CZ SK EN

NOVÝ REZIDENČNÍ PROJEKT KOŠINKA VSTUPUJE NA BRNĚNSKÝ REALITNÍ TRH

Vydáno dne: 13. 1. 2015 10:13 DBEST

Brněnská developerská společnost DBEST INVEST s. r. o. uvádí na začátku ledna 2015 na trh nový atraktivní rezidenční projekt. Moderní nízkoenergetický bytový dům Košinka se nachází v Brně - Králově Poli. Jedná se o novostavbu s 20 byty v rozvíjející se rezidenční čtvrti v širším centru moravské metropole.

Architektonický koncept je postaven na myšlence dvou menších bytových bloků spojených v podzemním podlaží garáží s dostatkem parkovacích míst. Uprostřed tak vzniká klidný chráněný prostor se zahradními prvky umožňující rekreaci obyvatel. Křídlo do ulice Košinova navazuje na existující řadovou zástavbu, svým řešením výškově koresponduje s nižšími objekty na severní části bloku a s vyššími bytovými domy na straně jižní. Oba bloky jsou vybaveny osobními výtahy. Ploché střechy obou bloků jsou buď ozeleněny, nebo využity jako terasy. Nabídka bytů sahá od menších startovacích garsonek až po větší luxusnější byty v horních podlažích.

„Daná lokalita je naprosto ideální pro klidné bydlení. Košinka se stává součástí oblíbené rezidenční čtvrti v Králově Poli, místo je velice dobře dopravně dostupné tramvají i autobusy MHD. Cesta do centra Brna tramvají netrvá déle než 7 minut. V této lokalitě je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně škol, obchodů, pošty, restaurací i bankovních poboček. Pro zajímavost, areál Fakulty informačních technologií VUT v Brně se nachází jen 3 minuty chůze od tohoto bytového domu," uvádí ředitel společnosti DBEST INVEST Miroslav Padyšák. „Pro budoucí obyvatele je jistě příjemné, že prakticky všechny okolní ulice jsou po rekonstrukci. Navíc se nedaleko nachází i modernizovaný park Slovanské náměstí s dětským hřištěm a amfiteátrem," dodává Miroslav Padyšák.

Autory architektonického návrhu jsou architekti Ing. arch. Ludvík Křenek a Ing. arch. Martina Volejníková z ateliéru Albatros. Dokončení výstavby obou bloků projektu Košinka je naplánováno na listopad roku 2015.

Další informace pro zájemce o projekt Košinka jsou k dispozici na webových stránkách:

www.byty-kosinka.cz

DBEST INVEST s.r.o. je společnost zastřešující stavební a developerské firmy skupiny DBEST. Tato skupina úspěšně podniká v Brně již od roku 1993. V současnosti se zaměřuje na kompletní stavební dodávky, realitní development, alternativní zdroje energií, inteligentní a energeticky šetrné budovy. V oblasti rezidenční výstavby má za sebou realizaci projektů rodinných domů ve Šlapanicích u Brna či bytový dům Husovice. Velmi významným projektem skupiny DBEST je polyfunkční budova Felicidad v Brně v Křenové ulici. Tento osmipodlažní nízkoenergetický dům s kancelářskými prostory, bytovými jednotkami i obchodními prostory byl úspěšně dokončen v roce 2013. Aktuálně je Felicidad téměř zcela pronajat.

www.felicidad.cz

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Account Manager
Tel.: + 420 222 927 119
Gsm : + 420 731 613 618
e-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Kosinka_1.jpg
Kosinka_1.jpg
Kosinka_2.jpg
Kosinka_2.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.