EN CZ SK

Velká výtvarná soutěž pro mateřské školky s Drůbežářským závodem Klatovy

Released: 4. 7. 2019 13:00 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Výtvarná soutěž Drůbežářského závodu Klatovy a.s na téma „Léto s klatovským kuřátkem,“ do které se přihlásilo 25 mateřských škol, zná již své 3 vítěze. Do soutěže se zapojili s krásnými a kreativně vyrobenými obrázky nejen jedinci z jednotlivých mateřských škol, ale někdy šlo i o celý kolektiv třídy.

Pravidla výtvarné soutěže byla velmi jednoduchá. Děti z přihlášených mateřských škol vyrobili obrázek na téma „Léto s klatovským kuřátkem" a vedení MŠ ten nejhezčí zaslalo do 3. června na adresu soutěže. Fotografie obrázků byly umístěny na Facebook Drůbežářského závodu Klatovy, kde probíhalo i hlasování.

Na prvním místě s počtem 443 hlasů se umístil obrázek z MŠ Chyňava. Vítězové vyhráli pro svoji třídu velký školkový set stavebnice millaminis, pro všechny děti ve třídě malou hračku millaminis a pro celou Mateřskou školu získali zdarma jednorázový odběr produktů Drůbežářského závodu Klatovy v celkové výši 5.000 Kč. Na druhém místě s počtem 421 hlasů se umístil obrázek z MŠ U Pejska a kočičky v Nymburku. Celá třída se radovala ze školkového setu stavebnice millaminis a každé dítě ze soutěžní třídy získalo malou hračku millaminis. Na třetím místě s počtem 132 hlasů se umístil obrázek od Honzíka, 5 let, z MŠ Chrášťany z Kněževse u Rakovníka. I tady se celá třída těšila školkovému setu stavebnice millaminis a každé dítě ze soutěžní třídy si také odneslo malou hračku millaminis.

Drůbežářský závod Klatovy vyhlásil velkou výtvarnou soutěž pro všechny mateřské školky, jejichž zřizovatelem je obec nebo kraj vybraného regionu České republiky. Na konci dubna bylo osloveno 800 mateřských škol z města Klatovy, Plzeňského a Středočeského kraje. Přihlášení mateřských škol probíhalo do 3. května 2019, a 25 mateřských škol se tímto zapojilo do soutěže o hračky a kreativní stavebnice millaminis určené přímo pro dětské instituce a skupiny dětí. Stavebnice je ze speciálně upravené lehčené pěny a je vhodná pro děti již od narození. Hlavní výhra pro mateřské školy byla především jednorázová dodávka kvalitního kuřecího masa od Drůbežářského závodu Klatovy.

O společnosti Drůbežářský závod Klatovy a.s. Drůbežářský závod Klatovy a.s. je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobcem uzenin z kuřecího masa v České republice. Měsíční produkce je v objemu 2 000 t kuřecího masa a 850 t masných výrobků. Česká kvalita našich potravin směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Společnost obchoduje s více než 3 000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Drůbežářský závod Klatovy a.s. také provozuje jídelnu Slávie na klatovském náměstí, kde si zákazníci mohou pochutnat na cenově dostupných pokrmech, především z kuřecího masa vlastní produkce. Vybrané produkty si dále mohou zákazníci zakoupit přímo ve dvou podnikových prodejnách v Klatovech. Drůbežářský závod Klatovy a.s. zaměstnává přibližně 800 lidí. Více informací naleznete na: http://www.dzklatovy.cz/


Pro více informací kontaktujte:
Michaela Janoušková
Account Manager

Crest Communications a.s.
Ostrovní 12630
Praha 110 00
GSM: +420 778 543 041
E-mail: michaela.janouskova@crestcom.cz 
www.crestcom.cz

Marie Petrovová
Account Executive

Crest Communications a.s.
Ostrovní 12630
Praha 110 00
GSM: +420 778 412 121
E-mail: marie.petrovova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
Mateřské školy U Pejska a kočičky, Nymburk.jpg
Mateřské školy U Pejska a kočičky, Nymburk.jpg
MŠ Chrášťany u Rakovníka_Honzík 5 let.JPG
MŠ Chrášťany u Rakovníka_Honzík 5 let.JPG
ZŠ a MŠ Chyňava.jpg
ZŠ a MŠ Chyňava.jpg
Current Clients
Referential Clients
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.