EN CZ SK

EMCO

http://www.emco.cz

Společnost Emco vznikla v roce 1990. Jedná se o českou společnost ve vlastnictví jednoho vlastníka – Ing. Zdeňka Jahody. Specializuje na výrobu a distribuci potravin. Emco spol. s r.o. má v České republice více než 15 letou tradici a patří mezi největší české výrobce a distributory potravin. Je přední českou společností v rukou jediného vlastníka Ing. Zdeňka Jahody. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou Emco müsli. Na českém trhu zaujímá Emco müsli nejsilnější postavení s podílem nad 45%. Rozšířené jsou i Emco müsli sušenky, Emco plněné cereálie, výrobky FIT pro štíhlou linii a nově i výrobky BIO. Všechny výrobky jsou zaměřeny na zdravou životosprávu a společnost Emco nabízí i široké výživové poradenství. Emco výrobky jsou vhodné pro spotřebitele každého věku.

Press releases

Released: 16. 12. 2009 22:21 EMCO

Taneční show Emco Dance Life Tour 2009 má pro tento rok svého vítěze. 29. listopadu 2009 se v pražské Sparta areně uskutečnilo finále této taneční soutěže a byla vyhlášena „Taneční skupina roku“. Emco Dance Life Tour během roku vybírá ty nejlepší skupiny pro finálový večer. Finále probíhalo ve dvou dnech a zúčastnili se ho ti nejlepší zástupci dětské, juniorské a seniorské věkové kategorie. Porota byla rozdělena na veřejnou a neveřejnou. Do čela poroty veřejné zasedli osobnosti ze světa showbyznysu, například Leona Machálková nebo Filip Renč. Moderování se stejně jako loni zhostil Libor Bouček.

Read more
Released: 4. 11. 2009 22:23 EMCO

Okořeňte si v předvánočním období svoji snídani nebo svačinu. Společnost Emco přichází na trh s limitovanou edicí chuťově výrazných křupavých Emco Mysli na zdraví Orient. Směs křupavých ovesných vloček je okořeněna zázvorem, koriandrem, skořicí a černým pepřem. Chuť dalekých zemí dotváří exotické ovoce, datle a meruňky.

Read more
Released: 23. 9. 2009 22:25 EMCO

Oves je již od dob středověku součástí našeho jídelníčku. Již tehdy byly pozorovány jeho pozitivní účinky pro lidský organismus. S moderními technologiemi 21. století můžeme plně rozvinout a využít jeho přednosti. Oves zaznamenává v oblasti zdravé výživy „boom“. Jedná se totiž o obilovinu s vysokým obsahem vlákniny a betaglukanů, které posilují imunitu a zvyšují aktivitu bílých krvinek. Společnost Emco přichází na trh s novinkou – Ovesnými polštářky. Emco Ovesné polštářky jsou zdravé především díky 65procentnímu obsahu ovesných vloček. Nejsou plněny tukovou náplní a mají jemně sladkou chuť. Výhodou je jejich nízká energetická hodnota a navíc jsou obohaceny o osm vitamínů. Ovesné polštářky jsou vhodné nejen pro ženy, které dbají na svoji štíhlou linii, ale také pro všechny, co si rádi zamlsají a vyznávají zdravý životní styl. Design obalu je jednoduchý a přehledný, dává vyniknout samotnému produktu a přehledně znázorňuje jeho benefity. Jeho kvalitu potvrdilo i ocenění v soutěži Obal roku 2009.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.