EN CZ SK

ŠIRŠÍ VÝBĚR LI-ION BATERIÍ ZAJISTÍ EFEKTIVNĚJŠÍ PROVOZ

Released: 28. 11. 2019 11:42 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling, specialista na intralogistiku, nyní nabízí svým zákazníkům ještě širší sortiment Li-ION baterií, který umožní zvolit optimální baterie pro každou situaci. Kapacita lithium-iontových baterií přizpůsobená specifickým provozním požadavkům, poskytuje další možnosti úspor provozních nákladů.

Pro pohon manipulačních vozíků je možno použit jak konvenční olověné baterie, tak nové, výhodnější s lithium-iontovou technologií. „Tyto baterie potřebují krátký čas pro nabíjení a umožňují účinné mezidobíjení, což zajistí vysokou disponibilitu manipulační techniky. Díky větší účinnosti Li-ION baterií dochází ke snížení nákladů na elektrickou energii. Mezi další výhody patří minimálně dvakrát delší životnost Li-ION baterií a tím i redukce nákladů na údržbu a manipulaci," vysvětluje Christoph Englert, produktový manager Energy Strategy and Solutions z Linde Material Handling

Linde Material Handling stále rozšiřuje své portfolio lithium-iontových baterií. Stávající verze 90 V baterií pro čelní vysokozdvižné vozíky s nosností od 2 do 3,5 tun (modely E20 až E35) s kapacitou energie 24,1 kWh a 60,3 kWh byly nyní doplněny o další variantu s větší kapacitou - 84,6 kWh. Ty jsou navrženy pro energeticky náročné třísměnné provozy, běžné například v papírenském a nápojovém průmyslu. Kromě toho byla přidána nová 90 V baterie střední velikosti pro vysokozdvižné vozíky s nosností 3,5 až 5 tun. Nová baterie s kapacitou 66,3 kWh překlenuje mezeru mezi menší (36,2 kWh) a velkou (118,4 kWh) kapacitou baterií. Pro vysokozdvižné vozíky s nosností 6 až 8 tun je nyní k dispozici i menší kapacita 64,7 kWh, jako doplněk ke stávající baterii s kapacitou 118,4 kWh.

Všechny nové 90 V baterie jsou kompatibilní s nabízenými nabíječkami 9 kW, 17 kW a 30 kW. Volba nabíječky závisí také na požadavcích aplikace: Je-li pro nabíjení málo času, musí být nabíječka dostatečně výkonná. Pokud ale může proces nabíjení trvat déle, postačí i méně výkonná nabíječka.

Rozšířením o nové baterie usnadňuje Linde Material Handling svým zákazníkům nasazení lithium-iontové technologie. Společnost nyní nabízí Li-ION baterie pro všechny své elektrické vozíky. Celý systém a všechny komponenty prošly před uvedením na trh rozsáhlými zkouškami a nesou evropské schvalovací označení CE, což je hlavní výhodou Li-ION vozíků Linde. Prodejní týmy Linde mohou poskytnout kvalifikované poradenství pro přechod z olověných kyselinových baterií na lithium-iontovou technologii. A to na základě svých rozsáhlých odborných znalostí a za využití specializovaných nástrojů, jako je například kalkulátor použití lithium-iontových baterií.

Jedinou negativní stránkou tohoto inovativního energetického systému jsou relativně vyšší pořizovací náklady. „Je zcela logické, že čím větší výběr baterií bude k dispozici, tím lze lépe dosáhnout optimálního energetického řešení, a to i vzhledem k finančním nákladům," uzavírá Christoph Englert, produktový manager Energy Strategy and Solutions z Linde Material Handling.


Linde Material Handling GmbH
Linde Material Handling GmbH je členem KION GROUP a patří mezi nejpřednější světové výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků a dodavatele řešení a služeb pro intralogistiku. Společnost má svou síť pro prodej a servis ve všech důležitých regionech více než 100 zemí. Ve fiskálním roce 2018 zaznamenala Linde MH EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) celkové příjmy ve výši přibližně 3,3 mld. eur a zaměstnávala celkem cca 11 600 zaměstnanců. Celosvětové prodeje vozíků Linde v roce 2018 přesáhly 135 tis. kusů.

Pro více informací kontaktujte:
Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Ing. Martin Petřík
Vedoucí oddělení marketingu
tel.: +420 271 078 233
e-mail: martin.petrik@linde-mh.cz
www.linde-mh.cz

Crest Communications a.s.
Radka Langrová Kerschbaumová
Account Manager
mob.: +420 733 185 662
e-mail: radka.kerschbaumova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
LINDE MH LI_ION BATERIE.jpg
LINDE MH LI_ION BATERIE.jpg
Current Clients
Referential Clients
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.