EN CZ SK

LEKVI GROUP

http://lekvi.cz/cs/

Lekvi Group byla založena v roce 2007. Z malé firmy, která se věnovala pomoci cizincům se získáváním víz či zakládáním živnosti, se rozrostla v renomovanou realitní a investiční skupinu s velmi silnou pozicí na českém trhu rezidenčních i komerčních nemovitostí. V současnosti disponuje širokým portfoliem klientů z České republiky, kteří tvoří cca 20 % všech zákazníků, a východních zemí – především Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Ázerbajdžánu. Slibně se rozvíjí rovněž spolupráce s Izraelem a Čínou. Je členem Moskevské asociace realitních makléřů a Realitní komory České republiky.

Předností Lekvi Group je hluboká znalost českého prostředí, poměrů na finančním trhu a mentality zahraničních investorů z širokého spektra zemí. Pro své klienty z řad jednotlivců i developerů je schopna zajistit komplexní realitní služby – od prodeje a pronájmu nových i secondhandových nemovitostí až po profesionální správu daných objektů, kterou obstarává u bytů a komerčních nemovitostí o celkové ploše přes 40 000 m2. Nabízí však také celkový poradenský, finanční a právní servis, který je spjatý s koupí a následným pronájmem nemovitostí, daňové poradenství či řešení vízové problematiky. Mezi její další činnosti patří aktivní spolupráce s právnickými osobami, které chtějí v České republice vytvořit platformu pro své mezinárodní podnikatelské aktivity. Na základě poptávky pro ně vyhledává investiční příležitosti v průmyslu nebo zajišťuje jejich kompletní zastoupení na českém trhu.

O pevné pozici Lekvi Group na českém trhu vypovídají její hospodářské výsledky. Zatímco v roce 2010 prodala bytové jednotky za 65 mil. Kč, v roce 2016 se již tento prodej pohyboval v řádu 1 mld. Kč. Díky svému know-how, bohaté síti kontaktů a aktivnímu marketingu prodala za 10 let působení v realitním segmentu již cca 1 000 bytových jednotek.

 

Press releases

Released: 22. 6. 2017 14:17 LEKVI GROUP

Realitní a investiční skupina Lekvi Group letos slaví 10 let působení na českém trhu s rezidenčními a komerčními nemovitostmi. Při této výjimečné příležitosti uspořádala v prostorách projektu Central Park Praha neformální garden party pro několik desítek hostů ze širokého spektra developerských, stavebních nebo investičních společností. Na všechny přítomné čekal příjemný podvečer v místním soukromém parku, kde si mohli užít dobré jídlo, grilování, degustaci vybraných jihoamerických vín a ochutnávku koňaků. Nechybělo ani tradiční narozeninové krájení dortu.

Read more
Released: 15. 6. 2017 13:49 LEKVI GROUP

Česká republika je velmi oblíbená mezi zahraničními investory, kteří poptávají rezidenční a komerční nemovitosti. Převládají mezi nimi kupci z Ruska a dalších zemí Společenství nezávislých států (SNS), Vietnamu nebo Velké Británie. O český realitní trh však začínají projevovat zájem rovněž občané Číny a Izraele. Podle analýzy realitní kanceláře Lekvi Group, která se zaměřuje především na zahraniční klientelu z východních zemí, je to dáno ekonomickou stabilitou a dobrou bezpečnostní situací v České republice, jež zaručuje udržení hodnoty investice, případně její další zhodnocení. Tuzemské developerské projekty jsou navíc považované za velmi kvalitní.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.