EN CZ SK

V PROJEKTU KOŠINKA PRODÁNO VÍCE NEŽ 85 % BYTŮ

Released: 3. 9. 2015 10:01 DBEST

Pouhé tři měsíce od zahájení výstavby je v brněnském rezidenčním projektu Košinka prodáno 19 z 22 bytů. Tento vysoký zájem souvisí s velmi dobrou polohou v rozvíjející se čtvrti Královo Pole i s moderním nízkoenergetickým pojetím domu. Developerská společnost DBEST INVEST v červnu tohoto roku provedla demolici původního objektu a zahájila přípravné zemní práce. Termín dokončení hrubé stavby je stanoven na prosinec 2015. Výstavbu budovy A plánuje developer završit v březnu příštího roku, budovy B o dva měsíce později.

Nabídka sahá od menších startovacích garsonek až po větší luxusnější byty v horních podlažích. Ke každé jednotce patří sklep. „Zhruba půl roku před kolaudací máme prodáno již 86 procent bytů. To je dáno nejen výbornou lokalitou, v níž se projekt Košinka nachází, ale také nízkoenergetickými parametry, díky kterým budou majitelé platit nižší provozní náklady," uvádí ředitel společnosti DBEST INVEST Miroslav Padyšák. Projekt bude vybaven tepelnými čerpadly vzduch-voda značky Master Therm, jež představují úsporný a ekologický zdroj vytápění. O zařízení interiérů se postará Keramika Soukup, která dodá koupelnové obklady a dlažbu série Balvano, firma Gienger dodávkou sanitárního vybavení značek Sanitaplus, Ceratherm 50, Runa či Vigour a společnost Vogel & Noot instalací podlahového topení.

Komorní rezidenční projekt Košinka, který je dílem architektů Ludvíka Křenka a Martiny Volejníkové z ateliéru Albatros, se skládá ze dvou menších bytových bloků vybavených osobními výtahy. Budovy budou spojeny podzemním podlažím se sklepy a 27 parkovacími místy. Mezi nimi tak vznikne klidný chráněný prostor se zahradními prvky umožňující rekreaci obyvatel. Křídlo do ulice Košinova naváže na existující řadovou zástavbu, svým řešením výškově koresponduje s nižšími objekty na severní části bloku a s vyššími bytovými domy na straně jižní. Ploché střechy obou bloků budou buď ozeleněny, nebo využity jako terasy.

Královo Pole, kde je projekt umístěn, je oblíbenou brněnskou rezidenční čtvrtí. Jde o lokalitu s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností, kde nechybí řada možností pro aktivní i pasivní odpočinek. V blízkém okolí se nachází modernizovaný park Slovanské náměstí s dětským hřištěm a amfiteátrem, areál Fakulty informačních technologií VUT, ale také řada škol, obchodů, pošt, restaurací i bankovních poboček. Místo je navíc velice dobře dopravně dostupné tramvají i autobusy MHD a vzdálené pouhým 7 minut jízdy tramvají do centra Brna.

Další informace pro zájemce o projekt Košinka jsou k dispozici na webových stránkách:

www.byty-kosinka.cz

DBEST INVEST s.r.o. je společnost zastřešující stavební a developerské firmy skupiny DBEST. Tato skupina úspěšně podniká v Brně již od roku 1993. V současnosti se zaměřuje na kompletní stavební dodávky, realitní development, alternativní zdroje energií, inteligentní a energeticky šetrné budovy. V oblasti rezidenční výstavby má za sebou realizaci projektů rodinných domů ve Šlapanicích u Brna či bytový dům Husovice. Velmi významným projektem skupiny DBEST je polyfunkční budova Felicidad v Brně v Křenové ulici. Tento osmipodlažní nízkoenergetický dům s kancelářskými prostory, bytovými jednotkami i obchodními prostory byl úspěšně dokončen v roce 2013 a téměř zcela pronajat. Firma aktuálně staví nízkoenergeticky bytový projekt Košinka v Králově Poli v Brně.

www.felicidad.cz

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Account Manager
Tel.: + 420 222 927 119
Gsm : + 420 731 613 618
e-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
DBEST_Byty Kosinka_02.jpg
DBEST_Byty Kosinka_02.jpg
Kosinka_1.jpg
Kosinka_1.jpg
Kosinka_2.jpg
Kosinka_2.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.