EN CZ SK

DZ DRAŽICE + NIBE

http://www.dzd.cz

Společnost DZ Dražice, člen skupiny NIBE, je největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Své výrobky s jedinečným systémem topných keramických těles vyváží do 40 zemí celého světa. V Česku má více než 50% podíl na trhu. Historie společnosti se píše již od roku 1900. Ohřívače vody pod značkou DZ Dražice začala vyrábět v roce 1956. V roce 2006 se stala součástí švédské společnosti NIBE Industrier AB, která má tři divize. Jednou z nich je NIBE Climate Solutions, která dodává výrobky pro vytápění, ohřev vody a ventilaci pro domácnosti i průmyslové objekty. Do této divize spadají tepelná čerpadla a rekuperační jednotky NIBE, jejichž výhradním dodavatelem pro Českou republiku a Slovensko je společnost DZ Dražice.
Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody a akumulačních nádrží. Jedná se o modely elektrické, kombinované a nepřímotopné v provedení svislém, vodorovném a stacionárním. Vyrábějí se v objemech od 5 l do 2000 l. Dále pak vyrábí nepřímotopné stacionární zásobníky vody o objemech od 100 l do 1000 l nebo vnitřní systémové jednotky k tepelnÿm čerpadlům. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů. DZ Dražice vlastní výrobní závod s několika linkami v Dražicích a Luštěnicích nedaleko Benátek nad Jizerou.
Cílem DZ Dražice je upevnit vedoucí postavení na trhu s bojlery v České republice a posílit svou pozici mezi nejlepšími evropskými firmami v oboru. Společnost stojí na pevných základech, kterými jsou dlouholetá tradice, vysoká kvalita produktů, nadstandardní služby zákazníkům a zodpovědnost společnosti vůči životnímu prostředí.

www.dzd-fv.cz

www.nibe.cz

Press releases

Released: 8. 12. 2020 10:57 DZ DRAŽICE + NIBE

Majitelé přízemního rodinného domu na Benešovsku se rozhodli přistoupit k modernizaci svého domova, která by jim v budoucnu umožnila realizaci tzv. chytré domácnosti. Nejdůležitějším prvkem celé rekonstrukce byla výměna původního zdroje vytápění za nový systém, určený k zajištění celoročního tepelného komfortu. Instalační firma nahradila stávající elektrický přímotopný kotel tepelným čerpadlem systému vzduch-voda NIBE F2040-6 s možností napojení na podlahové vytápění a za řídicí modul celé soustavy zvolila chytrý regulátor SMO S40 z nové řady NIBE „S“. Ten dokáže automaticky regulovat vnitřní klima v domácnosti, čímž minimalizuje spotřebu energie a snižuje negativní dopady jejího provozu na životní prostředí.

Read more
Released: 21. 10. 2020 12:44 DZ DRAŽICE + NIBE

Největší český výrobce ohřívačů vody a akumulačních nádrží DZ Dražice navázal spolupráci s národní asociací Česká peleta, jejímž hlavním cílem je podpora a propagace vytápění tuhými ekopalivy: peletami, briketami a dřevem. Klastr je členem předsednictva Evropské rady pro pelety EPC (European Pellets Council) a spravuje mezinárodní certifikační systémy ENplus® a GoodChips®.

Read more
Released: 21. 9. 2020 10:47 DZ DRAŽICE + NIBE

Jedním z trendů současnosti je vývoj inovativních, vzájemně propojitelných, komponentů tzv. chytré domácnosti, jež přispívají ke komfortnímu vnitřnímu prostředí a zvyšují míru pohodlí uživatele i bezpečnost jeho domova. Mezi tato inteligentní zařízení patří vysoce efektivní rekuperační jednotka nové řady NIBE „S“, kterou letos uvedla na trh společnost DZ Dražice (člen skupiny NIBE). Tepelný výměník větrání NIBE ERS S10-400 v energetické třídě A nabízí kompletní řešení mechanické ventilace s 92% účinností zpětného získávání tepla. Významně tak přispívá ke snížení energetické náročnosti domácnosti a vytváří zdravé a kvalitní vnitřní prostředí s čerstvým vzduchem a stabilní vlhkostí.

Read more
Released: 7. 9. 2020 10:54 DZ DRAŽICE + NIBE

Spoločnosť DZ Dražice (člen skupiny NIBE), najväčší český výrobca ohrievačov vody a výhradný dodávateľ švédskych tepelných čerpadiel NIBE do Českej republiky a na Slovensko, sleduje vo svojich novinkách pre tento rok trendy tzv. chytrej domácnosti. Tými je inšpirovaný aj unikátny rad environmentálne šetrných systémov NIBE "S" s revolučným regulátorom, ktorý postupne nahradí súčasné modely tepelných čerpadiel a ich príslušenstva. DZ Dražice navyše začali výrobu malých ohrievačov vody TO 5.1 a TO 10.1, ktoré uvádzajú na trh v dvoch variantoch: s termostatom s pevne nastavenou teplotou, alebo s dotykovým ovládacím panelom. Na ich premyselnom vzhľade firma spolupracovala s odborníkmi na priemyselný dizajn.

Read more
Released: 16. 7. 2020 11:43 DZ DRAŽICE + NIBE

Efektivní vnitřní systémová jednotka VVM S320 je typickým zástupcem inovativní řady tepelných čerpadel a jejich příslušenství NIBE „S“, kterou na český trh uvedla společnost DZ Dražice (člen skupiny NIBE). Toto ekologicky šetrné zařízení tvoří (v kombinaci s tepelným čerpadlem systému vzduch-voda) účinný systém pro vytápění, chlazení a ohřev vody ve standardní i tzv. chytré domácnosti. Nová jednotka v elegantním skandinávském designu disponuje revolučním regulátorem, jenž dokáže automaticky regulovat vnitřní klima, nerezovým ohřívačem vody o objemu 180 litrů a integrovaným bezdrátovým připojením pro rychlé propojení s dalšími technologiemi.

Read more

Download
DZ DRAŽICE + NIBE

Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.