EN CZ SK

JRD ZAHAJUJE PRODEJ BYTŮ V PROJEKTU REZIDENCE SILVER PORT

Released: 8. 1. 2020 10:12 JRD

Developerská společnost JRD navázala spolupráci s investorskou firmou Rezidence Na Palouku. Aktuálně pro ni zahájila prodej 70 komfortních bytů v projektu Rezidence Silver Port. Realizace čtyř energeticky pasivních domů s již platným stavebním povolením potrvá od jara 2020 do roku 2022.

Rezidence Silver Port vyroste na místě, kde sídlila Česká námořní plavba. Protože vždy respektujeme genius loci dané lokality, má nový projekt inspirovat ke snění o návratu z exotických dálek do klidného domovského přístavu. Věříme, že k tomu přispějí i názvy bytových domů a zajímavé detaily ve vnitrobloku, jež budou upomínat na známé světové přístavy a mořeplavectví. Široká nabídka dispozic, zdravé a komfortní vnitřní prostředí, kvalitní standardy základního vybavení i dostatek zeleně jsou předpokladem, aby zde zakotvily rodiny s dětmi, singles i mladé či starší páry," vysvětluje Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD.

Energeticky úsporné bydlení se zdravým vnitřním prostředím
Čtyři pětipodlažní domy nového rezidenčního areálu Rezidence Silver Port ponesou názvy známých světových přístavů: La Romany v Dominikánské republice, Port Luis na Mauriciu, Marseille ve Francii a Benátek v Itálii. Energeticky pasivní projekt zahrne celkem 70 slunných bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk a velikostech do 119 m2. Většinu z nich doplní předzahrádka, lodžie nebo prostorná terasa. Noví majitelé budou mít k dispozici také kočárkárnu/kolárnu, zázemí pro cyklisty (stojany na kola, venkovní myčku a servisní stanici) a systém pro zadržování dešťové vody k zálivce společných prostor. „Potěšilo nás, že je investor naladěný na podobnou notu jako my. Nový projekt proto bude postavený v energeticky pasivním standardu. Toho dosáhneme využitím přírodních materiálů a udržitelných technologií včetně automatického systému řízeného větrání s rekuperací tepla, který je garancí zdravého vnitřního prostředí se stabilní teplotou a vlhkostí," konstatuje Pavel Krumpár.

Promyšlená architektura inspirovaná mořeplavectvím
Čtyři domy bytového areálu Rezidence Silver Port připomínají přístavy i proto, že jsou obklopené mořem parkové zeleně. Tyto tvarově jednoduché objekty jsme navrhli tak, aby byly situovány v jedné linii na podnoži podzemních garáží. Krajní domy jsou otočené o 90o a vytvářejí nároží," komentuje koncept nového projektu Luděk Podlipný ze studia Podlipný Sladký architekti. „Jejich barevně kontrastní ustupující podlaží jsou inspirovaná architekturou přímořských měst, jejichž výstavba kopíruje strmé srázy středomořského pobřeží."

Blízko bulváru Vinohradské i Malešického parku
Projekt Rezidence Silver Port vyroste nedaleko živé Vinohradské třídy, v docházkové vzdálenosti od stanice metra A - Želivského přímo u autobusové zastávky Pod Třebešínem. Tato lokalita však nenabízí jen výbornou dopravní dostupnost, ale také bohatou občanskou vybavenost. V blízkosti je mateřská a základní škola, restaurace, obchody nebo multifunkční sportovní areál TJ Bohemians. Příznivci aktivního životního stylu navíc ocení dostupnost Malešického parku nebo sportovního centra Hector.

O společnosti JRD:
Společnost JRD s.r.o. byla založena v roce 2003. Jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických a pasivních bytových domů a v současné době je na tomto trhu lídrem. O kvalitě jejích projektů, které realizuje se spoluinvestory, svědčí nejen zájem klientů, ale také řada ocenění, jež stavby za svůj architektonický a ekologický přínos získaly v mnoha renomovaných soutěžích. Uspěly například v mezinárodní soutěži moderních stavebních projektů s výjimečnou energetickou, konstrukční a architektonickou hodnotou Building Efficiency Awards (BEFFA) nebo v soutěžích Fasáda roku, Best of Realty - Nejlepší z realit, E.ON Energy Globe Award a Český energetický a ekologický projekt roku. Energeticky pasivní projekt Ecocity Malešice se navíc umístil v roce 2019 mezi deseti přelomovými šetrnými stavbami poslední dekády zvolenými členy České rady pro šetrné budovy.
JRD zrealizovala již 21 developerských projektů. V současné době má v portfoliu 9 projektů - Ecocity Malešice III, Rezidence Trilobit, Zelená Libuš, Kratochvíle Stochovská, Rezidence Michelangelova, Na hvězdárně Třebešín, Green Port Strašnice, Bohdalecké kvarteto a Touškovský háj - a další v přípravě. Všechny představují vyšší kvalitu bydlení, která odpovídá standardům života 21. století. Velké bytové projekty Ecocity Malešice a Park Hloubětín snesou srovnání se špičkovými zahraničními projekty, jako jsou SolarCity v rakouském Linci, Newgate ve Vídni, Vauban ve Freiburgu, nebo švédský projekt Hammarby Sjöstad ve Stockholmu. Řada odborníků z ČR i zahraničí se jezdí na projekty JRD podívat pro inspiraci a načerpání odborných znalostí.
JRD je členem České rady pro šetrné budovy, Centra pasivního domu, Asociace developerů a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Její majitel Jan Řežáb je členem vědecké rady Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB) ČVUT v Praze.


Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Tel.: +420 731 613 618
e-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications, a.s.
Marie Cimplová
Tel.: +420 731 613 602
e-mail: marie.cimplova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

www.jrd.cz

Download

Images
JRD_Rezidence Silver Port_areál.jpg
Energeticky pasivní projekty Rezidence Silver Port (4 stejné bytové domy v linii s ulicí) a Green Port Strašnice
JRD_Rezidence Silver Port_vizualizace_exteriér.jpg
JRD_Rezidence Silver Port_vizualizace_exteriér.jpg
JRD_Rezidence Silver Port_vizualizace_interiér_01.jpg
JRD_Rezidence Silver Port_vizualizace_interiér_01.jpg
JRD_Rezidence Silver Port_vizualizace_interiér_02.jpg
JRD_Rezidence Silver Port_vizualizace_interiér_02.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.