EN CZ SK

BUSINESS MEDIA A PORTÁL WWW.KDECHCIBYDLET.CZ ZAHAJUJÍ SPOLUPRÁCI

Released: 18. 9. 2013 1:25 WWW.KDECHCIBYDLET.CZ

V pondělí 2. září 2013 byl zahájen společný projekt vydavatelství Business Media DocuGroupCompany a e-Domicil CZ.

Business Media je v současné době na tuzemském časopiseckém trhu největším vydavatelským domem v oblasti titulů o bytové kultuře, stavebnictví a architektuře. Společnost e-Domicil od podzimu roku 2007 provozuje internetový portál www.kdechcibydlet.cz, specializovaný na informace a nabídku nových bytů z rezidenčních developerských projektů v ČR.

Vzhledem k tomu, že portály www.dumabyt.cz a www.kdechcibydlet.cz jsou komplementární v oblasti poskytovaných informací a služeb svým čtenářům, dohodly se obě společnosti na jejich funkčním propojení. Od září tak mohou čtenáři portálu www.dumabyt.cz pomocí appletu umístěného na homepage tohoto portálu jednoduše vyhledávat v nabídce nových bytů na portálu Kde Chci Bydlet.cz, zatímco v portálu www.kdechcibydlet.cz jeho návštěvníci naleznou aplikaci vyhledávající v nabídce typových rodinných domů z databáze Business Media.

Uvedená spolupráce navíc zahrnuje celou řadu dalších společných aktivit. Od sdílení informací o novinkách v oblasti rezidenčního developmentu pro další vlastněné portály a elektronické newslettery, přes vzájemnou podporu v tištěných katalozích a časopisech, až po redakční a informační spolupráci na sociálních sítích, zejména Facebooku.

Generální ředitel Business Media Tomáš Tkačík k projektu uvedl: „Jsme přesvědčeni, že toto propojení bude přínosem zejména pro naše čtenáře. Informační servis na stránkách www.dumabyt.cz tak může začít komplexním servisem při hledání a koupi nového bytu, stejně jako typového rodinného domu. A pokračovat tím vším, co nás zajímá, chceme-li si dům či byt následně zařídit."

Jana Hrabětová, ředitelka portálu www.kdechcibydlet.cz k tomu dodává: „Spojení úzce specializovaného portálu Kde Chci Bydlet.cz s významným vydavatelským domem, v jehož portfoliu jsou obsahově příbuzné portály i tištěná periodika, vnímáme jako významný krok k dalšímu rozšíření služeb, které našim čtenářům - zájemcům o koupi nového bytu či rodinného domu z rezidenčního developerského projektu - již šest let poskytujeme."

O společnostech

Business Media CZ je vydavatelstvím, které vyvíjí, publikuje a distribuuje odborné informace na různých tržních segmentech (stavebním, dopravním, průmyslovém). Jeho posláním je přinášet svým čtenářům informace, vzdělání a zábavu. Business Media mimo jiné vydává časopisy Můj dům, Moderní byt, Svět kuchyní, Svět koupelen, Rodinný dům, Stavba a Materiály pro stavbu a řadu dalších. Podrobnější informace o vydavatelství získáte na www.bmczech.cz

e-Domicil CZ je provozovatelem specializovaného internetového portálu Kde Chci Bydlet.cz a vydavatelem tištěného pololetníku KDE CHCI BYDLET. V současné době jsou v nabídce portálu bezmála dva tisíce nových bytů z rezidenčních developerských projektů. Další informace najdete na www.kdechcibydlet.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Daniela Šumerová

asistentka generálního ředitele

Business Media CZ

Nádražní 32, 150 00 Praha 5

Tel.: +420 225 351 102

E-mail: daniela.sumerova@bmczech.cz


Jana Hrabětová

ředitelka

e-Domicil CZ, s.r.o.

Šaldova 34/466, 186 00 Praha 8

+420 603 168 342

Jana.Hrabetova@kdechcibydlet.cz

Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.