EN CZ SK

Skupina T.E pracuje na přípravě velkých polyfunkčních projektů. Výrazně proto posiluje tým developmentu, který povede Martin Řezanina

Released: 21. 8. 2019 9:07 Realism (dříve T.E)

Developerská a stavební skupina T.E, která se soustředí na výstavbu prémiových nemovitostí, dále expanduje. Aktuálně staví více než 350 bytů v Praze. Vedle toho rozvíjí velké polyfunkční urbanistické celky v pražských čtvrtích Bubeneč a Jarov a v brněnském Starém Lískovci. Významně proto rozšiřuje svou divizi developmentu, jejímž ředitelem se stal Martin Řezanina. Tým developmentu zároveň posílili tři noví projektoví manažeři: Jan Mazáč, Lukáš Hrudička a Martina Havlíčková.

Praha, 21. srpna 2019 - V souvislosti s rostoucím počtem zahajovaných a připravovaných projektů i s dalšími plánovanými akvizicemi skupiny T.E se rozrůstá také tým developmentu. Do jeho čela byl jmenován Martin Řezanina. Ten získal za dobu své profesní praxe bohaté zkušenosti s vedením projektových týmů, vytvářením developerských strategií a v neposlední řadě i se samotným řízením projektů. Ve svých předchozích působištích měl v gesci developerské aktivity globálních korporací. Přes 10 let pracoval pro Unibail-Rodamco, evropského lídra v oboru komerčních nemovitostí, kde odpovídal za projekty rozšíření a renovace Centra Černý Most a Centra Chodov, jež patří k nejvyhledávanějším tuzemským obchodním a zábavním destinacím. Z pozice vedoucího projektu měl následně odpovědnost za dva polyfunkční developerské projekty nadnárodního koncernu HB Reavis v České republice. Martin Řezanina je absolventem stavební fakulty Českého vysokého učení technického v Praze.

Developerskou divizi skupiny T.E pod vedením Martina Řezaniny dále posilují tři noví projektoví manažeři. Všichni mají za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti komerční i bytové výstavby. Jan Mazáč působil mimo jiné ve společnostech Skanska a následně v Accolade Holding, kde byl zodpovědný za řízení projektů v oblasti rezidenčního a industriálního developmentu. Vystudoval stavební fakultu Vysokého učení technického v Brně. Lukáš Hrudička při své předchozí praxi působil na pozicích architekta a projektového manažera. Před příchodem do skupiny T.E vedl tři roky jako Senior Project Manager ve společnosti Linkcity Czech Republic revitalizaci brownfieldů v Praze 16, Praze 6 a v Pardubicích. Je absolventem stavební fakulty Českého vysokého učení technického v Praze. Martina Havlíčková svou pracovní kariéru zahájila ve společnosti Skanska. Před příchodem do skupiny T.E působila 5 let ve společnosti HB Reavis, kde vedla tým pro fitouty kanceláří a obchodních center. Je absolventkou stavební fakulty Českého vysokého učení technického v Praze.

POZNÁMKA PRO EDITORY

Developerská a stavební skupina T.E se soustředí na výstavbu prémiových nemovitostí s důrazem na kvalitu použitých materiálů a jedinečnost zpracování. Vznikla v roce 2014, za jejími hlavními představiteli však stojí mnohaleté pracovní zkušenosti nejen v České republice, ale i v zahraničí. Značka T.E zastřešuje skupinu firem specializujících se na jednotlivé developerské aktivity. K financování budoucích akvizic projektů nově využívá také vlastní investiční fond kvalifikovaných investorů s názvem IRQ T.E Development I Fund.

Skupina T.E dokončila rezidenční projekty Barrandovská zahrada, Truhlárna a Milhouse. Aktuálně má ve výstavbě projekty Sakura a Bleriot a chystá se stavět projekt Barrandez-vous. Sakura je první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad. Byla nominována mezi šest finalistů kategorie Projekt budoucnosti v rámci světově největší architektonické soutěže WAN Awards. Zařadila se také mezi šestnáct nejlepších staveb světa v kategorii Residential - Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival. Dalším úspěšným projektem skupiny T.E je rezidence Truhlárna, která se stala vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018.

V přípravě má nyní skupina T.E několik dalších projektů čítajících dohromady zhruba 3 000 bytů a pracuje na nových akvizicích. V roce 2018 například koupila pozemek původního areálu Inklemo na Jarově, kde postaví byty, obchody a kanceláře, a také uzavřela akvizici rozsáhlých pozemků v Brně, kde plánuje postavit byty rovněž doplněné o další funkce. Nejnovější akvizicí je koupě brownfieldu bývalých papíren v Praze 6 - Bubenči, který promění v moderní bydlení s komerčními prostory a komunitními funkcemi. Těmito polyfunkčními projekty tak rozšíří svou činnost i do dalších segmentů developmentu. Ve střednědobém horizontu plánuje expanzi do zahraničí.

Více informací o T.E naleznete na webových stránkách www.t-e.cz a tiskovém středisku www.crestcom.cz.


Pro další informace se prosím obraťte na:

Crest Communications

Marcela Kukaňová
T: (+420) 731 613 618
E: marcela.kukanova@crestcom.cz

skupina T.E

Adéla Vaverová
T: (+420) 721 522 216
E: adela.vaverova@t-e.cz

Download

Images
T.E_Jan Mazáč_projektový manažer.JPG
T.E_Jan Mazáč_projektový manažer.JPG
T.E_Lukáš Hrudička_projektový manažer.JPG
T.E_Lukáš Hrudička_projektový manažer.JPG
T.E_Martin Řezanina_ředitel divize developmentu.JPG
T.E_Martin Řezanina_ředitel divize developmentu.JPG
T.E_Martina Havlíčková_projektová manažerka.JPG
T.E_Martina Havlíčková_projektová manažerka.JPG
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.