CZ SK EN

SVAČINY BEZ "E" PRO MALÉ I VELKÉ ŠKOLÁKY

Vydáno dne: 4. 8. 2015 10:37 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Každý rodič jistě potvrdí, jak náročné je každý den hledat inspiraci na snídani nebo školní svačinu pro své děti. Aby jídlo splňovalo požadavky správné výživy a ještě chutnalo mlsným ratolestem je někdy dost těžký úkol. I na tyto případy myslí Drůbežářský závod Klatovy, který má ve své nabídce kvalitní kuřecí uzeniny s vysokým podílem masa a nízkým obsahem tuku i soli. Jejich jakost potvrzují i získaná ocenění národní značky kvality KLASA.

„Snažíme se na trh přinášet takové uzeniny, které mohou bez obav konzumovat i mladší spotřebitelé. Proto klademe důraz na vysoký podíl masa a absenci konzervantů, dusitanů a barviv," říká Ing. David Bednář, generální ředitel společnosti Drůbežářský závod Klatovy. „Ideální šunkou pro snídani nebo svačinu je náš prémiový výrobek „Kuřecí šunkový EXTRA bez E", který obsahuje 93 % masa z kuřecích prsou a je zcela bez přídatných látek," dodává Ing. David Bednář.

Již brzy začne nový školní rok a tedy čas svačin a ranního shonu. Při přípravě snídaní a chystání svačin je velmi důležité myslet na to, že strava má být pestrá, vyvážená a nejlépe z čerstvých surovin. Proto jsou tak oblíbené různé variace baget, sendvičů i obložených chlebů. Jednou z ideálních přísad může být právě kvalitní kuřecí uzenina. Drůbežářský závod Klatovy ve svém portfoliu nabízí vybrané prémiové produkty, které byly oceněny národní značkou kvality KLASA.

„Kuřecí šunkový salám EXTRA bez E" je zauzený výrobek bez lepku, jehož devízou je vysoký 93% podíl masa z kuřecích prsou. Díky velmi nízkému obsahu tuku je vhodný při redukčních dietách. Chemické přísady, barviva a konzervanty jsou nahrazeny nealergenními přírodními látkami.

„Kuřecí dětský junior bez E" a „Kuřecí dětské párky bez E" jsou jemné uzeniny s veselou etiketou, které jsou vyrobeny speciálně pro děti a rovněž neobsahují barviva ani konzervanty. Chemické látky, které běžně zvýrazňují chuť, zvyšují vaznost vody a pevnost výrobku jsou nahrazeny přírodní amarantovou moukou, výtažkem třešně Acerola a kvasničnými extrakty. Amarant neboli laskavec je obilovina, která má nejvyšší obsah vlákniny a proteinů ze všech obilovin. „Kuřecí dětské párky bez „E" obsahují 68 % kvalitní kuřecí svaloviny s nízkým podílem tuku a vysokou nutriční hodnotu.

Zejména ti nejmladší jistě ocení, když rodiče zapojí trochu fantazie a připraví jim svačinku kreativní formou. Různé tvary, oblíbená zvířátka, pohádkové postavičky či nápadité ozdoby udělají z běžné svačiny nezapomenutelný zážitek.

O společnosti Drůbežářský závod Klatovy a.s.:
Drůbežářský závod Klatovy a.s. je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobcem uzenin z kuřecího masa v České republice. Měsíční produkce je v objemu 2 000 t kuřecího masa a 750 t masných výrobků. Česká kvalita našich potravin směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Společnost obchoduje s více než 3000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Nabízený sortiment je částečně obohacen také přikoupeným zbožím (slepice, kachny, husy, aj.). Drůbežářský závod Klatovy a.s. také provozuje jídelnu Slávie na klatovském náměstí, kde si zákazníci mohou pochutnat na cenově dostupných pokrmech, především z kuřecího masa vlastní produkce. Drůbežářský závod Klatovy a.s. zaměstnává 600 lidí. Více informací naleznete na: www.dzklatovy.cz

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Hana Machová
Tel.: +420 222 927 111
Gsm.: +420 731 188 066
E- mail: hana.machova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications, a.s.
Michaela Tomková
Tel.: +420 222 927 111
Gsm.: +420 731 613 608
E- mail: michaela.tomkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
DZK_vyrobky 1.jpg
DZK_vyrobky 1.jpg
DZK_vyrobky 2.jpg
DZK_vyrobky 2.jpg
Parecky image.jpg
Parecky image.jpg
Snidane_image.jpg
Snidane_image.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.