CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 11. 6. 2019 15:09 CON CS s.r.o.,

V Rožnově pod Radhoštěm začala výstavba druhé fáze projektu Eden Rožnov. V lokalitě Písečná vyroste dalších 75 nových bytových jednotek. Dokončení je plánováno na začátek příštího roku. Developerem a generálním dodavatelem je společnost CON CS s.r.o.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 6. 2019 13:09 DACHSER SLOVAKIA

Stuttgart a Kempten, Nemecko. V centre Stuttgartu sa testujú nové vozne pre pre bezemisné dodávky. Martin Kehnen, riaditeľ CharterWay Rental & Major Customer Management pre Mercedes-Benz Trucks Germany, odovzdal kľúče od čisto elektrických 18 tonových Mercedes-Benz eActrosov Markusovi Maurerovi, hlavnému manažérovi pobočky DACHSER v Kornwestheimu.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 6. 2019 11:07 MetLife

Blížící se konec školního roku přidělává většině rodičů vrásky. Nejen že musí pro své potomky vymyslet program na celé dva měsíce prázdnin, ale musí se zároveň postarat o jejich bezpečnost. Během volných dní totiž děti bez dozoru a režimu, který pro ně představuje vzdělávací instituce, poněkud zdivočí a jsou náchylnější k nejrůznějším úrazům. Rozhodně se proto vyplatí sjednat jim úrazové pojištění s dostatečným krytím, které sice před úrazem neochrání, ale může dítěti zajistit finanční prostředky k následné rekonvalescenci. Pojišťovna MetLife nabízí v rámci svého pojištění Kamarád během státem schválených prázdnin dvojnásobné plnění a řadu dalších výhod.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 6. 2019 9:53 JESTICO + WHILES

Nové bistro v Ječné ulici přináší kousek Itálie přímo do centra naší metropole. A to nejen v oblasti gastronomie, ale také stylového interiéru a útulné atmosféry, které jsou výsledkem týmové práce designérů ze studia Jestico + Whiles. Restaurace, která nabízí široký výběr domácích těstovin z pravé italské mouky a středomořských pokrmů připravovaných s využitím sezónních surovin, se nachází poblíž náměstí I. P. Pavlova v historické budově Teplotechny. Brutalistní stavba z 80. let minulého století pochází od architektky Věry Machoninové. Objekt na první pohled zaujme výraznou fasádou, kterou tvoří obložení z modrých kovových desek. Původní účel stavby, a to poskytování ubytovacích kapacit, již před časem nahradilo převážně kancelářské využití. Ovšem sídlí zde i umělecká galerie a v úrovni ulice také nově otevřená Lasagna Mia.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 10. 6. 2019 15:07 PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, PIVOVAR RADEGAST

Marketingový ředitel Plzeňského Prazdroje Roman Trzaskalik a Petr Koudela, výkonný ředitel DOV stvrdili podpisem v pondělí 10. června 2019 pokračování spolupráce mezi značkou Radegast a Dolní Vítkovice (DOV). V následujících letech bude Radegast jedním z významných partnerů této industriální památky.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 10. 6. 2019 11:39 JRD

Na pražské Štvanici proběhl v sobotu 8. června nultý ročník dobročinného hudebního festivalu pro celou rodinu s názvem Dobrofest JRD. Ten se uskutečnil z iniciativy společnosti JRD a jejího zakladatele Jana Řežába, kteří se rozhodli inspirovat ostatní a dát jim příležitost přispět na dobrou věc – na aktivity nevládní neziskové organizace Člověk v tísni. 600 návštěvníků festivalu nákupem Skutečných dárků (od Oslíků s povozem přes Veselé kozy až po Zalesnění půdy) přispělo Člověku v tísni částkou 400 000 korun. Na festivalu vystoupil mj. Jaroslav Uhlíř, Marie Rottrová, skupina Portless, Lenka Dusilová, Ondřej Ruml či dětský sbor Coro Piccolo. Nechyběl ani rozsáhlý zábavní a vzdělávací doprovodný program, jehož součástí byla i výstava organizace Člověk v tísni a informace o tom, jak mohou dospělí i děti pomáhat přírodě.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 6. 2019 9:57 DACHSER SLOVAKIA

Na pozíciu nového prevádzkového manažéra európskej logistiky pobočky DACHSER v Lozorne bol oficiálne menovaný Andrej Frič (39). Na pozícii vystriedal Viliama Bokšanského, ktorý sa stal vedúcim pobočky Lozorno.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 6. 2019 9:44 YIT

Podle mnohých klimatologů hrozí Česku další horka a sucha. Ať už se jejich scénáře naplní či ne, byly poslední roky dostatečným mementem, že bychom měli s vodou v krajině lépe hospodařit, abychom byli schopni sušší období překonat. Obzvlášť silně nabývá tento apel na významu ve městech, kde žije většina obyvatel ČR. Proto by developeři v rámci nově vznikajících velkých urbanistických celků měli plánovat nejen odpovídající infrastrukturu od obchodů až po mateřskou školku, ale měli by se také zamýšlet nad tím, jak v urbanizovaném prostoru zadržet vodu a účinně tak bojovat proti tepelným ostrovům. Příkladem dobré praxe je říčka Rokytka v Praze 9, jejíž část při výstavbě nové rezidenční čtvrti Suomi Hloubětín revitalizuje developerská společnost YIT. Zrevitalizovaný několikasetmetrový úsek Rokytky bude po kolaudaci již na konci června díky novým nivám a meandrům nejen připraven na lepší zadržování vody v krajině, ale vytvoří i lokální biotop pro život vodních živočichů, hmyzu a ptactva. A v neposlední řadě se břeh říčky, na němž byla donedávna černá skládka, otevře jako odpočinková zóna široké veřejnosti.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.