EN CZ SK

CBRE

https://www.cbre.cz/

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2019). S přibližně 100 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 530 poboček po celém světě (do tohoto součtu nejsou započteny dceřiné společnosti). Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, investičního managementu přes oceňování nemovitostí, pronájmu a prodeje nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

Press releases

Released: 17. 12. 2020 11:33 CBRE

Investiční skupina CBRE Global Investors dokončila pro nadnárodního dodavatele automobilových dílů společnost Faurecia novou výrobní halu v průmyslové zóně Pilsen Park West nedaleko Nýřan. Na míru postavená budova o ploše téměř 13 000 metrů čtverečních, která navazuje na dosavadní provoz Faurecie v lokalitě, bude sloužit k výrobě automobilových sedaček a sedačkových komponentů pro značku Volkswagen. Vlastníka nemovitosti během výstavby zastupovalo oddělení Building Consultancy společnosti CBRE, světového lídra v oblasti komerčních realitních služeb, které poskytovalo odborné technické poradenství a monitoring celého procesu od zadání projektu přes zisk potřebných povolení až po technickou supervizi během výstavby. I díky tomu se podařilo nový objekt zrealizovat za dobu kratší než 10 měsíců, a to navzdory právě probíhající pandemii koronaviru. Developerem a generálním dodavatelem byla společnost Demaco. Celková výše investice se blíží k 300 milionům Kč.

Read more
Released: 9. 12. 2020 14:30 CBRE

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, nedávno provedl spotřebitelský průzkum mezi zákazníky obchodních center s cílem zjistit, jak se pandemie koronaviru promítne do vánočních nákupů. Z výsledků průzkumu vyplývá, že 42 % zákazníků čekalo s pořízením dárků na znovuotevření kamenných prodejen. Necelá třetina lidí plánuje nakoupit dárky online a přibližně stejný počet nakoupilo již během lockdownu. Pozitivním signálem pro maloobchod je, že téměř 70 % Čechů plánuje za vánoční nákupy utratit zhruba stejně vysokou částku jako minulý rok. Naopak šetřit na dárcích bude zhruba čtvrtina dotázaných.

Read more
Released: 1. 12. 2020 14:11 CBRE

The retail team of CBRE, the world’s leading commercial real estate company, has rewarded the long-standing experience and loyalty of its employees with three promotions. Jan Janáček was named the new Head of Advisory & Transaction Services Retail and Naďa Kryglová and Aleš Nečas are now in the position of Associate Director. Tomáš Míček, who oversees the entire team, remains the Head of the Retail Sector.

Read more
Released: 1. 12. 2020 11:13 CBRE

Retailový tým společnosti CBRE, světového lídra v oblasti komerčních realitních služeb, ocenil dlouhodobé zkušenosti a loajalitu svých zaměstnanců hned třemi povýšeními. Jan Janáček byl jmenován novým vedoucím týmu pronájmů maloobchodních prostor a Naďa Kryglová s Alešem Nečasem byli uvedeni do funce Associate Director. Vedoucím oddělení retail sektoru i nadále zůstává Tomáš Míček, který celý tým zastřešuje.

Read more
Released: 23. 11. 2020 10:42 CBRE

Nizozemská společnost Verhoek Europe, renomovaný poskytovatel logistických služeb, otevírá svoji první pobočku v České republice v Prologis Parku Štěnovice nedaleko Plzně. Pronájem celkem 2 500 metrů čtverečních skladových ploch zprostředkovala realitně-poradenská společnost CBRE. Ta zároveň nestandardně zastupovala klienta i při převzetí nemovitosti, jelikož ten se vzhledem k pandemii covid-19 nemohl zúčastnit osobně.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.