EN CZ SK

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Press releases

Released: 15. 11. 2021 9:57 PASSERINVEST GROUP

Pražské BB Centrum (Brumlovka) již dávno neplní jen administrativní funkci, kromě prvotřídních kanceláří zde naleznete také širokou nabídku obchodů a služeb. A právě v nich můžete pohodlně nakoupit všechny vánoční dárky pro své blízké, protože možnosti jsou skutečně velmi pestré a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Mezi obchody na Brumlovce najdete butiky se značkovým oblečením, luxusní šperky, skandinávské domácí spotřebiče nebo exkluzivní místa pro sport i relaxaci.

Read more
Released: 4. 11. 2021 11:52 PASSERINVEST GROUP

Koncern Passerinvest, investiční a developerská společnost, jejímž vlajkovým projektem je pražské BB Centrum (Brumlovka), zahájila výstavbu nové administrativní budovy Roztyly Plaza. Objekt o celkové ploše 23 000 m2 z dílny architektonického studia Aulík Fišer architekti vyroste přímo u stanice metra trasy C Roztyly v Praze 11. Kromě administrativní funkce projekt nabídne také veřejné parkoviště P+R a několik obchodních jednotek, které tak významně rozšíří místní občanskou vybavenost.

Read more
Released: 1. 11. 2021 10:19 PASSERINVEST GROUP

PASSERINVEST GROUP, investiční a developerská společnost, se ve středu 22. září zúčastnila klubu Asociace developerů, kde představila iniciaci Rozvoj staveb pro republiku bohatší. Mezi řečníky ze společnosti Passerinvest Group byli Radim Passer, zakladatel a CEO, a Eduard Forejt, Development Director, kteří celou iniciaci zaštiťují, a rovněž zástupci společností EY a PwC, které stojí u zrodu odborných studií, na jejichž základě iniciace vznikla.

Read more
Released: 21. 10. 2021 9:50 PASSERINVEST GROUP

Jednu z několika retailových jednotek v přízemí Budovy B v pražském BB Centru si pronajal nový nájemce. Od června zde sídlí butik Anthony’s zaměřující se na společenské a „smart casual“ oblečení pro muže. Zákazníci si zde mohou vybrat ze širokého sortimentu několika předních britských značek, které jsou zárukou elegance a kvality. Majitelem a správcem Budovy B je Koncern Passerinvest.

Read more
Released: 20. 10. 2021 9:29 PASSERINVEST GROUP

Po téměř roce od dokončení rekonstrukce se Budova B v pražském BB Centru (Brumlovce) dočkala slavnostního otevření. Pozvaní hosté se mohli seznámit s výsledkem komplexní rekonstrukce, prohlédnout si interiéry budovy i její rozsáhlou střešní zahradu a také zjistit informace o připravovaných projektech společnosti Passerinvest Group, která je vlastníkem budovy.

Read more

Download
PASSERINVEST GROUP

Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.