EN CZ SK

MetLife

http://www.metlife.cz/

Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 50 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Press releases

Released: 14. 4. 2021 9:50 MetLife

Pojišťovna MetLife uvádí k 12. dubnu na trh nový produkt – OneLife – připravený na míru co nejširšímu spektru klientů. Toto pojištění sjednocuje předchozí produktovou nabídku MetLife, poskytuje výhody všech předchozích možností pojištění a řadu vylepšení v jediném optimalizovaném balíčku. Tímto krokem se aktuální nabídka pojistných produktů u MetLife výrazně zjednodušuje a zpřehledňuje.

Read more
Released: 1. 3. 2021 9:51 MetLife

Pojišťovna MetLife spustila k 15. únoru letošního roku nový portál Hlášení pojistné události ONLINE, který nabízí možnost nahlásit pojistnou událost online v několika snadných krocích.

Read more
Released: 22. 2. 2021 10:24 MetLife

Ze statistik zveřejněných začátkem roku vyplývá, že v roce 2020 ubylo dopravních nehod. Dohromady se stalo necelých 90 tisíc autohavárií, což je zhruba o pět tisíc méně než v roce 2019. Klesl také počet úmrtí za volantem, stejně jako množství zraněných. Do jisté míry to souvisí s aktuální epidemiologickou situací, která ovlivňuje mobilitu obyvatelstva. S častějším pobytem doma nicméně souvisí i nárůst drobnějších domácích úrazů. Právě ty ve zvýšené míře eviduje i pojišťovna MetLife.

Read more
Released: 15. 2. 2021 9:45 MetLife

Každoročně jsou v rámci programu Superbrands ČR oceňovány ty nejvýznamnější značky působící v České republice. Mezi oceněné pro rok 2021 se zařadila také pojišťovna MetLife, která obdržela cenu Czech Consumer Superbrands 2021 a obhájila tak své loňské umístění. Je zároveň jedinou životní pojišťovnou v žebříčku.

Read more
Released: 12. 11. 2020 14:19 MetLife

Pojišťovna MetLife tradičně podporuje řadu neziskových a charitativních aktivit, ať už finančně nebo osobním zapojením svých zaměstnanců. Letos na podzim se portfolio podporovaných projektů rozšířilo o nové aktivity zaměřené zejména na pomoc dětem a obyvatelům třetího světa. Pojišťovna MetLife rozšiřuje svou spolupráci s organizací Junior Achievement a nově se zapojuje do projektů Save the Children a Odyssey Teams / Helping Hands.

Read more
12...8
Current Clients
Referential Clients
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCOBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVYDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOF Awards 2019HOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEIROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFAMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLSDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVENTURE CLUB INVESTVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISS
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.