EN CZ SK

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Press releases

Released: 24. 8. 2020 10:55 PASSERINVEST GROUP

Balance Club Brumlovka v pražském BB Centru prochází letos rozsáhlou rekonstrukcí. Ta probíhá ve dvou etapách a týká se návštěvnického zázemí včetně šaten i sociálních zařízení a rovněž 3. nadzemního podlaží s 25metrovým bazénem, saunami a prostory SPA určenými k masážím a tělovým rituálům. V polovině srpna byly pro návštěvníky znovu otevřeny modernizované šatny a zázemí včetně zcela nové recepce, v průběhu podzimu se otevře i celé 3. nadzemní podlaží. Celková cena rekonstrukce dosahuje částky 100 mil. Kč. Investorem je Koncern PASSERINVEST a samotnou rekonstrukci realizuje společnost HSF System a.s.

Read more
Released: 17. 8. 2020 12:08 PASSERINVEST GROUP

Zvelebování zahrad domova pro seniory, firemní sbírka pro Armádu spásy, úklid v okolí Krčského lesa jsou aktivity, kterým se letos v létě věnovali zaměstnanci PASSERINVEST GROUP, a.s. Jedním z principů podnikání společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s., je odpovědnost vůči společnosti, ať už je to podpora dobročinných organizací, vzdělávací a osvětová činnost nebo ochrana životního prostředí. Letní měsíce se tak v PASSERINVEST GROUP, a.s., nesly v duchu smysluplné dobrovolnické činnosti a její zaměstnanci pomáhali tam, kde je to skutečně potřeba.

Read more
Released: 6. 8. 2020 13:48 PASSERINVEST GROUP

Investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., uspěla se svým projektem multimediálního showroomu BB Centroom v soutěži Fénix content marketing. Projekt se výborně umístil ve dvou kategoriích – zvítězil v oborové kategorii Real Estate a zároveň byl oceněn třetím místem v kategorii Nejlepší distribuce firemního obsahu.

Read more
Released: 28. 7. 2020 10:32 PASSERINVEST GROUP

Investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., uspořádala začátkem července další z řady komentovaných prohlídek pro veřejnost v lokalitě projektu Nové Roztyly. Během prohlídek se otevřela témata recyklace a udržitelnosti místa, ochrana krajiny i bezpečnost. Plány společnosti PASSERINVEST GROUP na rozvoj lokality zahrnují budoucí výstavbu, která svou výškou respektuje okolní zástavbu v území, přičemž bude plnit i protihlukovou funkci. Součástí bude také rekultivace přírody i nový vodní prvek, který bude sloužit k zachycení dešťové vody a jejímu udržení v krajině.

Read more
Released: 22. 7. 2020 11:05 PASSERINVEST GROUP

Děti si začátkem července užily Dětský den v postupně nově budovaném lesoparku Nové Roztyly v Praze 11. Skákací hrad, házení kroužků, discgolf nebo skákání v pytli byly připravené sportovně zábavné aktivity pro děti i rodiče. Odpočinout si mohli u cukrové vaty či během malování na obličej. Stoupající počet návštěvníků utvrzuje organizátora v myšlence pokračování v této dnes již tradiční akci pro veřejnost, jež je jednou z mnoha, které společnost PASSERINVEST GROUP organizuje a financuje. Pro zájemce byla též připravena prohlídka lokality projektu Nové Roztyly investiční a developerské společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s., jehož je park Nově Roztyly součástí.

Read more

Download
PASSERINVEST GROUP

Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.