EN CZ SK

CHARITATIVNÍ SNÍDANÍ I FINANČNÍM PŘÍSPĚVKEM POMOHLA TPA RADĚ SENIORŮ ČR

Released: 6. 11. 2019 11:09 TPA

Zaměstnanci poradenské společnosti TPA uspořádali první charitativní snídani v prostorách sídla společnosti ve prospěch Krajské Rady seniorů hlavního města Prahy. Připravili a za dobrovolný příspěvek nabízeli domácí sladké i slané pochoutky nejen svým kolegům, ale také ostatním zaměstnancům v administrativní budově Budějovická alej. Celkem se podařilo získat 11 470 Kč. TPA Radě seniorů přispěla i finanční částkou 25 000 Kč. Veškeré finanční prostředky poputují na realizaci dvou divadelních představení jednoho herce a na Vánoční pořad s překvapením pro všechny, kteří nechtějí o svátcích zůstat sami. Krajská Rada seniorů hl. m. Prahy pořádá programy a služby pro pražské seniory.

„Uspořádat charitativní snídani byl nápad jedné z našich kolegyň. Jsem rád, že se přidali i ostatní kolegové a sami napekli nebo připravili bohatý jídelníček od sladkých buchet až po slané pomazánky, nezapomněli ani na oblohu. Akce se setkala s úspěchem i u ostatních zaměstnanců v Budějovické aleji. Opravdu nás mile překvapila celková vybraná částka, protože příspěvky byly dobrovolné. Kolegové už plánují další snídani, na kterou se osobně moc těším," uvedl Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA.

Krajská Rada seniorů hlavního města Prahy část vybraných peněz použije na realizaci dvou divadelních představení jednoho herce v podání herečky Stáni Hoškové v Komunitním centru Matky Terezy v Praze - 18. 11. Já, Eliška Přemyslovna, královna česká a 16. 12. Já, Eliška Rejčka, někdy královna česká a polská. Druhou část využije na uspořádání tradičního Vánočního pořadu s překvapením pro všechny, kteří nechtějí o svátcích zůstat sami a kteří se rádi nechají překvapit vánočním dárkem. Vánoční pořad se koná 25. 12. taktéž v Komunitním centru Matky Terezy v Praze.

Pro více informací kontaktujte:
Marcela Štefcová
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 731 613 669
www.crestcom.cz
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz


Informace pro editory:

Skupina TPA Group poskytuje v České republice své služby od roku 1993 a působí celkem v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Poskytuje služby zejména z oblasti daňového poradenství a auditu. Zaměřuje se především na korporátní klienty podnikající na mezinárodní úrovni v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Skupina TPA Group je nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž dalšími členy je celosvětová poradenská síť Baker Tilly International a samostatný člen Baker Tilly International, Baker Tilly v Německu. Díky členství v Baker Tilly Europe Allience nabízí skupina TPA Group svým klientům služby globální sítě Baker Tilly International, která patří do první desítky celosvětových poradenských sítí.

Download

Images
TPA_charitativni snidane_Rada senioru_2.JPG
TPA_charitativni snidane_Rada senioru_2.JPG
TPA_charitativni snidane_Rada senioru.JPG
TPA_charitativni snidane_Rada senioru.JPG
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.