29 WWW.KDECHCIBYDLET.CZ

Již 1 111 rezidenčních projektů z celé České republiky naleznou v portálu www.kdechcibydlet.cz zájemci o koupi nového bytu či rodinného domu z developerské výstavby. Neustále se rozrůstající přehled v současné době představuje nejrozsáhlejší seznam těchto projektů na českém internetu.

Rubrika nazvaná Rezidenční projekty v ČR v únoru „startovala" s nabídkou nového bydlení v 888 probíhajících či připravovaných projektech. V současnosti jich je zde již 1 111. Nárůst počtu projektů, které jsou v této rubrice uvedeny, je dokladem toho, že se český rezidenční trh začíná probouzet.

„Developeři o sobě a svých nových projektech či jejich dalších etapách dávají více vědět, lidé se začínají o nabídky nového bydlení podrobněji zajímat. Určité oživení trhu u nové bytové výstavby je patrné zejména v segmentu plošně menších bytů a domů, a u projektů, jejichž ceny jsou klienti ochotni akceptovat," říká Jana Hrabětová, ředitelka portálu.

Své kupce si tak nyní nacházejí především ty bytové jednotky, jejichž ceny se udržují na rozumné úrovni a zároveň nabízejí velmi dobrou dopravní dostupnost a dostatečnou občanskou vybavenost v blízkém okolí. Počet rezidenčních developerských projektů je v současnosti dostatečný zejména v Praze a Středočeském kraji - nabídka je tu opravdu rozmanitá. Od standardních bytových jednotek přes luxusní rezidence ve viladomech, nové bydlení v rezidenčních komplexech až po loftové a galeriové byty ve starých, citlivě zrekonstruovaných objektech s geniem loci. Mnohé z již dokončených projektů navíc stále nabízejí slevy na poslední byty či rodinné domy, u připravovaných či již zahájených projektů lze zaznamenat zaváděcí ceny či slevy pro první kupující. Velký výběr mají i lidé hledající nové bydlení v Brně či Ostravě. I v těchto regionálních centrech a okolí vyrůstají zajímavé rezidenční projekty s pestrou nabídkou nového bydlení.

„V roce 2007 jsme portál www.kdechcibydlet.cz zakládali s myšlenkou obohatit český internet o přehlednou, ucelenou a hlavně spolehlivou nabídku nového bydlení. Po celou dobu jeho existence však usilujeme i o to, abychom kromě standardní nabídky volných bytů a rodinných domů od developerů a prodejců z celé republiky průběžně přinášeli také aktuální informace z realitního trhu. Logicky se soustředíme zejména na primární rezidenční trh. Sledujeme postup výstavby, informujeme čtenáře o dnech otevřených dveří či dokončených vzorových bytech a marketingových akcích developerů a prodejců," přibližuje rozsah informací v portálu www.kdechcibydlet.cz Jana Hrabětová.

Kromě nabídky nového bydlení, přehledu rezidenčních developerských projektů a zpráv z trhu uživatelé v portálu naleznou také přehled výstav a veletrhů, rozsáhlé adresáře firem, jejichž činnost s realitami souvisí, hypoteční kalkulačku, daňovou či právní poradnu. V měsíčně vydávaném Newsletteru jsou uváděny i termíny seminářů, konferencí a kongresů věnovaných realitám. Portál www.kdechcibydlet.cz je tak zdrojem cenných informací nejenom pro zájemce o nové bydlení, ale i pro odborníky působící na českém realitním trhu.

----------------------------------------------------------------------------------

www.kdechcibydlet.cz: Portál, který se zaměřuje na nabídku a informace z českého primárního rezidenčního trhu, byl spuštěn 25. září 2007. Prostřednictvím tohoto portálu developeři a realitní agenti prezentují nové byty, rezidence, rodinné či řadové domy, které jsou v daném čase aktuálně na trhu. Portál nabízí i řadu doplňkových funkcí, které usnadňují zájemcům o koupi nové rezidenční nemovitosti orientaci na českém trhu (poradny, zprávy z trhu, přehled výstav a veletrhů, adresáře profesí souvisejících s nemovitostmi...). Portál www.kdechcibydlet.cz je hlavním mediálním partnerem 12. ročníku prestižní soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit a mediálním partnerem mnoha konferencí, výstav a veletrhů věnovaných realitám a bydlení.
Provozovatel portálu vydává dvakrát do roka i tištěný přehled nového bydlení - katalog KDE CHCI BYDLET.

Pro více informací kontaktujte:
Jana Hrabětová
jana.hrabetova@kdechcibydlet.cz
Tel.: +420 277 779 290, +420 603 168 342

Soubory ke stažení

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.