CZ SK EN

SPOLEČNOST MILLAMINIS ZASTUPUJE PŘEDNÍ EVROPSKOU ZNAČKU PLASTOVÝCH HRAČEK

Vydáno dne: 12. 11. 2015 10:20 MILLAMINIS

Česká společnost millaminis s.r.o., která letos na podzim uvedla na trh dětskou stavebnici pro malé děti, se stala výhradním zástupcem významné evropské značky WADER WOŹNIAK pro Českou republiku. Pod touto značkou se vyrábí plastové hračky pro nejmenší již po 25 let.

To, že i po krátkém působení na trhu se stala právě naše společnost obchodním zástupcem známé a tradiční značky, považujeme za velký úspěch. A zároveň i výzvu," říká Radim Neuman, obchodní a marketingový ředitel společnosti millaminis s.r.o. „Věříme, že naše zastoupení značky WADER WOŹNIAK povede k dobrým obchodním výsledkům a oboustranné spokojenosti," dodává Radim Neuman.

Výrobce hraček "WADER-WOŹNIAK sp. z o.o." byl založen v roce 1990 jako společný podnik rodinných firem s dlouholetou tradicí - německé firmy „Hermann Wader Spielwarenfabrik" a polské společnosti, kterou založil Ryszard Woźniak. Spojením zkušeností obou rodin dostává společnost nový impulz, díky čemuž se rychle stává největším výrobcem plastových hraček v Polsku. Po celou dobu existence firmy kladou její majitelé velký důraz na zajištění nejvyšší kvality a bezpečnosti při použití hraček.

Společnost WADER WOŹNIAK ve svém portfoliu nabízí přes 200 modelů hraček, exportuje do více než 70 zemí světa. Pro Českou republiku si jako svého nového výhradního odběratele zvolila společnost millaminis s.r.o., jež byla založena českým konstruktérem a designérem Milošem Hábou. Millaminis bude nový sortiment zastupovat na nezávislém trhu, v e-shopech, ale i v obchodních sítích, zaměřených na dětské hračky. A to například v obchodech POMPO, WIKY, Bambule, Sparkys či HM Studio.

O společnosti millaminis, s.r.o.:

Společnost millaminis s.r.o. vznikla v roce 2012 a byla založena úspěšným českým konstruktérem a designérem hraček, Milošem Hábou. Ten po mnoha letech působení ve světě hračkářského průmyslu na domácí i mezinárodní půdě dospěl k rozhodnutí vyvinout a uvést na trh vlastní produkt, který ponese nejen jeho nápad, ale i jeho jméno. Po překonání mnoha úskalí a dovedení výroby produktu k dokonalosti, vznikla stavebnice pro nejmenší, která naplňuje nejen všechny představy celého týmu společnosti, ale přináší na hračkářský trh originální český výrobek, který v současnosti nemá přímou konkurenci. Více informací naleznete na: www.millaminis.com

Licence Friends on the MoveTM je rovněž nápadem Miloše Háby. Jedná se o vlastní zábavný ale zároveň i naučný licencovaný koncept, který ožije společně s produkty Millaminis. Zvířátka ve stavebnicích nahrazují osoby, které se během svého putování poznávají s dalšími zvířecími kamarády. Hlavními postavami jsou hrošík, krokodýl, žirafa a opičák.


Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Michaela Tomková
Tel.: +420 222 927 111,
Gsm: +420 731 613 608
e-mail: michaela.tomkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.