EN CZ SK

NOVÉ BYTY V PRAZE 6 − BUBENČI: VÝSTAVBA LUXUSNÍHO REZIDENČNÍHO PROJEKTU VILLA ATRIUM ZAHÁJENA

Released: 23. 6. 2015 18:46 CODECO

Developerská společnosti CODECO přichází s unikátním rezidenčním projektem, který vyroste v klidné prestižní čtvrti v Praze 6 − Bubenči, kde citlivě doplní stávající vilovou zástavbu sahající až do 2. poloviny 19. století. Na pozemku právě začaly přípravné práce. Samotná výstavba odstartuje v srpnu a její dokončení je plánováno na konec roku 2016. Villa Atrium Bubeneč nabídne nové bydlení v 10 luxusních bytech, z nichž je aktuálně prodáno již 30 %.

Komorní projekt Villa Atrium Bubeneč se bude skládat ze dvou elegantních pětipodlažních viladomů propojených proskleným atriem se schodištěm a výtahem. Vznikne zde 10 luxusních bytů v dispozicích od 3+kk až po 6+kk o rozloze 86 m2 až 256 m2, u nichž je počítáno i s následnými individuálními úpravami podle požadavků klientů. „Komfortní bytové jednotky nabídnou dostatek prostoru a soukromí i pro nejnáročnější majitele, protože se většina z nich rozprostírá přes celé patro a jejich terasy a balkony se otevírají do protějšího parku a sousedních zahrad. V domech nebudou chybět byty se zahradou o rozloze až 410 m2 nebo prosklené penthousy s velkou terasou umístěné v nejvyšším ustupujícím podlaží. Ke každému bytu navíc náleží až tři parkovací stání a sklep," říká obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO Martin Jan.

U projektu je kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor, vysokou kvalitou standardů a použitých materiálů. Samozřejmostí je také energetická úspornost - projekt se svým průkazem energetické náročnosti budovy řadí do velmi úsporné třídy B. Domy jsou umístěny na rohové parcele v místě bývalé zahrady a poskytují nerušený výhled do zeleně. „Elegantní nadčasová architektura a prestižní adresa řadí tento projekt do nejluxusnější kategorie současného bydlení. Bytové jednotky jsou navrženy v moderním stylu s důrazem na funkční využití jednotlivých místností. Základní vybavení bytů pochází od předních německých a italských výrobců. Při individualizaci svého budoucího bydlení budou moci klienti využít služeb předních architektů a designérů Czech Deco Team," dodává Martin Jan. Generálním dodavatelem je společnost Podzimek a synové a exkluzivním prodejcem realitní kancelář Svoboda & Williams.

Exkluzivní vilová čtvrť Praha 6 - Bubeneč, kde sídlí řada ambasád a zastupitelských úřadů, právem patří k nejoblíbenějším pražským rezidenčním lokalitám. Okolí projektu ovšem není zajímavé pouze krásným prostředím, ale disponuje také kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okolí nechybí řada kvalitních škol a školek (včetně mezinárodních), známé restaurace, kavárny, obchody, zdravotnická zařízení i sportoviště. Kromě klidné atmosféry s množstvím parků, mezi něž se řadí blízká Stromovka, Letenské sady nebo ZOO v nedaleké Troji, nabízí také výborné spojení do centra, a to autem i MHD díky blízké stanici metra. Velmi dobrá dopravní dostupnost je také na Letiště Václava Havla a na Pražský okruh.

Společnost CODECO vznikla v roce 2004 s cílem realizovat developerské projekty nejprve v Praze a později na území celé České republiky. Rozvíjí i projekty v Kazachstánu. Své aktivity směřuje převážně do developmentu kancelářských a rezidenčních projektů, do svého portfolia řadí také pronájmy průmyslových prostor a filmových ateliérů. Mezi úspěšně realizované bytové projekty společnosti CODECO se řadí: NA ZELENÉ HARFĚ - Praha 9, NAD BOTIČEM - Praha 4, POD HANSPAULKOU - Praha 6, KOLOVRÁTEK - Praha 10 a MATĚJKOVA - Praha 9. K nejnovějším projektům v jejím portfoliu patří REZIDENCE TROJSKÉ VÝHLEDY - Praha 8 a VILLA ATRIUM BUBENEČ - Praha 6. V přípravě je dalších 650 bytů v zajímavých lokalitách Prahy. V plánu společnosti CODECO je rovněž revitalizace 14hektarového území s původními průmyslovými objekty v Praze 9 - Vysočanech u stanice metra B - Kolbenova.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Account Manager
Tel.: + 420 222 927 119
Gsm : + 420 731 613 618
e-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Mgr. Marie Cimplová
Tel.: + 420 222 927 111
e-mail: marie.cimplova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

CODECO - Martin Jan
Tel.: +420 267 212 470, martin.jan@codeco.cz, www.codeco.cz

Download

Images
Codeco_interier 1_Villa Atrium Bubenec_01.jpg
Codeco_interier 1_Villa Atrium Bubenec_01.jpg
Codeco_interier 1_Villa Atrium Bubenec_05.jpg
Codeco_interier 1_Villa Atrium Bubenec_05.jpg
Codeco_vizualizace_Villa Atrium Bubenec_01.jpg
Codeco_vizualizace_Villa Atrium Bubenec_01.jpg
Codeco_vizualizace_Villa Atrium Bubenec_02.jpg
Codeco_vizualizace_Villa Atrium Bubenec_02.jpg
Codeco_vizualizace_Villa Atrium Bubenec_03.jpg
Codeco_vizualizace_Villa Atrium Bubenec_03.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.