EN CZ SK

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Press releases

Released: 2. 4. 2020 14:33 PASSERINVEST GROUP

“BROUK” or “BEETLE”, a sculpture in the shape of the legendary Porsche 911 automobile and one of the unique moving installations from artist David Černý, can be seen from the beginning of April in BB Centrum in Prague 4. Passerinvest Group, which is behind the development of this location and which has long invested in non-profit projects and the development of the public space, has thus enriched this space with an untraditional installation, which will also welcome people to the complex.

Read more
Released: 1. 4. 2020 11:39 PASSERINVEST GROUP

„BROUK“, socha v podobě legendárního automobilu Porsche 911 a jedna z ojedinělých pohyblivých instalací umělce Davida Černého, je od začátku dubna k vidění v BB Centru v Praze 4. Společnost Passerinvest Group, která stojí za rozvojem této lokality a která zde dlouhodobě investuje do neziskových projektů a rozvoje veřejného prostoru, tak obohatila toto místo o netradiční instalaci, jež se zároveň stává i jeho vítacím prvkem.

Read more
Released: 4. 3. 2020 12:41 PASSERINVEST GROUP

Budova Brumlovka v BB Centru v Praze je kompletně obsazena. Poslední volné metry čtvereční si pronajaly kavárna Coffee Perk a prodejce sportovního oblečení Arena. Budova Brumlovka nabízí celkem 6 200 m2 pronajímatelných ploch ve třech nadzemních a třech podzemních podlažích. Stěžejním nájemcem budovy je moderní wellness a fitness centrum Balance Club Brumlovka. Krom něj je však v budově k dispozici také několik restaurací a kaváren, různé obchody či pobočka České pošty.

Read more
Released: 24. 2. 2020 10:46 PASSERINVEST GROUP

Právě rekonstruovaná Budova B v pražském BB Centru má svého prvního nájemce. Do revitalizovaných administrativních prostor se v červenci letošního roku nastěhuje společnost NEWPS.CZ, specialista a inovátor v oblasti IT procesů, digitalizace a zabezpečených přístupů. Kancelářské prostory na ploše 1 000 m2 ve druhém nadzemním podlaží budou upraveny přesně podle požadavků společnosti, která preferuje praktické a útulné kanceláře v příjemném barevném provedení v kombinaci se dřevem a sklem. Ty pak doplní relaxační zóna s přímým vstupem na soukromou terasu. Dokončení rekonstrukce Budovy B je plánováno na květen, aktuálně je ještě v nabídce 6 600 m2 administrativních a 942 m2 retailových ploch.

Read more
Released: 10. 2. 2020 14:26 PASSERINVEST GROUP

Fitness a wellness klub Balance Club Brumlovka v pražském BB Centru má novou generální manažerku, Petru Tyrpeklovou. Petra Tyrpeklová bude mít na starosti řízení týmu Head of Department, bude zodpovídat za rozvojové aktivity klubu, za jeho strategii, provoz a klientský servis. Do Balance Clubu Brumlovka přichází z Aquapalace Praha, kde působila jako manažerka SPA & Wellness.

Read more

Download
PASSERINVEST GROUP

Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.