EN CZ SK

Press Centre

Released: 23. 10. 2019 13:46 TPA

TPA podpořila finanční částkou realizaci benefičního koncertu IN Concerto pro organizaci Rozum a Cit. Koncert hudebního projektu Jiřího Škorpíka a Davida Uličníka IN Concerto se uskutečnil 10. října 2019 v prostorách Emauzského kláštera v Praze. Celkový výtěžek 43 000 Kč poputuje na projekty organizace Rozum a Cit zaměřené na podporu náhradních rodin v celé České republice.

Read more
Released: 22. 10. 2019 15:15 DACHSER SLOVAKIA

IMD ocenila DACHSER za pevné a silné štruktúry riadenia rodinnej firmy v kombinácii s vynikajúcou prevádzkou a zameraním na kvalitu. IMD Business School, jedna z najlepšie hodnotených svetových obchodných škôl so sídlom v Lausanne vo Švajčiarsku, udelila DACHSERu renomovanú cenu IMD Global Family Business Award. Za spoločnosť DACHSER cenu prevzali členovia zakladajúcej rodiny, Bernhard Simon, generálny riaditeľ spoločnosti a Birgit Kastner-Simon, riaditeľka marketingu. Stalo sa tak na 30. summite Family Business Network International (FBN-I), ktorý sa konal v Udajpuru v Indii.

Read more
Released: 22. 10. 2019 13:28 ROTER HAHN

Čerstvé domácí mléko a máslo je dnes už pouze vzpomínkou na prázdniny u babičky. Přesto si v době průmyslově zpracovaných potravin kvalitní a domácí produkty čím dál více zákazníci žádají kvalitní domácí potraviny. Na to reagují i české obchodní řetězce, které dnes už běžně nabízejí české a regionální potraviny. Právě v Jižním Tyrolsku záleží na tom, odkud potraviny pochází, a jakým způsobem jsou zpracovány. Vracejí se k tradičním řemeslům a uctívají proces výroby každého produktu. Vysoce kvalitní potraviny z lokálního malého hospodářství jsou poznat právě díky certifikaci v podobě značky kvality „Roter Hahn“. A tak je možné ochutnat ryze domácí sýry a mléčné výrobky z kozího, ovčího či kravského mléka, bylinkové a ovocné sirupy či vejce z mobilního kurníku.

Read more
Released: 22. 10. 2019 13:09 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Víno, jídlo a zpěv. I tak mohou vypadat svatomartinské slavnosti ve městech, obcích či nejmenších vískách. Právě k nim neodmyslitelně patří koštování mladého vína a vychutnávání si svátečního oběda jako připomínku na svatého Martina, světce, kterého prozradily husy. Proto se s nimi každoročně 11. listopadu setkáváme na talíři. Jejich příprava je náročná, zdlouhavá a ne vždy se maso opravdu povede. Tomu se ale každá „hospodyňka“ může vyhnout rychlejší a dietnější variantou. Nový pohled na tento svátek přináší Drůbežářský závod Klatovy s receptem na Svatomartinské kuře – snadno, chutně a hlavně zdravě!

Read more
Released: 22. 10. 2019 12:08 PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, PIVOVAR RADEGAST

Milovníci opravdu hořkého piva se mají na co těšit. Během podzimních dnů si mohou vychutnat oblíbený tmavě jantarový speciál Radegast Extra Hořká 15. Limitovaná edice bude k dostání od října a listopadu ve vybraných prodejnách, a to až do vyprodání zásob.

Read more
Released: 22. 10. 2019 11:46 AFI EUROPE

Společnost AFI Europe se zařadila mezi inovativní tuzemské developery, kteří ve svých administrativních centrech pro větší komfort jejich uživatelů využívají digitální technologie. Prostřednictvím jediné mobilní aplikace chce propojit sebe jako vlastníka budov s nájemci a poskytovateli služeb z okolí. Tato komunitní služba je již v provozu v administrativním komplexu AFI Vokovice na Evropské třídě. Následovat ho budou i další centra: AFI Karlín, Classic 7 v Holešovicích a po svém dokončení ve 3. čtvrtletí příštího roku také budova „A“ v rámci komplexu AFI City ve Vysočanech. Původem izraelská společnost, která působí v regionu střední a východní Evropy, si vybrala právě Českou republiku jako první zemi, v níž tuto progresivní a užitečnou novinku zavádí.

Read more
Released: 22. 10. 2019 11:34 BEST OF REALTY 2019

Do své další fáze vstoupil 21. ročník soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“. V září uzavřel pořadatel soutěže, společnost BEST OF REALTY, příjem přihlášek a odborná porota na svém prvním zasedání nominovala projekty, které se budou v jednotlivých kategoriích ucházet o titul Best of Realty – Nejlepší z realit 2019. Vyhlášení výsledků a předání ocenění těm nejlepším proběhne v úterý 12. listopadu na slavnostním večeru ve Foru Karlín v Praze 8.

Read more
Released: 21. 10. 2019 12:46 CBRE

Prague, October 21st, 2019 – Domestic demand continues to be strong; however, economic growth across European countries is slowing down gradually and, as expected by senior supply chain professionals, it will influence future export levels. Nevertheless, companies still see the potential for further growth. These are some of the findings from a new survey carried out by CBRE, the world’s leader in commercial real estate services, P3, the industrial developer, and Analytiqa, the logistics and supply chain research agency, and titled “Logistics & Supply Chain Confidence Index 2019/2020”, in which 50 key managers from logistics, production and retail companies in the Czech Republic participated. 43% of the companies interviewed expect higher profits in the year ahead and 59% of respondents expect their turnovers to increase. These conclusions are positive in spite of the fact that most companies expect more challenging conditions in the market during the next twelve months, which is reflected in the confidence index itself that is 43.3. This indicates a mood of caution among companies.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.